-
Audi a4 b7 bicie
Ja byłem na dwóch stacjach diagnostycznych nie było żadnej usterki mechanicznej dopiero na drugiej stacji diagnosta zauważył bąbel na oponie od strony wewnętrznej i to był powód bicia.
-
Audi a4 b7 bicie
Sprawdz dokładie stan opony od strony wewnetrznej auta,u mnie powodem bicia bylo wybrzuszenie opony.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Ziomku
-
Problem z lewym światłem mijania
Witam ,podczas wymiany żarówki stwierdziłem że nie dochodzi napięcie do niej. Sprawdziłem bezpiecznik,bezpiecznik jest dobry napięcie do niego dopływa. Proszę o podpowiedz jaka może być przyczyna zaistniałej sytuacji.
-
Lpg 1.8 T Bex(sprawdzone podzespoły)
Napisz do kolegi z forum soul 87
-
Myszkowanie auta
Sprawdz ćiśnienie w oponach moż być zbyt niskie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj wśród pasjonatów Audi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Dobry blacharz-lakiernik w Lublinie
Mogę polecic z Lublina ul.Jarmarczna 47 tel.0-888-172-305 .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj wśród pasjonatów.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj Carlos
-
Uwaga! Oszust na OLX
Witam i dzięki za ostrzeżenie
-
Potrzebny magik AEB/ogromne spalanie
Witam Znam warsztat gdzie ja korzystam żeby podpiąć vaga jak mam kłopoty. Warsztat jest solidny Lublin ul.Ustronie 32.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj ziomalu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dzięki za powitanie z Grodu Kraka.
gregoricoss
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta