Treść opublikowana przez wkowal10
-
Świece żarowe wymiana
Jak w temacie: Czy świece żarowe wymienia się po jakimś konkretnym przebiegu, czy tylko jak wyskoczy komunikat o niesprawności świec? Mam auto 10-cio letnie 263kkm nalatane i świece nie były wymieniane. Czy należałoby wymienić?
-
Czy jest możliwość automatycznego zaciągania się elektrycznego hamulca ręcznego w A4 B8 po wyłączeniu zapłonu?
To po co jest ta funkcja aktywowania?
-
Czy jest możliwość automatycznego zaciągania się elektrycznego hamulca ręcznego w A4 B8 po wyłączeniu zapłonu?
No aktywowałem, ale nie działa. Po co jest ta funkcja skoro nie działa? Może coś źle robię?
-
Czy jest możliwość automatycznego zaciągania się elektrycznego hamulca ręcznego w A4 B8 po wyłączeniu zapłonu?
Pod wieczór sprawdzę.
-
Czy jest możliwość automatycznego zaciągania się elektrycznego hamulca ręcznego w A4 B8 po wyłączeniu zapłonu?
tzn?
-
Czy jest możliwość automatycznego zaciągania się elektrycznego hamulca ręcznego w A4 B8 po wyłączeniu zapłonu?
No ok. Ale nie działa.
-
Czy jest możliwość automatycznego zaciągania się elektrycznego hamulca ręcznego w A4 B8 po wyłączeniu zapłonu?
"IDE08134-MAS01049-Automatyczny hamulec postojowy-ręczna skrzynia biegów-tak podałeś A tam jest "IDE08134-MAS01094. Ja jestem ślepy albo ty?
-
Czy jest możliwość automatycznego zaciągania się elektrycznego hamulca ręcznego w A4 B8 po wyłączeniu zapłonu?
To jest tylko podświetlone. Ja zaznaczyłem opcję po polsku powyżej, tylko tam jest końcówka 1094 a nie jak ty napisałeś 1049
-
Czy jest możliwość automatycznego zaciągania się elektrycznego hamulca ręcznego w A4 B8 po wyłączeniu zapłonu?
Aktywowałem tą funkcję. przy czym u mnie jest inny numer nie "IDE08134-MAS01049.." tylko "IDE08134-MAS01049.." tylko "IDE08134-MAS01094.." Pewnie ty źle wpisałeś. Ale żadnych efektów nie ma. Po zeskanowaniu błędów takie coś mi wyskoczyło, nie wiem czy dotyczy się hamulca. ca- czego może dotyczyć?
-
Czy jest możliwość automatycznego zaciągania się elektrycznego hamulca ręcznego w A4 B8 po wyłączeniu zapłonu?
Zawsze w takich wypadkach w VCDSie wybieramy Tak?
-
Czy jest możliwość automatycznego zaciągania się elektrycznego hamulca ręcznego w A4 B8 po wyłączeniu zapłonu?
-
Czy jest możliwość automatycznego zaciągania się elektrycznego hamulca ręcznego w A4 B8 po wyłączeniu zapłonu?
Dzięki serdeczne. Pozdr.
-
Czy jest możliwość automatycznego zaciągania się elektrycznego hamulca ręcznego w A4 B8 po wyłączeniu zapłonu?
skrzynia maualna
-
Czy jest możliwość automatycznego zaciągania się elektrycznego hamulca ręcznego w A4 B8 po wyłączeniu zapłonu?
Panowie , jak w temacie: czy jest możliwość automatycznego zaciągania się elektrycznego hamulca ręcznego po wyłączeniu zapłonu? We fiacie 500x mam taką opcję. Czy w A4 B8 po lifcie jest taka opcja poprzez VCDS?
-
montaż emblematu s-line w przednim zderzaku
Ale system mocowania jest taki sam.
-
montaż emblematu s-line w przednim zderzaku
To wiemy, że nie było. Ale dlaczego w tym miejscu zderzak ma inny kształt (jakby pod montaż) i dlaczego takie znaczki są do montażu?
-
montaż emblematu s-line w przednim zderzaku
Witam. Panowie jak zamontować embelmat s-line w przednim zderzaku. Próbowałem montować ale się rusza. Czy te blaszki trzeba mocniej odgiąć? Ma ktoś jakiś patent? Miejsce na montaż w zderzaku jakieś jest.
-
przypadkowy reset wartości wyuczonych filtra cząstek stałych- jak przywrócić warości przed resetem
Ale to jest wartość wyliczona, a czy rzeczywistość może być inna?
-
przypadkowy reset wartości wyuczonych filtra cząstek stałych- jak przywrócić warości przed resetem
A jak zmienię wartość zapełnienia na np. 0,1?
-
przypadkowy reset wartości wyuczonych filtra cząstek stałych- jak przywrócić warości przed resetem
Czujnik wymieniony na oryginał i wszystko wróciło do normy. Różnica ciśnień na biegu jałowym 2hPa, przy obrotach 2,5 tys. 11-12hPa. Teras będę obserwował co ile wypala się filtr. A co ile powinien wypalać się filtr?
-
przypadkowy reset wartości wyuczonych filtra cząstek stałych- jak przywrócić warości przed resetem
Czujnik temperatury spalin (zamiennik) na zimnym silniku pokazuje 440st., dlatego cały czas jest proces wypalania. Inny zamiennik to samo. Mechanik zamówił oryginał po vinie. Zobaczymy.
-
przypadkowy reset wartości wyuczonych filtra cząstek stałych- jak przywrócić warości przed resetem
Może datę w systemie windows xp trzeba przestawić? Tylko na jaką?- vcds 19.6.1.
-
przypadkowy reset wartości wyuczonych filtra cząstek stałych- jak przywrócić warości przed resetem
A dlaczego nie mam bloków pomiarowych aktywnych tylko wyszarzałe? ( przy najmniej w silniku 01).
-
przypadkowy reset wartości wyuczonych filtra cząstek stałych- jak przywrócić warości przed resetem
Sprawdzanie czujnika temperatury spalin | HELLA WWW.HELLA.COM Sprawdzanie czujnika temperatury spalin pokazane na przykładzie samochodu VW Passat 2,0 16 V TDI z roku 2015 ✓ Cenne wskazówki dla warsztatu samochodowego Najpierw muszę wyjaśnić usterkę związaną z czujnikiem temperatury spalin, a dopiero później obserwować częstość wypalania DPF-u.
-
przypadkowy reset wartości wyuczonych filtra cząstek stałych- jak przywrócić warości przed resetem
Właczył mi się ponownie DPF. Przejechałem jakies 40km trasą i nie zgasł. Może to wina tego czujnika? Filtr się wypala ale procedura nie może się zakończyć. Samochód jeździ normalnie -210 na żadanie, dalej pasowałem. Jakieś sugestie poza tym, ze trzeba czyścić filtr? Błąd się powtórzył, a ten czujnik był wymieniany. Na biegu jałowym róznica ciśnień jest 3hPa. Na luzie przy obrotach 2,5tys. jest 6hPa