Treść opublikowana przez wkowal10
-
świece żarowe- co ile wymieniać ?
Ale skoro grzeją to są nieprzepalone,?czy mogą być przepalone?
-
świece żarowe- co ile wymieniać ?
A jak się przepali, to zapali się kontrolka, czy trzeba sprawdzić VCDS-em, żeby się przekonać czy jest spalona? Bo w Octavii miałem przepalone, ale dopiero zima poinformowała mnie że są przepalone.
-
świece żarowe- co ile wymieniać ?
Co ile wymienia się świece żarowe? Czy profilaktycznie co ileś tys. km, czy jak zaświeci się kontrolka świec żarowych? A4 B8 2012 po liftingu silnik 2.0 CJCB
-
diagnoza termostatów za pomocą vcds-u
Panowie. Czy da się z diagnozować stan termostatów za pomocą vcds-a? Czy termostaty działają prawidłowo? Pacjent z silnikiem 2.0 100kW 2012 rok po liftingu silnikCJCB
-
wyciek oleju w dolnej części silnika z przodu
Przy EGR-rze suchutko. Odkręciłem osłonę dolną. Widać, że maże się z pod wału korbowego. Z jakimi kosztami trzeba się liczyć ?
-
wyciek oleju w dolnej części silnika z przodu
Auto odpala bez drgań szarpniecia sprzęgła nie ma A gdzie zlokalizować egr? Jakieś zdjęcie?
-
Wskazania temperatury - termostat czy czujnik ?
Mam A4 B8 polifta 2.0 TDI. Panowie dzisiaj miałem dłuższą trasę ok. 200 km. Temperatura zewnętrzna ok. 14 st C. Przejechałem pierwsze 10km i zatrzymałem się do pierwszego sklepu- na wskaźniku cieczy chłodzącej ok. 70-75 st. , temperatura oleju (bo mam odblokowane) 69-70st.. Sprawdziłem węże- termostat nie puścił, bo wąż do chłodnicy był zimny. Samochód chodził na biegu jałowym bo to zona była w sklepie. Przejechałem ok. 1.5 km do drugiego sklepu- na wskaźniku cieczy chłodzącej ok. 75-80 st. , temperatura oleju 73st. Sprawdziłem węże pod maską - termostat puścił bo węże były ciepłe. Czyżby nie za wcześnie? Później jazda ciągła. Na początku po drogach lokalnych - czyli prędkość 80-100km/h- temperatura oleju 79-82st. Później na S8 - prędkość 130-180, temperatura oleju przy 130 ok. 91st. przy 180 najwyższa chyba 98st. Wskaźnik cieczy chłodzącej cały czasna 90st. Czy w tym przypadku termostat jest sprawny, czy ten typa tak ma. A może za wcześnie się otwiera i samochód długo się grzeje i nie dogrzewa. Może otwiera się przy 82 st. bo takie termostaty widziałem. Może trzeba wybrać z wyższą temperaturą otwarcia 87st? Jakieś sugestie, podpowiedzi?
-
Wskazania temperatury - termostat czy czujnik ?
Oloim - masz polifta czy przedlifta?
-
Wskazania temperatury - termostat czy czujnik ?
A który termostat wymieniłeś? Daj jakieś zdjęcie gdzie on jest.
-
Czyn można zastąpić żarówkę H8 żarówką H11 w światłach przeciwmgielnych
Panowie. Czy można zastąpić w światłach przeciwmgielnych przednich żarówkę H8 35 W( A4 B8 po lifting) na żarówką H11 55W? Czy nie będzie problemu z zamocowaniem? CZy poza mocą żarówki te czymś się różnią?
-
wyciek oleju w dolnej części silnika z przodu
Złapałem za silnik i targałem - silnik siedzi sztywno. Poduszki chyba odpadają. Pewnie uszczelniacz wału korbowego. Duże koszty?
-
wyciek oleju w dolnej części silnika z przodu
Witam. Zauważyłem wyciek w dolnej części silnika z przodu na środku przy łapie trzymającej poduszkę silnika. Część podłogi jest pobrudzona olejem. Z czego może się mazać- Z uszczelniacza wału korbowego ? Czy może poduszka silnika padła? Czy z uszczelniacza wałka rozrządu, ale ten jest chyba wyżej. Ze zdjęcia chyba trudno się z orientować gdzie może być przeciek. Ktoś coś podobnego miał?
-
Żarówka do halogenów, żeby świeciła na biało
Chodzi mi o lampy przeciwmgielne (dolne).
-
Żarówka do halogenów, żeby świeciła na biało
Jakie polecacie żarówki do halogenów, żeby świeciły na biało i nie wywalało błędu spalonej żarówki? Może jakieś ledy? I jaka jest żarówka w A4 B8 wrzesień 2012 rok po lifcie.
-
Drgania A4 B8 2.0TDI po dłuższym nocnym postoju
Witam. Moje A4B8 ma taką przypadłość, że po dłuższym postoju, np. po nocy gdy zaczynam jazdę czuję jakby koła jechały po nierównym asfalcie- droga jest równa. Po kilku kilometrach po rozgrzaniu auta wszystko jest jakby ok. Opony z przodu jakie mam to dunlopy sp sport blueresponse. Są bardzo miękkie i lekkie w porównaniu do dunlopów , które ma na tylnych kołach- dunlop sport maxx. Czy to jest wina opon, czy to wina zawieszenia, czy może jakaś poduszka silnika, skrzyni, czy może wtryski lub świece- może nie były wymieniane od nowości. Ktoś coś podpowie?
-
osram D3S
no jest 40% taniej. Jutro chyba każę koledze zakupić. A można nie używany towar zwrócić i w jakim terminie w Intercarsie?
-
osram D3S
Witam. Przyszła pora na wymianę żarników- jeden padł. W Intercarsie są za 354zł 1szt. https://intercars.pl/produkty/1324668-lampa-wyladowcza-ksenonowa-d3s-osram-cool-blue-intense-karton-1-szt Mam kolegę , który ma brata mechanika, który z kolei zaopatruje się w Intercarsie i ma upusty. Może mi kupić ten żarnik za 213zł sztuka. Czy jest to możliwe? I chyba warto, nie ma się nad czym zastanawiać.? Nie jest to w dwupaku, ale produkt jest ten sam co w dwupaku. Co sądzicie o tym? Na allegro Intercars też ma wystawione w cenie 354zł za szt.
-
Gdzie w okolicach Częstochowy, Bełchatowa, Wielunia mogę zachipować auto?
Panowie. Gdzie w okolicach Częstochowy, Bełchatowa, Wielunia mogę zachipować auto tanio i dobrze ? Samochód A4 B8 2012 po liftingu
-
Jakie żarniki osram: Cool Blue Intense 6000K, czy Night Break Ultimate
palniki świecą już dobrze?
-
Jakie żarniki osram: Cool Blue Intense 6000K, czy Night Break Ultimate
Opisz jak to zrobiłeś? Czy trudno to rozmotowaĆ i wyczyścić ?
-
Jakie żarniki osram: Cool Blue Intense 6000K, czy Night Break Ultimate
Możesz podjechać i przedstawić problem. Ale z tego co czytałem nowe palniki normalnie świecą po ok. 30 godzinach użytkowania. Daj znać jak się sprawy potoczą. Zasię jest dłuższy niż dotychczas, więcej i dalej widzisz w nocy?
-
Jakie żarniki osram: Cool Blue Intense 6000K, czy Night Break Ultimate
A jaka to ma barwę?
-
Jakie żarniki osram: Cool Blue Intense 6000K, czy Night Break Ultimate
Przeglądając internet widzę że większość jest za COOL BLU. Maesc4 zrób zdjęcia jak świecą i załącz.
-
Jakie żarniki osram: Cool Blue Intense 6000K, czy Night Break Ultimate
Dobra. Biorę od Modeatora H4mm3R.
-
Jakie żarniki osram: Cool Blue Intense 6000K, czy Night Break Ultimate
Panowie jakie żarniki wybrać Osram: Cool Blue Intense 6000K, czy Night Break Ultimate?