Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grzesiu87

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam noszę się z zamiarem kupna opon 235/45/r17 znajomi polecają mi dunlop Sport Maxx RT 2 co sądzicie? Może jakieś inne sugestie?
  2. Dopiero teraz odpisuje cenna w ASO 2100zł po dużych zniżkach które znajomy załatwiał Zawartość dodana 3 minutes later A mam takie pytanie jest możliwość sprawdzenia czy któryś z wtrysków nie jest awaryjny? bo zostały jeszcze trzy i ciągłe obawy że auto stanie w trasie i oczywiście nie małe koszty. ps. Jak na razie wszystko ok
  3. Mi klęk jeden w 2.0 TDI 170 km Już zamówiłem nowy w salonie i nie wiem czy się nie pośpieszyłem nr wtrysku to 130073TX. I już po sprawie nr.2 wymieniony na nowy z salonu Audi. Pozostały jeszcze 3 sztuki. Mam nadzieje że nie prędko. Powie mi ktoś czy te regeneracje się sprawdzają? dobrze było by wiedzieć na przyszłość
  4. Powie mi ktoś czy wyżej wymieniona firma sprawdza się?
  5. Grzesiu87 odpowiedział(a) na Grzesiu87 temat w Audi A4 B7
    Problem rozwiązany rozsadziło pompkę od spryskiwaczy halogenów. Kupiłem nową założyłem i wszystko ok dzięki wszystkim za pomoc
  6. Grzesiu87 odpowiedział(a) na Grzesiu87 temat w Audi A4 B7
    Dziękuje za odpowiedź będę walczył
  7. Grzesiu87 opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Przyszedł mróz. Chociaż mam zimowy płyn do spryskiwaczy jest podejrzenie że nie wytrzymał mrozu -29. po ogrzaniu samochodu w garażu cały płyn wyciekł mi koło lewego przedniego koła. Trudno bywa teraz nadszedł czas aby zlokalizować usterkę. Myślę że pierwsze kroki trzeba skierować do demontażu zbiorniczka tylko jak się za to zabrać? Kolo na bok i zdjąć nadkole? Proszę o pomoc w tym temacie z góry dziękuje. Chodzi o Audi A4 B7 z 2007r 2.0TDI 170km Dzięki za poprawienie działu
  8. Mam ten sam problem dzisiaj jadę na vag U mnie prawdopodobnie sprawa będzie rozwiązane po weekendzie. A mianowicie przerwane dwa cieniutkie kabelki w gumie między drzwiami a nadwoziem w Niedziele lutowanie i mam nadzieje że będzie po sprawie Jak znajdę chwile jutro albo w sobotę to dorzucę fotki jak wygląda usterka
  9. Witam. Mam pytanie czy felgi z B8 2009r 17" będą pasować do B7 z 2007r?
  10. Witam wszystkich na forum jestem nowy chociaż audi jeżdżę 7 lat a dokładnie a3 z 1998r 1.9tdi 110km i noszę się z zamiarem sprzedaży i kupna audi a4 b7. Pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.