Nie trzeba nic kombinowac, bo kable mam fabryczne do tylnych glosnikow. Kostka jest przy radiu, ale wiadomo do innego niz fabryczne nie pasuje. Chce tylko z cincha nowego radia zrobic sobie przejsciowke do wtyczki od tylnow glosnikow. Potrzebne wtyczki i kable sie znajda tylko pytanie czy mozna z cincha wziac ten sygnal.
Siema! Mam takie pytanko, a miankwicie czy można sygnał dla tylnych głośników w półce (fabryczne ze wzmacniaczem) pociągnąć z wyjść cinch w radiu? Chciałbym tył uruchomić bez kupowania polecanych adpaterów. Oczywiście radio inne niż fabryczne.
Zdrówko
Witam wszystkich forumowiczów! Mam na imię Artur, jestem z okolic Krakowa. 26 stycznia stałem się szczęśliwym (póki co -.-) posiadaczem B5 z silnikiem ARG. Będę miał kilka pytań do doświadczonych użytkowników Zdrówko!