Treść opublikowana przez zakix
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Szkoda że ten termin i pogoda zapowiada się nie ciekawie :|
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Za tydzień coś w Chojnie będzie tak na marginesie.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
O! Powoli zaczyna się coś dziać ... szkoda tylko że zajrzałem dopiero teraz na forum :< Nasz region to w ogóle jakiś taki ograniczony w kwestii spotów i zlotów.
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Niema czegoś takiego jak osrom ) Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
-
Seriale
Bez Ragnara to już nie ten sam serial :|
-
Kołpaki Audi
Na OLX kilka kompletów wisi
-
Seriale
Tak ogląda Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Sporo sosu za to wołają :| A tak to gdzie najlepiej na zbieżność z quattro? Na Podjuchy się kierować czy gdzieś indziej?
-
Prostownik
Też mam tego z Lidla ) Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
No raczej ze koni, ta-technix to najtańsze co może być Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
-
Na jakich stacjach tankujecie
BP, a czasem Shell, Orlen omijam szerokim łukiem
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Deep Shine ceni się 399pln za pakiet jesienno zimowy, cena mnie nie odstrasza bo wiem że będzie luks. Najgorsze to czym się zająć przez te 4-6h w Szczecinie
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
Mega mocno Ci one świecą, niebiescy się nie czepiają?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
W jakiej kwocie wyszła robota?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Jeden i drugi zakład czytam ma bardzo dobre opinie i co tu wybrać :|
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Hej! Gdzie najlepiej się udać na zabezpieczenie lakieru itp na okres jesienno zimowy na terenie Szn'a?
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Ja polecam taki zestaw : Osram night breaker unlimited +110% + w5w osram cool blue intense
-
Lotnisko Kluczewo - zakończenie sezonu 21.09.2016
Trza podjechać
-
Lotnisko Kluczewo - zakończenie sezonu 21.09.2016
To już w ten weekend
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
Ciekawe jak z żywotnością, czekam na zdjęcia A takie lampeczki ktoś posiada? -> http://allegro.pl/podswietlenie-led-osram-10w-audi-a3-a4-b6-a6-c6-q7-i6430850463.html
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
Tomnik'owe też maja wybitą homologacje?
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Czy ktoś z was miał do czynienia z żarówkami trifa xenon blue bo na jednej z aukcji allegro sprzedawca opisuje je jako alternatywa osram cool blue lub philips blue vision.
-
Kompresor samochodowy
Do ilu bar pompuje ten kompresorek od b6?
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
A wiesz jak ma się sprawa do supersporta do b6?
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Dokładnie