Treść opublikowana przez boru
-
SPOTY RADOMSKIE
Siema wszystkim, dawno mnie nie było, ale postaram sie nadrobić. Mam pytanko czy posiada ktoś może jakieś graty do A4 B5 polift typu: maska, lampa prawa, w kolorze srebrnym (LY7W), będę bardzo wdzięczny za pomoc.
-
SPOTY RADOMSKIE
tak dobrze ujales,"była"
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
witam , ja tez moge wpasc, ale jeszcze nie ogarnalem auta do konca
-
SPOTY RADOMSKIE
ale, ze przed monopolowym to zapamietales
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich , chciałem sie pochwalic zakupem srebrnego audi a4 b5 avant 2.5 tdi. Auto to już było na klubie, wiec trzeba kontynuowac to, co zaczal poprzedni wlasciciel.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak był dobrze przegoniony ?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
na zimno nie, a na rozgrzanym to trzeba, żeby turbo się nie zamuliloRamki juz zalozyłeś?z przodu tak, a z tyłu nie mogę odręcic starej, poczekam, az bedzie nowa klapa, to wtedy zaloze To masz prezent ode mnie[emoji6] dzieki wielki , a jak turbo hula?? jakby nie było to też go zakładałem
-
SPOTY RADOMSKIE
na zimno nie, a na rozgrzanym to trzeba, żeby turbo się nie zamuliloRamki juz zalozyłeś?z przodu tak, a z tyłu nie mogę odręcic starej, poczekam, az bedzie nowa klapa, to wtedy zaloze
-
SPOTY RADOMSKIE
na zimno nie, a na rozgrzanym to trzeba, żeby turbo się nie zamulilo ?
-
SPOTY RADOMSKIE
Wystarczy, se masz numer do niego.... On ma to autko opanowane co do śrubki PS. Słyszałem, że dajesz, mu na zimno lepiej niż kudłaty po rozgrzaniu skad Cie doszly takie sluchy? na zimno jest oszczedzany ☺
-
SPOTY RADOMSKIE
witam wszystkich jestem szczesliwym nabywca srebrnego avanta od kudalty66 mam male doswiadczenie, wiec sadze, ze w razie problemow moge liczyc na wasza pomoc