Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

olis3

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam powiem tak mam zalozone bieznikowane w oplu wielosezonowe potym jak poprzecinali mi 4 opony w grudniu 2014 z braku kasy zaryzykowalem i powiem tak pozatym ze glosniejsze to nie nazekam jezdze duzo po autostradach z predkosciami ok 190 i powiem ze droga hamowania jest porownywalna z normalnymi wlasciwosci jezdne tez dobre jezeli ktos jezdzi szybko ale z rozsadkiem to ta oponka daje rade na 10 pkt daje 7
  2. Kto pomoże was znaleźć jestem w Gliwicach na kolberga 42 Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
  3. Ok spoko będę ok 18 do zobaczenia Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
  4. zapytalem bo widze ze koledzy sami pytaja czy o 19 czy o 18
  5. o ktorej spocik dzis bedzie bo jestem chetny
  6. olis3 odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  7. mialem te maty wewnerzne zamontowane w bmw nawet z tylna kanapa i sie sprawdzalo nie polecam najtanszych bo za dugo nie pogrzeja a wlozy je pod poszycie to bardzo szybki zabieg
  8. http://allegro.pl/mata-grzewcza-pod-tapicerke-4maty-plynna-regulacja-i5085032941.htmlosobiscie mysle nad czyms takim
  9. olis3 odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jedna fale musze pomalować proszkowo. Ile?18.... nie malujemy proszkowo bo wiekszosc klijetow przyjezdza wlasnie na malowanie normalne do nas z proszkowo malowanymi my robimy tak piaskowanie malowanie podkladem epoksydowym potem wypelniajacym potem nawierzchnia i klar i jak narazie sami zadowoleni .. co do ceny trzeba z szefem gadac ale jak powiesz ze z polecenia Andrzeja to bedzie jakis rabacik
  10. olis3 odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobej nocy panowie :hi:mykam sie poprzytulac
  11. olis3 odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jakbyscie chcieli odnowic felgi lub zmienic kolor to zapraszam do siemianowic http://rafex-piaskowanie.pl/
  12. olis3 odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Pewnie trza będzie Vaga zabrać A aaa Psyyyyyt jak masz to sie przyda z checia bym co nieco sprawdzil
  13. olis3 odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    witam panowie powiedzcie mi kiedy jakis najblizszy spocik w okolicy? z checia bym podjechal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.