Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boru

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. boru odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siema wszystkim, dawno mnie nie było, ale postaram sie nadrobić. Mam pytanko czy posiada ktoś może jakieś graty do A4 B5 polift typu: maska, lampa prawa, w kolorze srebrnym (LY7W), będę bardzo wdzięczny za pomoc.
  2. boru odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tak dobrze ujales,"była"
  3. boru odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    gdzie??
  4. boru odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witam , ja tez moge wpasc, ale jeszcze nie ogarnalem auta do konca
  5. boru odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ale, ze przed monopolowym to zapamietales
  6. witam wszystkich , chciałem sie pochwalic zakupem srebrnego audi a4 b5 avant 2.5 tdi. Auto to już było na klubie, wiec trzeba kontynuowac to, co zaczal poprzedni wlasciciel.
  7. boru odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jak był dobrze przegoniony ?
  8. boru odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    I ten siwy dym ?
  9. boru odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    na zimno nie, a na rozgrzanym to trzeba, żeby turbo się nie zamuliloRamki juz zalozyłeś?z przodu tak, a z tyłu nie mogę odręcic starej, poczekam, az bedzie nowa klapa, to wtedy zaloze To masz prezent ode mnie[emoji6] dzieki wielki , a jak turbo hula?? jakby nie było to też go zakładałem
  10. boru odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    na zimno nie, a na rozgrzanym to trzeba, żeby turbo się nie zamuliloRamki juz zalozyłeś?z przodu tak, a z tyłu nie mogę odręcic starej, poczekam, az bedzie nowa klapa, to wtedy zaloze
  11. boru odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    na zimno nie, a na rozgrzanym to trzeba, żeby turbo się nie zamulilo ?
  12. boru odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wystarczy, se masz numer do niego.... On ma to autko opanowane co do śrubki PS. Słyszałem, że dajesz, mu na zimno lepiej niż kudłaty po rozgrzaniu skad Cie doszly takie sluchy? na zimno jest oszczedzany ☺
  13. boru odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witam wszystkich jestem szczesliwym nabywca srebrnego avanta od kudalty66 mam male doswiadczenie, wiec sadze, ze w razie problemow moge liczyc na wasza pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.