Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie żarniki osram: Cool Blue Intense 6000K, czy Night Break Ultimate

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jakie żarniki wybrać Osram: Cool Blue Intense 6000K, czy Night Break Ultimate?

Opublikowano

Night Breaker

Opublikowano

ja mam Cool Blue Intense 6000K ia naprawdę sobie chwalę. POlecam

Opublikowano

Bierz Osram Cool Blue Intense, świecą świetnie :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dobra. Biorę od Modeatora H4mm3R. 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie brać Cool Blue Intense 6000K :

- jakie światło , czy z dużą ilością niebieskiego ?

- nie meczą oczu w nocy podczas jazdy ?

- dobra widoczność  ?

Proszę o pomoc w wyborze tych którzy użytkują .

Edytowane przez Rys125

Opublikowano

W poprzednim samochodzie użytkowałem obu i moim zdaniem lepiej sprawdzały się Night Breakery. Może i nie świecą tak "spektakularnie" jak Cool Blue, ale mniej męczą oczy w trudnych warunkach jak deszcz czy mgła w nocy, a dodatkowo ich wytrzymałość była większa od Cool Blue.

Opublikowano

Ja zaś polecam cool Blue świetnie świeca 

Opublikowano
  • Autor

Przeglądając internet widzę że większość jest za COOL BLU.

Maesc4 zrób zdjęcia jak świecą i załącz.

Opublikowano

Większość jest za COOL BLU  6000K  -  po zniżkach Inter Cars około 500 zł

 

Opublikowano
  • Autor

A jaka to ma barwę?

Opublikowano

4300 , a więc biała

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zakupiłem w IC  Cool Blue Intense 6000K .

Po włączeniu przez chwilę niebiesko , następnie przez moment biało-niebiesko , a później boki biało , a centralnie jak gdyby pionowe słupy ( na załamaniu przesłony ) światła w kolorze żółtym przechodzącym na boki w biały.

Wygląda trochę mało efektownie - świeci nieźle, lecz bardzo nierównomiernie - używam jeżdżąc od kilku godzin.

Jest szansa na wyrównanie światła , czy reklamować ?

IMAG1246.jpg

Edytowane przez Rys125

Opublikowano
  • Autor

Możesz podjechać i przedstawić problem. Ale z tego co czytałem nowe palniki normalnie świecą po ok. 30 godzinach użytkowania.  Daj  znać jak się sprawy potoczą. Zasię jest dłuższy niż dotychczas, więcej i dalej widzisz w nocy?

Opublikowano

Widoczność zdecydowanie lepsza - bielsze światło.

Rozmontowałem i wyczyściłem w lampach soczewki oraz szkła - odblaski ładne .

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Rys125 napisał:

Rozmontowałem i wyczyściłem w lampach soczewki oraz szkła - odblaski ładne .

Opisz jak to zrobiłeś? Czy trudno to rozmotowaĆ i wyczyścić ?

Opublikowano

Rozklejamy klosz od obudowy ( podobnie jak w lampach przed liftem ) podgrzewając wcześniej suszarką bądź opalarką połączenie tych dwóch elementów po całym obwodzie.

Następnie czyścimy soczewkę ( nie wymontowując jej z obudowy ) miękką szmatką od strony zewnętrznej oraz wewnętrznej - wkładamy szmatkę przez szczelinę między przesłoną a soczewką  i czyścimy delikatnie długim prętem wkładając go przez otwór wymontowanego wcześniej żarnika.

Jest to chyba najprostszy i najszybszy sposób , ponieważ samo rozmontowanie lampy na części pierwsze zajmuje znacznie więcej czasu.

Uwaga na chromowane plastikowe elementy - można łatwo uszkodzić ten chrom !

Edytowane przez Rys125

Opublikowano
  • Autor

palniki świecą już dobrze? 

Opublikowano
Teraz, wkowal10 napisał:

palniki świecą już dobrze? 

Niestety nie

Opublikowano
W dniu 26.03.2018 o 22:18, Rys125 napisał:

Zakupiłem w IC  Cool Blue Intense 6000K .

Po włączeniu przez chwilę niebiesko , następnie przez moment biało-niebiesko , a później boki biało , a centralnie jak gdyby pionowe słupy ( na załamaniu przesłony ) światła w kolorze żółtym przechodzącym na boki w biały.

Wygląda trochę mało efektownie - świeci nieźle, lecz bardzo nierównomiernie - używam jeżdżąc od kilku godzin.

Jest szansa na wyrównanie światła , czy reklamować ?

IMAG1246.jpg

U mnie jest to samo, kupiłem w sklepie w de. Pytałem jak to się ma, może się trochę wyrównać po pewnym czasie. Sprzedawca powiedział że kilka osób już pytało o to. Przez 3 miesiące miałem night break też dosyć ładnie to świeciło. Może nie tak efektownie jak CBI ale nie wkurzały te odcienie. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.