Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pstrykk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pstrykk

  1. Podepnę się tutaj - ktoś wie czy slot na kartę SIM (jak na zdjęciu poniżej) wystepował tylko w połączeniu z MMI 3G+ ? Czy był może montowany też w innych wersjach MMI? Rozumiem, że daje to nam tyle, że można zrobić WiFi w aucie (hot-spot) i mieć mapy google on-line? Coś jeszcze? Pytam ponieważ w aucie, które kupiłem, a którego jeszcze nie mam u siebie mam taki slot, a oglądając je na żywo nie przyjrzałem się dokładnie co tam za MMI siedzi i teraz się zastanawiam... [edit] Siedzę, grzebię i wygrzebałem coś takiego - zarejestrowałem ten vin w aplikacji myAudi na telefonie i w instrukcjach obsługi (literatura pokładowa) mam dostępną "Audi MMI Nawigacja plus - Instrukcja obsługi". Dla auta z "concertem" nie mam takiego dokumentu w instrukcjach. Z tym, że w wyposażeniu, które mam wymienione w aplikacji w sekcji Radio/nawigacja mam Radio "HiGH", a w sekcji Wyposażenie wnętrza jest "Navigation system (MID)". Zapamiętałem tyle z jazdy próbnej, że jak oglądam teraz zdjęcia w necie to szata graficzna wyglądała mi raczej na MMI 3G HIGH, nie kojarzę tego kołowego menu i to by chyba rozwiewało wszystkie wątpliwości gdyby nie ten slot na SIM i ta instrukcja obsługi w myAudi...
  2. Dzieki za zaproszenie, wpadnę pewnie jak już się ogarnę bo póki co to auto stoi w niemczech u rodziny, a ja nie mam czasu po nie pojechać, Nie mam czasu ogarnąć swojego obecnego do sprzedaży itp. ?
  3. Witajcie! Jestem członkiem tego forum od stycznia 2016, czyli od momentu kiedy sprowadziłem sobie pierwsze w życiu Audi - A4 B8 CAGA. Od tamtej pory czerpałem od Was wiedzę i doświadczenie, dzięki Wam udało mi się do mojego "golasa" pomyślnie dołożyć kilka gratów, które uważałem za przydatne, nauczyłem się uzywać VCDS (między innymi to dzięki temu jedyna awaria jaką miałem, awaria czujnika ciśnienia klimy, kosztowała mnie tylko 100 pln za nowy czujnik) - można powiedzieć od zera do bohatera;) Mieszkam obecnie w Warszawie, a pochodzę z małej Ornety na Warmii. Postanowiłem się w końcu przywitać aby móc w końcu podziękować, oraz mam do Was kilka pytań, które zadam już w odpowiednich wątkach, a które wynikają z planu zmiany obecnej A4 B8 CAGA na... inną A4 B8 CAGA - tak, jestem z tego auta zadowolony mimo kilku drobnych "ale". Tak więc - Cześć wszystkim i dziękuję za dotychczasową pomoc:) [edit] Zapomniałem dodać czegoś o sobie - jestem elektronikiem z wykształcenia, pracuję w IT, a z zamiłowania jestem "grzebaczem"/naprawiaczem i fanem "zrób to sam":) ...i tu przypomniała mi się jeszcze jedna usterka - migające podświetlenie zegarów - jak by ktoś miał z tym problem to służę pomocą.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.