Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

airton

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez airton

  1. http://polskihurtopon.pl/p/2434-fulda-montero-3-19565-r15-91-t-c-c-1-69db?utm_source=skapiec.pl&utm_medium=referral http://www.oponeo.pl/dane-opony/vredestein-snowtrac-5-195-65-r15-91-t/?origin=prodlisting&gclid=COe2ioLKpMkCFcsBwwodg-kP8A http://www.sklepopon.pl/nokian-wr-d3,p-26871?gclid=CNL28ZnKpMkCFYhAGwodmnIOeg Szczerze po opiniach to ta fulda wypada najlepiej, po etykiecie też ? Które byście polecali ? Cenowo wszystko tak samo praktycznie.
  2. Panowie coś takiego do b5 na zimę ? http://polskihurtopon.pl/p/2434-fulda-montero-3-19565-r15-91-t-c-c-1-69db?utm_source=skapiec.pl&utm_medium=referral
  3. Panowie a jak jest z przełączaniem na lpg. Powiedział mi, że ustawiają na 35 stopni i 1400 obrotów. Czy tak jest odpowiednio czy można niżej ? Wiadomo, że chciałbym jak najszybciej... Po ilu mniej więcej może się przełączać przy takich ustawieniach i temperaturze ok 0 stopni ? ( odległość )
  4. Panowie STAG Q-BOX Basic, AC W01 i AC 120, wlew pod klapką, butla 53l za 2400 zł ? To chyba odpowiednia cena za taki zestaw, można śmiało zakładać ? Jeszcze pytanie - co warto byłoby sprawdzić w samochodzie przed założeniem instalacji ?
  5. airton odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    3x w tyg. FBW( tak jak kolega wyżej wspomniał, trening całego ciała), przysiad,martwy, wyciskania to podstawa, dodaj pół godz cardio po każdym treningu i główną uwagę zwróć na jedzenie.
  6. airton odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    0,5 kg na tydzień, 2 kg na miesiąc czystej masy mięśniowej. Chodź na początku diety na mase może lecieć 3/4 kg na miesiąc.
  7. Wiem gdzie to, też myślałem o Krajewskim. A jakies opinie o Prolecie koło dworca ?
  8. Dobry gazownik z Bielska-Białej lub okolic ? Ktoś poleca ? Czy najbliżej rejon katowic ?
  9. airton opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Panowie pali mi sie kontrolka sensor. odpinałem aku znikła na 1 dzien, dolewalem olej tez znikła na chwilę, pioziom jest dobry. po otworzeniu maski kontrolka znika dopóki nie wyłacze silnika. Wina czujnika, do wymiany ? aktualnie bede wymienial olej i rozrzad wiec jesli to czujnik to chce to zrobic za jednym razem. z gory dzieki ?
  10. poszukuję dobrego warsztatu w celu zamontowaniu gazu w Bielsku lub okolicy. Ktoś polecany w okolicy czy najbliżej Katowice ? pytałem w dwóch tematach lecz odpowiedzi nie uzyskałem więc może tutaj ?
  11. Panowie dobry warsztat do założenia gazu w naszej okolicy ? Ktoś coś ?
  12. Dobry gazownik w Bielsku lub okolicach ?
  13. Ktoś coś wie o polecanym warsztacie w Bielsku -Białej lub okolicach ? a instalacja Lovato Smart ktoś miał, poleca ? Jak się ma do STAGa ?
  14. Będę zakładał gaz do mojej B5 1999r 125km ARG Chciałbym się zmieścić w kwocie 2300zł. Myślałem nad STAG Q-Box lub 4+ wtryski Baracuda (dostane w tej cenie ?) jeśli nie to AC W01 Butla w kole i jaki reduktor to tego mógłbym dobrać ? Na co mogę liczyć w tej cenie ? Czy macie jakieś inne pomysły na LPG w tym budżecie ?
  15. Póki co standard, oleje filtry, rozrząd potem gaz no i w razie czego mieć namiary na jakiegoś sprawdzonego mechanika w okolicy. No i jeszcze jedno jak dobrze dobrać rozrząd do swojego silnika ? Myślałem, że po VINie, ale sklep mi odpisał, że z racji wieku samochodu nie da się po VINie... Myślałem o tym : http://allegro.pl/ina-rozrzad-pompa-audi-a4-b5-a6-c5-1-8-1-8t-i5630747284.html
  16. Polecacie Panowie jakiegoś ogarniętego i oczywiście niedrogiego mechanika z Bielska ? W najbliższym czasie będę też szukał kumatego gazownika ? Jakieś porady ?
  17. lepszy Jenox Gold 63ah 630A czy Varta 60ah 540A ? Oba na dwuletniej gwarancji mam okazję dorwać po dobrych cenach. Bardziej skłaniam się ku Varcie starczy taka do B5 1,8, 125km ARG, elektryka przód, climatronik
  18. airton opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Cześć, kupiłem a4b5 1,8 125km, silnik ARG zapalają mi się dwie kontrolki od klocków i żółta od oleju sensor. Z tego co tu przeczytałem w obu sprawach winny jest chyba czujnik i potrzebowałbym numerów tych części. Czujnik zużycia klocków hamulcowych Czujnik poziomu oleju w misce ? Z góry dzięki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.