-
brak mocy w 2.0 alt
tu jeszcze raz zrobiłem , jak pojeździłem trochę : http://vaglog.pl/log-020_002_033_ty0ov8.html świece z rok temu zmieniałem 10 tyś km zrobione, pozatym, vcds pokazuje że ładowaniem ma 13.3V to chyba za mało, temperatura dolotu 50-60 stopni jeżdżąc teraz po mieście przy 19 na zewnątrz w sumie świece można by było zmienić, jakie polecasz? może Beru? BERU Z206 właśnie zakupiłem, na iparts mają najtaniej
-
brak mocy w 2.0 alt
mamy dynamicznie , tak jak się dało : http://vaglog.pl/log-002_020_033_GB2q5fv.html lambda chyba dobrze idzie
-
brak mocy w 2.0 alt
podczas jazdy? czy na postoju - jak poprzednio?
-
brak mocy w 2.0 alt
Witam, od dłuższego czasu mam problem z małą mocą w moim a4 2.0 alt, ostatnio wymieniłem przepływkę bo była walnięta , poprawiło się ale to nadal nie to, bo z odczucia to jedzie jak 1.6 , a na dodatek dzisiaj koleś mnie złoił bme e46 cabrio 2.0 4 cyl na valvetronicu, osiągi katalogowo jak u mnie a on w oczach mi odchodził , także był na automacie, w silniku zero błędów, zobiłem log sondy lambda na postoju troszkę na obrotach go potrzymałem , może by ktoś zerknął ? bo dziwnie na 1.5 volta stoi http://vaglog.pl/log-033_036_037_17jg6J.html, a może jakieś czujniki posprawdzać ? tylko żeby ktoś może mnie naprowadził za co się zabrać , przepustnica ok, adaptacje przeszła , skrzynia także i niema błędów , niewiem po prostu gdzie grzebnąć
-
leszek1973 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Racja
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Dzięki serdeczne, po wymianie przepływki auto ożyło
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
są już i logi na postoju : http://vaglog.pl/log-002_003_004_X5j921.html coś mi się zdaje że przepływka złe wskazania robi, a może lewe powietrze? chociaż wątpie
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
wczoraj podłączałem pod VCDS-a i błędów zero w silniku jak i skrzyni, jakie powinny być prawidłowe wskazania przepływki ? na dniach zrobię logi
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
czyli?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
witam, przyszła wiosna i trzeba pogrzebać :), od dłuższego czasu mam wrażenie że skrzynia jest jakaś mulasta, zmienia tak jakby biegi od 1600 do 1800 obrotów przy lekkim naciśnięciu pedała gazu, do piero jak mocno wcisnę od chyba połowy to zaczyna zmieniać około 3 tyś obrotów , ale to i tak silnik wyje a efekt słaby, o w iele lepiej jak zmieniam biegi manualnie wszystko wtedy ok, silnik żwawy tak jak trzeba, i teraz moje pytanie , co jest odpowiedzialne za taką dolegliwość ( skrzynia? przepustnica? potencjometr pedału gazu? )bo chciałbym zrobić pomiary w blokach dynamicznie , chodzi mi które bloki diagnozować, dodam że błędów brak
-
Pompa paliwa w A4 B6 2.0 ALT
Witam, ja ostanio kupiłem nowy sam wkład (silniczek) za 95zł i śmiga aż miło
-
Świeci się kontrolka EPC brak mocy.
niedługo znowu wyjdzie i będziesz musiał zminić czujnik wału, cuda raczej się nie zdarzają ale chociaż teraz jest czas Świątecznych Cudów ! ))
-
Świeci się kontrolka EPC brak mocy.
raczej czujnik wału, czujnik wałka G40
-
Świeci się kontrolka EPC brak mocy.
https://a4-klub.pl/index.php?/topic/197620-kontrolka-epc/ tu poczytaj
-
Check engine przy wysokiej prędkości
kolego jaką masz dokładnie instalacje lpg?a może jedź do gazownika niech Ci regulację zrobi