Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wkowal10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wkowal10

  1. Czy w moim audi będzie działała kamera cofania, jakbym chciał zamontować? Mam audi A4 B8 rok produkcji sierpień 2012, mmi 3G+ z twardym dyskiem, czujniki cofania tył.
  2. Panowie. Gdzie zamontować antenę cb w sedanie? I gdzie puścić kabel?
  3. Czy ktoś zabezpiecza folią samoprzylepną dół błotnika przedniego i tylnego oraz dół zderzaka tylnego przed materiałem wyrzucanym przez koła? W przypadku gdy ma się chlapacze jest jakaś ochrona, gdy ich nie ma, wszystko z pod kół leci na te elementy. W niektórych autach widać, że fabrycznie naklejone są folie. Co o tym sądzicie?
  4. Dzisiaj jechałem do pracy 38 km. Temperatura zewnętrzna 0 st.c, wewnętrzna ustawiona na 20st. Obserwowałem wskazówkę temperatury płynu chłodzącego. Silnik złapał temperaturę ok. 90 st po przejechaniu ok. 27-30 km i ją trzymał. Czy tak ma być? Średnia spalania wyszła 5.4 l/100km. Jechałem normalnie, może lekko lightowo. Miałem Skodę Octavię 1.9 i silnik pełną temperaturę łapał szybciej. Przy czym w 1.9 żeby jechać podobną prędkością i osiągnąć tą samą średnią prędkość trzeba było mocniej naciskać gaz. Może więcej jest płynu chłodzącego (ciekawe ile więcej), a może zawór nie zamyka się do końca- ale to by nie dobijał do 90 st? Jak jest u Was?
  5. Wczoraj po jeździe po wyłączeniu silnika chodziły wentylatory ok. 10 min. Czy to normalny czas pracy przy wypalaniu dpfa?
  6. Nie wiem czy funkcja start stop przestaje działać przy wypalaniu, bo kojarzę że na pulpicie zapaliła mi się przekreślona ikona start stop, mimo że wszystkie warunki były spełnione, żeby działała.
  7. Czyli wszystko w porządku. Powinna być jakaś ikona na pulpicie informująca o wypalaniu dpfa.
  8. Panowie. Dzisiaj po przejechaniu 40 km (+4 st. C) wjechałem do garażu, zgasiłem silnik a wentylatory chodziły. Chodziły dość długo, kilka minut, więc odpaliłem silnik i wyłączyłem, dalej chodziły, po jakimś czasie znowu włączyłem silnik i zgasiłem- przestały chodzić. Czy to prawidłowo- czytałem że przy wypalaniu dpf-u tak się dzieje, czy po prostu jest coś nie tak?
  9. To ja mam jeszcze inny grill uchwyt jest po spodem poziomego żebra, tak ze nic nie widać. Samochód produkcja wrzesień 2012, czyli rok modelowy audi 2013.
  10. Jakie puste miejsce ? Grill jest tak skonstruowany , ze w ogóle nie widać , że coś dodatkowe ma być!
  11. orginalnie nie ma znaczka S LINE w grilu To wszyscy montnują poza fabryką? Ale grill jest przystosowany do montażu.
  12. Gość na a.....o pisz że ma do dyspozycji metalowy mat lub chrom. A chromowane ma np. listwy przyszybowe (się błyszczą), lub chromowaną mam baterię w łazience( się błyszczy). To chyba muszę zamówić metalowy chrom.? http://allegro.pl/emblemat-s-line-znaczek-grill-a3-a4-a5-a6-a8-q7-q5-i5014114139.html tu ma do wyboru metalowy mat lub chrom http://allegro.pl/320-emblemat-znaczek-audi-s-line-grill-a3-a4-a5-a6-i5380370130.html tu jest nazwany matowy chrom. I zgłupiałem.
  13. Emblemat ma się błyszczeć? Tak? A o jaką ramkę chodzi?
  14. Panowie. Jaki powinien być emblemat s- line grilla - matowy czy chromowany? Na przednich błotnikach mam chromowane. W grillu mam tylko miejsce na montaż emblematu. Czy konsekwentnie założyć chromowany , czy oryginalnie jest może inaczej?
  15. A dyfuzor do obklejania demontować czy na samochodzie?
  16. Co myslicie o "wspólnej" aktualizacji mmi i map nawigacyjnych tzn. chodzi o zakupienie tych aktualizacji np. na karcie sd ( sa tacy sprzedawcy) i podzieleniu kosztów. Wystarczy, że będzie trzech chętnych już jest cena bardzo przystępna np. 200zł dla każdego. Oczywiście pytanie jak to zrobić , żeby nie zostać wyrolowanym- chyba jakieś wpólna aktualizacja?I trzeba znaleźć chętnych ze swoich okolic. Mnie intersują maista: Łódź, Bełchatów, Radomsko, Wieluń, Częstochowa, Sieradz. Mam MMI 3G+.
  17. Jak w temacie. Czy nogę przesyłać przez bluetooth filmy do tableta w 3G+?
  18. A nie ma możliwości, że mam sterownik który obsługuje wizualizację tył? Jak mam mmi w języku polskim to zielone menu będzie w języku polskim? A nie ma możliwości, że mam sterownik który obsługuje wizualizację tył? Jak mam mmi w języku polskim to zielone menu będzie w języku polskim?
  19. A żeby wejść do niego to jaka będzie procedura po odpaleniu zapłonu?
  20. Mam sam tył- dlaczego nie włączę- sterownik? Jak się restaruje w 3G+ MMI bo jestem zielony? Czyn te zielone MMI jednorazowo mi się włączy?
  21. Panowie jak w temacie. Jak włączyć bez VAG-a zielone menu i aktywować wizualizację parktronika w 3G+.
  22. Którą śrubą imbusową reguluje się soczewkę góra dół?
  23. Ile taka przyjemność kosztuje?
  24. Panowie, czy ktoś może powiedzieć nr bagnetu do silnika 2.0 TDI rok rodukcji wrzesień 2012. Czy w ogóle jest do tych samochodów. Gość w serwisie Audi Częstochowa Krotosky Cichy odpowiedział , że nie ma. Czy ktoś może potwierdzić jego zdanie, bo za bardzo mu nie wierzę.
  25. Sorry. Jak mam tkaninowe, rozsuwane (wydłużane)- to chyba nie s-line. I o takie mi chodzi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.