Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gutek1982

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gutek1982

  1. Nie wiem GTO niema hamowni a jakoś tak nigdy nie ma czasu gdzieś podjechać
  2. Po długim czasie audi wystrojone w digitum zmieniony sterownik na AWT z sądom szerokopasmową wpadło też drugie audi 2.8 USA quattro do zabawy po śniegu
  3. Silnik jeszcze na stojaku brak czasu trzeba przerobić łapę spływ oleju i zasilanie wody turbo też trzeba przestawać na powrót z DV cewki z schematu aeb
  4. Motor poskładany teraz turbo trzeba ulepić
  5. W końcu doszły kute korbowody techno5 X- ibem Rifle Drill z śrubami ARP L19 głowica pełna obróbka można składać
  6. 701 42 zł sztuka 701 B 96 zł sztuka
  7. Ja kupowałem w aso panewki i łańcuch pierścienie też mahle
  8. Majówka motor wyrwany
  9. Powoli ale do przodu trochę gratów z ASO panewki łańcuch nowe popychacze zaworowe ina pierścienie tłokowe mahle wpadła nowa pompa w bak Bosch 040 i sprzęgło Kevlar i tyle .Brak kutej korby i czasu na rozbiórkę między czasie jakieś pały okradli mi audi z kratek halogenów lotki wszystko wyrwane trzeba jeszcze polakierować zderzak i klapę ręce opadają
  10. Mały up zbieram graty na 3++
  11. siema radziej widzę ze grzebiesz tak jak ja zobacz sobie u mnie w temacie pozdro
  12. tak et 45 ja mam dystanse 20mm
  13. jest nowe koło na sezon opony 205/40/18 i gwint
  14. felgi sprzedane na następny sezon wpada gwint i 18 stki avus 3
  15. wydech skończony
  16. wydech prawie skonczony
  17. udało się skompletować wydech do audi tliumiki friedrich motorsport 2.5 cala nie bawem montaż i korekta
  18. koło wpadnie inne na następny sezon zdj słabej jakośći z tel
  19. Udało się skompletować pakiet S4
  20. są adaptery pod cewki http://sidmotorsport.pl/pl/s/874-adaptery-pod-cewki-fsi.html
  21. dlatego trzeba wydech zrobić z głowa
  22. pewnie tak na razie jest plan na wydech
  23. wpadło trochę gratów z zewnątrz wpadły avusy 17 cali i grill z s4 dp , intercoolet ,turbo z bexa, wtryski 380 z audi s3 ,przepływka z s3 zmieniony caly dolot , cewki fsi oraz swiece bosch F5DPOR,dv properfekt to dało 205 km i 325 nm strojenie mirass \

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.