Treść opublikowana przez MikelxD
-
Składanie lusterek
No pewnie że tak, to są tylko te dwa sterowniki 42 i 52 o których mowa inne są połączone ale też nie wszystkie.
-
Składanie lusterek
Oto wpisy z ostatniego Log'a: ------------------------------------------------------------------------------- Address 42: Door Elect, Driver Cannot be reached ------------------------------------------------------------------------------- Address 52: Door Elect, Pass. Cannot be reached ------------------------------------------------------------------------------- Dodam jeszcze że nie tylko te sterowniki są nie połączone
-
Składanie lusterek
Da się zrobić skan auta, ostatnio robiłem.
-
Składanie lusterek
Podłącze się pod auto i wrzucę fotkę jaki jest komunikat po nieudanej próbie połączenia.
-
Składanie lusterek
Tylko teraz pytanie czy to z kablem lub VCDS'em jest coś nie tak. Od razu odpowiem wersja VCDS'a to 16.8
-
Składanie lusterek
Więc jeżeli chodzi o sterowniki drzwi 42 i 52 to nie mogę się do nich dostać, klikam czekam chwilkę i wyskakuje komunikat i dalej nie mogć przejść. A jest sposób aby dostać się do tych sterowników?
-
Składanie lusterek
Sprawdzenie VCDS'em nie dało odpowiedzi czemu nadal lusterka się nie składają Pokrętło skierowanie na godzinę 6, z Zielonym Menu funkcja Mirrors jest zaznaczona, w Komforcie 46 funkcja Folding Mirrors jest aktywna, a lustra dalej nie chcą się składać Czy jest jeszcze jakieś inne kodowanie lub miejsce w którym funkcja składania może być wyłączona?
-
Kodowanie a centralny zamek
Temat do zamknięcia, o dziwo jednak poszła bateria i po wymianie jest już ok.
-
Kodowanie a centralny zamek
Właśnie dioda nie mruga, tylko nawet po wymianie baterii na inną co prawda używaną nic się nie zmieniło, dalej brak reakcji. Dobra jutro kupię bakterię i dam znać
-
Kodowanie a centralny zamek
Nie kodowałem nic co mogłoby mieć wpływ na centralny zamek. No tylko dlaczego akurat po kodowaniu przestał działać? Dodam jeszcze że auto odpala bez problemu i nie pojawia się jakikolwiek komunikat. Co do kodowania to uruchamiałem zielone menu i test zegarów. Bez reklamy, tymi filmami się sugerowałem, nic innego nie było uruchamiane. https://www.youtube.com/watch?v=ESpKoNomPqk https://www.youtube.com/watch?v=55LdaCLA8fA
-
Kodowanie a centralny zamek
Witam, mam pytanie czy kodowanie VCDS'em może mieć jakikolwiek wpływ na działanie zamykania auta centralnym zamkiem? Nie wiem czy to zrządzenie losu ale po wczorajszym kodowaniu nie mogę zamknąć auta centralką, co prawda na FIS'ie pokazuje mi się info o słabej baterii w pilocie ale wcześniej także się pokazywało i można było zamknąć auto. Wymieniłem baterię na używaną ale żadnej reakcji, jutro kupię nową ale wracam do mojego pierwszego pytania czy kodowanie może mieć jakiś związek z ta przypadłością? Pozdrawiam
-
Kodowanie VCDS - cofanie zmian
Czyli wejść w plik, poszukać kodowania w linijce wybranego sterowania wkleić w new coding stare kodowanie i zapisać? Stare kodowanie to jest ten plik z folderu Log?
-
Kodowanie VCDS - cofanie zmian
Witam, proszę o info w jaki sposób cofnąć się do pierwotnego kodowania auta z zapisanego pliku z wcześniejszym kodowaniem. Pozdro
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Witam, szukam tematu gdzie było podane więcej przykładów kodowania VCDS, przed przebudową forum mogłem to znaleźć bez problemu, a teraz nie mogę tego znaleźć. Pozdro ?
-
MMI 3G+ problem z pokrętłem glosnosci
A może coś być nie tak z pokrętłem głośności .
-
Składanie lusterek
Trochę lipa A macie jeszcze inny pomysł żeby sprawdzić czy faktycznie lusterka są zamontowane w aucie?
-
Składanie lusterek
Ok, dzięki za odpowiedź A powiedz mi na przykład czy lusterko z funkcją składania nie stawia jakiegoś większego oporu przy próbie ręcznego złożenia?
-
Składanie lusterek
No właśnie nic a nic, opcja Fold mirrors jest włączona. A może coś w menu serwisowym jest jeszcze coś do zaznaczenia?
-
Składanie lusterek
A jeśli nie mam aktualnie dostępu do VCDS to jest jeszcze jakaś inna możliwość?
-
Składanie lusterek
Witam, w mojej A4 mam pewien problem ze składanymi lusterkami, a mianowicie manetka przy sterowaniu lusterkami jest w pozycji dolnej, w ustawieniach auta Fold Mirrors jest włączone, a lusterka nie składają się. Co może być jeszcze tego przyczyną? Czy możliwe jest że lusterka wyłączone są i trzeba je uruchomić za pomocą VCDS? Jeszcze jedno pytanie czy przy składaniu ręką lusterka z funkcją składania jest jakiś opór? Czy jest jakiś inny sposób na sprawdzenie czy faktycznie składane lusterka są zamontowane w aucie? Pozdrawiam
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Wersja: HNav_EU_P0022_D1 MMI 3G High ?
-
B8 Wymiana baterii w kluczyku.
Taki wyświetla się komunikat.
-
B8 Wymiana baterii w kluczyku.
Witam, ostatnio w mojej B8 pojawił się komunikat o wymianie baterii w kluczyku. Wymieniłem baterię, a komunikat dalej się wyświetla. Trzeba zaprogramować kluczyk po wymianie baterii lub skasować ten komunikat?
-
migające podświetlenie zegarów
Z tego co przeglądałem forum to raczej nie, przynajmniej sam nie znalazłem.
-
migające podświetlenie zegarów
Ok, daj znać jak już będzie po operacji