Treść opublikowana przez olis3
-
Opony bieżnikowane czy polecacie?
witam powiem tak mam zalozone bieznikowane w oplu wielosezonowe potym jak poprzecinali mi 4 opony w grudniu 2014 z braku kasy zaryzykowalem i powiem tak pozatym ze glosniejsze to nie nazekam jezdze duzo po autostradach z predkosciami ok 190 i powiem ze droga hamowania jest porownywalna z normalnymi wlasciwosci jezdne tez dobre jezeli ktos jezdzi szybko ale z rozsadkiem to ta oponka daje rade na 10 pkt daje 7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witaski z rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kto pomoże was znaleźć jestem w Gliwicach na kolberga 42 Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ok spoko będę ok 18 do zobaczenia Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zapytalem bo widze ze koledzy sami pytaja czy o 19 czy o 18
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o ktorej spocik dzis bedzie bo jestem chetny
-
Spoty Katowice i okolice
- Maty grzewcze na siedzenia
mialem te maty wewnerzne zamontowane w bmw nawet z tylna kanapa i sie sprawdzalo nie polecam najtanszych bo za dugo nie pogrzeja a wlozy je pod poszycie to bardzo szybki zabieg- Maty grzewcze na siedzenia
http://allegro.pl/mata-grzewcza-pod-tapicerke-4maty-plynna-regulacja-i5085032941.htmlosobiscie mysle nad czyms takim- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam- Spoty Katowice i okolice
Jedna fale musze pomalować proszkowo. Ile?18.... nie malujemy proszkowo bo wiekszosc klijetow przyjezdza wlasnie na malowanie normalne do nas z proszkowo malowanymi my robimy tak piaskowanie malowanie podkladem epoksydowym potem wypelniajacym potem nawierzchnia i klar i jak narazie sami zadowoleni .. co do ceny trzeba z szefem gadac ale jak powiesz ze z polecenia Andrzeja to bedzie jakis rabacik- Spoty Katowice i okolice
dobej nocy panowie :hi:mykam sie poprzytulac- Spoty Katowice i okolice
jakbyscie chcieli odnowic felgi lub zmienic kolor to zapraszam do siemianowic http://rafex-piaskowanie.pl/- Spoty Katowice i okolice
Pewnie trza będzie Vaga zabrać A aaa Psyyyyyt jak masz to sie przyda z checia bym co nieco sprawdzil- Spoty Katowice i okolice
witam panowie powiedzcie mi kiedy jakis najblizszy spocik w okolicy? z checia bym podjechal- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- drgania przy 140km/h co z tym zrobić?
witam w moim przypadku skaczylo sie na wymiane tarcz i przegubow teraz nic sie nie dzieje pozdrawiam- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich Milo dolaczyc do Waszego grona - Maty grzewcze na siedzenia