Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez erka

  1. erka odpowiedział(a) na erka temat w 1.8T
    O ile może przeskoczyc? Może być problem z odpalaniem? Dodam, że nie ma odejścia. Zbiera się ale nie tak jak powinien.
  2. erka odpowiedział(a) na erka temat w 1.8T
    Halla zmieniony na Bosch. Brak roznicy.
  3. erka odpowiedział(a) na erka temat w 1.8T
    Koronka pasuje,wskoczyła na miejsce. Gdyby rozrząd przeskoczył to auto by odpaliło? Jest taka opcja? Albo jest możliwość, żeby przeskoczył łańcuszek? Na wałkach? Słyszałem że nie ma takiej możliwości. Ale oczywiście na ślepo nie potwierdzam.
  4. erka odpowiedział(a) na erka temat w 1.8T
    Problem pojawił się od błędu p0010 i p0343 ale wtedy jeszcze odpalał normalnie. No to kupiłem po taniości halla który narobił bałaganu (rozleciał się i pokrzywił koronkę) wsadziłem stary czujnik i się zaczęło... po tym kupiłem koronkę używkę i nowy czujnik Delphi. A odpalanie dalej lipne. Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  5. erka odpowiedział(a) na erka temat w 1.8T
    Czujnik zmieniłem na Delphi i dalej lipa. Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  6. erka odpowiedział(a) na erka temat w 1.8T
    Poradzicie na to coś Panowie?? 17700- Map controlled Engine thermostat (F265): Open circuit P1292-004 - no signal/communication 17939- Camshaft timing Adjustment: Open circuit P1531 - 004 No signal/communication - intermittent 16727 - Camshaft position sensor (G40): signal top high p0343 - 001 upper limit exceeded
  7. erka odpowiedział(a) na erka temat w 1.8T
    Panowie. Jest kabelek. Co najlepiej sprawdzić prucz błędów?
  8. erka odpowiedział(a) na erka temat w 1.8T
    Dziś byłem umówiony na vaga ale niestety kolega poleciał w kulki... Zamówiłem kabel. Jak dojdzie to wyśle błędy. Mam elma Bluetooth ale temu nie ufam vag pewnie dokładniejszy. Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  9. erka odpowiedział(a) na erka temat w 1.8T
    A czuć było benzynę w aucie?
  10. erka opublikował(a) temat w 1.8T
    Panowie otóż przeglądam forum i nie widzę takiego problemu jak mam ja. Próbuję odpalić auto nie zależnie jaką temperatury silnika odpala za 2-4 razem(rzadko za pierwszym ale się zdarza) przy tym strzeli jeszcze w wydech, czasami jak dłużej pokręcę to już jakby wchodził ale szkoda mi rozrusznik tak katać. Jak odpali chodzi równo ale brakuje mu mocy tak do 2 tysięcy się zbiera później ciut słabiej. Czasami wyskakuje błąd p0343 (wymieniłem halla) i dalej ten błąd do tego p0010. poniżej filmik. dodam że łańcuszka nie słychać. https://youtu.be/DvXuqR2f9Bw Może macie Panowie jakieś sugestie?
  11. erka opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Panowie ratujcie sytuację nikt nie ma tego sprzętu wirnik impulsów 1.8T posiada ktoś ? 06B905234A cały internet tego nie ma
  12. Panowie. Czy felga stalowa 16 z ET42 wejdzie na heble 320mm? Pomocy Panowie. Nie chcę kasy wydać na darmo.
  13. erka opublikował(a) temat w 1.8T
    Panowie. Wyświetla mi błąd p0010 P0010 - nastawnik wałka rozrządu po stronie ssania/lewa/przód, rząd cyl. 1 - nieprawidłowe działanie obwodu prądu. mial ktoś podobny problem?? Czytałem podobne posty ale brak rozwiązania. Dodam że silnik chodzi cicho,równo i ma moc. Brak dźwięku łańcuszka itp.
  14. Witam. Mam pytanie jak razwiazales problem?
  15. Podłączam się Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  16. erka opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Panowie mam problem typu przepustnica,kabel przepustnicy czy pedał... Auto kupiłem w niedziele i pech. Nie równo chodzi... co to może być? Pomóżcie Panowie. A4b6 1.8t 163km. 2002r. https://youtu.be/7HAL2JoaEdA
  17. erka odpowiedział(a) na Karol94 temat w Audi A4 B5
    Czytając wszystkie wątki w tym temacie przechodzą mi ciarki... Ja byłem ostatnio na serwisie lodówki. Szczelna,dobita niby ok. I co? Węże zimne czasami nawet w szronie sprężarka pracuje wiatrak również a w kabine nie tak kolorowo. Leci po jakimś dłuższym czasie zalaczenia klimy jakieś niby chłodne powietrze. Ale szybciej schłodzę jadąc z otwartą szybą. Brak błędów na klimie. Ratujcie chłopaki...
  18. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/51400-b5-afn-zamiana-kola-dwumasowgo-na-kolo-jednomasowe-afn-1z/ świetnie opisane!!!! Właśnie to przerabiam.
  19. która z nich pasowała? ten sam problem mam
  20. Witam wszystkich jestem posiadaczem już drugiej audianki A4 b5 1997r 1.9 TDI 90km już po małym rezanku zmiana lamp na poliftowe i podświetlenie stóp plany jeszcze są szerokie zenony szybki podgrzewane lusterka itp w razie problemów licze na pomoc expertow. Big up!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.