Treść opublikowana przez lolq1660
-
Stukanie pufanie w okolicy filtra.
Tak jest z mechanikami, jak tylko podpowiesz mu co może być to on na siłę będzie szukał czegoś innego byłyby nie wyszło na twoje, nie mówię też że obraliśmy dobrą diagnozę bo przy 2.0tdi wszystko jest możliwe, juz nie tylko to co piszą internety i fora. Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
-
Stukanie pufanie w okolicy filtra.
U mnie podobnie brzmiała pęknięta głowica, wytarty wałek i szklanki Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
-
Wyskakujący bieg
Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
-
Wyskakujący bieg
Przyczyną byla pęknięta podkładaka przez którą rozkrecila się skrzynia i akurat 4 bieg ledwo łapał Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
-
Wyskakujący bieg
Siema mam taki problem z autem (2.0tdi quattro skrzynia manualna) wyskakuje mi 4 bieg podczas przyspieszania bądź na wybojach, inne biegi chodzą elegancko, stało się to z dnia na dzień przy spokojnej jeździe. Jak przytrzymam dźwignię to bieg zaskoczy ale jest zgrzyt, czasami też działa bez trzymania. Na co się przygotować? Ktoś? Coś? Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Ok super;) albo jestem głupi albo naprawdę mam szukać tej kostki w okolicach kierownicy a nie radia? Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Pomarańczowa kostka pin 11 i 12 Tylko ze u mnie tabliczka rns-e wskazuje że mikrofon mam w pinie 1 i 7 plus i minus, czy to nie to? Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Witam moje kodowanie wygląda tak:0011422 i dalej nie mam nic oprócz tego że telefon jest połączony, co jeszcze mogę z tym zrobić? Dodatkowo mam jeszcze taki błąd
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Jak zrobić te przekodowanie? Mam moduł z końcówką H Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Dobra narazie kit z mikrofonem;) podłączyłem BT po telefon połączył się z BT jednak na rns-e widnieje napis że nie podłaczono telefonu Po wciśnięciu lewego przycisku na kierownicy wyświetla się bitte warten i gaśnie i tyle. Wybierając połączenie słychać sygnał i rozmówcę
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Tylko ze ja nie mam pomarańczowej kostki Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Ok czekam Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Hej jeżeli posiadam zestaw fabryczny hands free Nokii to gdzie znajdę kabel od mikrofonu? Dodam że w podsufitce mam mikrofon tylko nie widzę żadnego kabla przy rns-e, gdzie go szukać? Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
-
BPW nierówne obroty przy odpaleniu na zimnym
To ja jako pierwszy dodam swoje logi http://vaglog.pl/log-013_018_023_82100.html Mam nadzieję że zrobiłem to dobrze bo to mój pierwszy raz;) Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka To nie chociaż ktoś podpowie jak na szybko można sprawdzić świece czy grzeją? Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
-
BPW nierówne obroty przy odpaleniu na zimnym
Mam to samo tylko u mnie szybciej budzi się z tego zawieszenia, wygląda jakby odpalał na nie pełną liczbą cylindrów a później się reszta dołącza, chyba że to coś z wtryskiem, trzeba poczekać na mądrzejszych kolegów;) u mnie dodatkowo brak jakichkolwiek błędów na vagu, powoli zaczynam mieć dosyć tej przewagi na techniką Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
-
BPW nierówne obroty przy odpaleniu na zimnym
Wrzuć może jakiś filmik z odpalenia, będzie łatwiej coś doradzić Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
-
BPW terkotanie przy przyspieszaniu
Niecałe 250tys Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
-
BPW terkotanie przy przyspieszaniu
U mnie było coś podobnego do twojego opisu, miałem pęknięta głowicę, wytarty wałek rozrządu zawory, popychacze do wyrzucenia, trzeba zdjąć rurę od intercoolera(nie tam gdzie filtr powietrza tylko po przeciwnej stronie) i posłuchać gdy silnik chodzi czy nie ma buczenia, jeżeli jest to trzeba zwalać głowicę itp. Tak przynajmniej ja diagnozowaniem wg tego forum Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
-
Rodzaje silników 3.0 TDI w Audi A4 B8
Z internetu potrafię korzystać, chodzi mi o to że gościu wystawia auto z 2008 roku a w opisie ma conajmniej 2011 http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b8-3-0-tdi-rakieta-szybsza-do-setki-niz-kwasniewski-ID6yDNLf.html Dlatego napisałem tu bo wolę się upewnić Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
-
Rodzaje silników 3.0 TDI w Audi A4 B8
Podpowie ktoś od kiedy wychodziły silniki 3.0 245km? Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Też jestem świeżo po wymianie i też jaki ciężej miał z rana odpalić Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Właśnie u mnie tej pewności nie było bo jedna ze śrub na wałku pompowtrysków różniła się od innych więc kazałem wymienić wszystkie, z resztą polecał mi też to mechanik Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Wymienione zostały wszystkie, dzięki za pomoc Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
-
Audi a4 b7 2.0 TDI 2007r. Pomoc przy zakupie.
Swoją a4 kupowałem ok. roku temu, odradzano mi 2.0tdi ale się napaliłem i masz, koszta koszta koszta...koszta jeżeli chcesz mieć auto w którym nie będziesz myślał kiedy pęknie ci głowica albo zatrze pompa oleju kup coś innego, oczywiście zdarzają się wyjątki, ale wystarczy wejść w temat 2.0 tdi i non stop ktoś ma problem, dlatego naprawdę zastanów się jeżeli masz żonę to też przeje*** za swoją dałem cenowo ponad 10k więcej niż ty chciałeś.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Czy wszystkie potrzebne śruby i uszczelki kupię w sklepie typu inter cars czy tylko aso? Wałek wystarczy ruvilla czy jest coś lepszego? Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka