Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy bi ksenony da się regulować?


wkowal10

Rekomendowane odpowiedzi

Są na górze lampy na imbus. VAGiem robisz nastawy podstawowe. Jezeli chodzi tylko o lekką korekcje, wykonujesz to za pomocą tych śrub. Jedz na stację diagnostyczną to Ci wyreguluja odpowiednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie powiedzieć którą śrubą się reguluje żeby trochę podnieść w przedlifcie, bo są dwie śruby po lewej i prawej stronie soczewki ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam polifta i zwykły Xenon z neonem i mam wrażenie że świeca za nisko (pół roku temu ustawiał je gość na stacji diagnostycznej chyba że kiepsko) czy powinienem coś zrobić vag-iem czy jechać ponownie na stację?

Ewentualnie czy moge jechać do ASO w ramach gwarancji/sprawdzenia i czy to jest odpłatne? Nie kupiłem auta w PL.

Edytowane przez peszko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą śrubą imbusową reguluje się soczewkę góra dół?

ta blizej silnika

Ja mam polifta i zwykły Xenon z neonem i mam wrażenie że świeca za nisko (pół roku temu ustawiał je gość na stacji diagnostycznej chyba że kiepsko) czy powinienem coś zrobić vag-iem czy jechać ponownie na stację?

Ewentualnie czy moge jechać do ASO w ramach gwarancji/sprawdzenia i czy to jest odpłatne? Nie kupiłem auta w PL.

na stacji maja te same przyrzady co w ASO pewnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie reguluj przy lampach!!! Panowie nie wprowadzajcie kolegi w blad!!! To sa bixenony, a nie zwykle swiatla. Prawdopodobnie padl Ci czujnik samopoziomowania reflektorow znajdujacy sie przy tylnym kole.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że są bixenony z poziomowaniem nie oznacza, że nie ma śrub regulacyjnych :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokaldnie na stacji diagnostycznej to zrobia mi tez za nisko swiecily i wyregolowali wiec nie wiem w czym problem :)

Edytowane przez Radoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...