-
Smaller123 obserwuje zawartość gregor10
-
Smaller123 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Dekielek felgi
Wybacz ale nie potrafię znaleźć tych kołpaków, mógłbyś podesłać jakieś URL?
-
Dekielek felgi
Boguś mówisz tutaj o cenie za sztukę czy komplet?
-
Dekielek felgi
Witam. Mianowicie mam problem z dostaniem tzw. "dekla" do aluminiowej felgii prawdopodobnie oryginalnej od Audi, problem tkwi w tym, iż nie posiadam żadnego z tych "dekli" i nie mam się na czym wzorować. Felga jest o rozmiarze 15' (zimówka) Pytałem po sklepach motoryzacyjnych w moim mieście, rownież intercars, zaś wszędzie odsyłali mnie do salonu Audii.. Poniżej załączam fotkę gdyby ktoś miał wątpliwości o jaką felgę chodzi Proszę o pomoc w znalezieniu zguby! Jak wiadomo chodzi o środkowe kółeczko Pozdrawiam.
-
[ALL B5] Regeneracja przerywacza kierunkowskazów (po II lifcie)
Możliwe, że nie doczytałem mianowicie, jeżeli nie działają mi tylko i WYŁĄCZNIE kierunkowskazy [lewo,prawo] gdzie światła awaryjne, mijania i drogowe są ok. To jest powiedziane, że to również wina przekaźnika? Szukałem samej wajchy od kierunków w inter-cars'ie itp. to żadnych zamienników nie mają tylko ORYGINAŁ za który chcą jedyne 450zł Pozdrawiam
-
200 tysięcy kilometrów temu
Założyłem z góry, że będzie to pół roku, aczkolwiek nie mogę przewidzieć wszystkiego w moim życiu a tym bardziej sytuacji finansowej mając 21 lat Może być i tak, że takowa sytuacja zmusi mnie do trzymania auta dłużej
-
200 tysięcy kilometrów temu
Witam. Zakupiłem całkiem niedawno b5 1.8 2000 r. Mianowicie mam pytanie czy przy przebiegu 270.000 warto zakładać gaz? Jak zniesie to silnik? Powiem tak, że auto zakupiłem od sąsiada i nie dałem za niego kroci aczkolwiek chciałbym pojeździć nim dobre pół roku a spalanie 11 - 12l 95-tki po mieście nie bardzo mnie rajcuje. Podkreślę, że w ciągu roku robię nie więcej niż 4.000km zdarzają się trasy w granicach 200km Pozdrawiam Kuba
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich posiadaczy oraz miłośników Audi. Posiadam Audi a4 b5 1.8 20v zaledwie parę dni, a już mam tysiąc pytań mam nadzieję, że będzie nam się miło współpracowało i dowiem się czegoś nowego a zarazem pożytecznego Pozdrawiam