Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zakix

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zakix

  1. Szkoda że ten termin i pogoda zapowiada się nie ciekawie :|
  2. Za tydzień coś w Chojnie będzie tak na marginesie.
  3. O! Powoli zaczyna się coś dziać ... szkoda tylko że zajrzałem dopiero teraz na forum :< Nasz region to w ogóle jakiś taki ograniczony w kwestii spotów i zlotów.
  4. Niema czegoś takiego jak osrom ) Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
  5. zakix odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Bez Ragnara to już nie ten sam serial :|
  6. Na OLX kilka kompletów wisi
  7. zakix odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak ogląda Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
  8. Sporo sosu za to wołają :| A tak to gdzie najlepiej na zbieżność z quattro? Na Podjuchy się kierować czy gdzieś indziej?
  9. zakix odpowiedział(a) na Gibons temat w Lifestyle i Hydepark
    Też mam tego z Lidla ) Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
  10. No raczej ze koni, ta-technix to najtańsze co może być Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
  11. BP, a czasem Shell, Orlen omijam szerokim łukiem
  12. Deep Shine ceni się 399pln za pakiet jesienno zimowy, cena mnie nie odstrasza bo wiem że będzie luks. Najgorsze to czym się zająć przez te 4-6h w Szczecinie
  13. Mega mocno Ci one świecą, niebiescy się nie czepiają?
  14. W jakiej kwocie wyszła robota?
  15. Jeden i drugi zakład czytam ma bardzo dobre opinie i co tu wybrać :|
  16. Hej! Gdzie najlepiej się udać na zabezpieczenie lakieru itp na okres jesienno zimowy na terenie Szn'a?
  17. Ja polecam taki zestaw : Osram night breaker unlimited +110% + w5w osram cool blue intense
  18. Ciekawe jak z żywotnością, czekam na zdjęcia A takie lampeczki ktoś posiada? -> http://allegro.pl/podswietlenie-led-osram-10w-audi-a3-a4-b6-a6-c6-q7-i6430850463.html
  19. Tomnik'owe też maja wybitą homologacje?
  20. Czy ktoś z was miał do czynienia z żarówkami trifa xenon blue bo na jednej z aukcji allegro sprzedawca opisuje je jako alternatywa osram cool blue lub philips blue vision.
  21. Do ilu bar pompuje ten kompresorek od b6?
  22. A wiesz jak ma się sprawa do supersporta do b6?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.