Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

leszek1973

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. leszek1973 odpowiedział(a) na leszek1973 temat w 2.0
    tu jeszcze raz zrobiłem , jak pojeździłem trochę : http://vaglog.pl/log-020_002_033_ty0ov8.html świece z rok temu zmieniałem 10 tyś km zrobione, pozatym, vcds pokazuje że ładowaniem ma 13.3V to chyba za mało, temperatura dolotu 50-60 stopni jeżdżąc teraz po mieście przy 19 na zewnątrz w sumie świece można by było zmienić, jakie polecasz? może Beru? BERU Z206 właśnie zakupiłem, na iparts mają najtaniej
  2. leszek1973 odpowiedział(a) na leszek1973 temat w 2.0
    mamy dynamicznie , tak jak się dało : http://vaglog.pl/log-002_020_033_GB2q5fv.html lambda chyba dobrze idzie
  3. leszek1973 odpowiedział(a) na leszek1973 temat w 2.0
    podczas jazdy? czy na postoju - jak poprzednio?
  4. leszek1973 opublikował(a) temat w 2.0
    Witam, od dłuższego czasu mam problem z małą mocą w moim a4 2.0 alt, ostatnio wymieniłem przepływkę bo była walnięta , poprawiło się ale to nadal nie to, bo z odczucia to jedzie jak 1.6 , a na dodatek dzisiaj koleś mnie złoił bme e46 cabrio 2.0 4 cyl na valvetronicu, osiągi katalogowo jak u mnie a on w oczach mi odchodził , także był na automacie, w silniku zero błędów, zobiłem log sondy lambda na postoju troszkę na obrotach go potrzymałem , może by ktoś zerknął ? bo dziwnie na 1.5 volta stoi http://vaglog.pl/log-033_036_037_17jg6J.html, a może jakieś czujniki posprawdzać ? tylko żeby ktoś może mnie naprowadził za co się zabrać , przepustnica ok, adaptacje przeszła , skrzynia także i niema błędów , niewiem po prostu gdzie grzebnąć
  5. leszek1973 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  6. Dzięki serdeczne, po wymianie przepływki auto ożyło
  7. są już i logi na postoju : http://vaglog.pl/log-002_003_004_X5j921.html coś mi się zdaje że przepływka złe wskazania robi, a może lewe powietrze? chociaż wątpie
  8. wczoraj podłączałem pod VCDS-a i błędów zero w silniku jak i skrzyni, jakie powinny być prawidłowe wskazania przepływki ? na dniach zrobię logi
  9. witam, przyszła wiosna i trzeba pogrzebać :), od dłuższego czasu mam wrażenie że skrzynia jest jakaś mulasta, zmienia tak jakby biegi od 1600 do 1800 obrotów przy lekkim naciśnięciu pedała gazu, do piero jak mocno wcisnę od chyba połowy to zaczyna zmieniać około 3 tyś obrotów , ale to i tak silnik wyje a efekt słaby, o w iele lepiej jak zmieniam biegi manualnie wszystko wtedy ok, silnik żwawy tak jak trzeba, i teraz moje pytanie , co jest odpowiedzialne za taką dolegliwość ( skrzynia? przepustnica? potencjometr pedału gazu? )bo chciałbym zrobić pomiary w blokach dynamicznie , chodzi mi które bloki diagnozować, dodam że błędów brak
  10. leszek1973 odpowiedział(a) na Ddarecki temat w 2.0
    Witam, ja ostanio kupiłem nowy sam wkład (silniczek) za 95zł i śmiga aż miło
  11. niedługo znowu wyjdzie i będziesz musiał zminić czujnik wału, cuda raczej się nie zdarzają ale chociaż teraz jest czas Świątecznych Cudów ! ))
  12. raczej czujnik wału, czujnik wałka G40
  13. https://a4-klub.pl/index.php?/topic/197620-kontrolka-epc/ tu poczytaj
  14. kolego jaką masz dokładnie instalacje lpg?a może jedź do gazownika niech Ci regulację zrobi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.