Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Smaller123

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Smaller123 obserwuje zawartość gregor10
  2. Smaller123 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  3. Wybacz ale nie potrafię znaleźć tych kołpaków, mógłbyś podesłać jakieś URL?
  4. Boguś mówisz tutaj o cenie za sztukę czy komplet?
  5. Witam. Mianowicie mam problem z dostaniem tzw. "dekla" do aluminiowej felgii prawdopodobnie oryginalnej od Audi, problem tkwi w tym, iż nie posiadam żadnego z tych "dekli" i nie mam się na czym wzorować. Felga jest o rozmiarze 15' (zimówka) Pytałem po sklepach motoryzacyjnych w moim mieście, rownież intercars, zaś wszędzie odsyłali mnie do salonu Audii.. Poniżej załączam fotkę gdyby ktoś miał wątpliwości o jaką felgę chodzi Proszę o pomoc w znalezieniu zguby! Jak wiadomo chodzi o środkowe kółeczko Pozdrawiam.
  6. Możliwe, że nie doczytałem mianowicie, jeżeli nie działają mi tylko i WYŁĄCZNIE kierunkowskazy [lewo,prawo] gdzie światła awaryjne, mijania i drogowe są ok. To jest powiedziane, że to również wina przekaźnika? Szukałem samej wajchy od kierunków w inter-cars'ie itp. to żadnych zamienników nie mają tylko ORYGINAŁ za który chcą jedyne 450zł Pozdrawiam
  7. Założyłem z góry, że będzie to pół roku, aczkolwiek nie mogę przewidzieć wszystkiego w moim życiu a tym bardziej sytuacji finansowej mając 21 lat Może być i tak, że takowa sytuacja zmusi mnie do trzymania auta dłużej
  8. Witam. Zakupiłem całkiem niedawno b5 1.8 2000 r. Mianowicie mam pytanie czy przy przebiegu 270.000 warto zakładać gaz? Jak zniesie to silnik? Powiem tak, że auto zakupiłem od sąsiada i nie dałem za niego kroci aczkolwiek chciałbym pojeździć nim dobre pół roku a spalanie 11 - 12l 95-tki po mieście nie bardzo mnie rajcuje. Podkreślę, że w ciągu roku robię nie więcej niż 4.000km zdarzają się trasy w granicach 200km Pozdrawiam Kuba
  9. Witam serdecznie wszystkich posiadaczy oraz miłośników Audi. Posiadam Audi a4 b5 1.8 20v zaledwie parę dni, a już mam tysiąc pytań mam nadzieję, że będzie nam się miło współpracowało i dowiem się czegoś nowego a zarazem pożytecznego Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.