Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MikelxD

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MikelxD

  1. Witam, potrzebuje schemat podłączenia oświetlenia drzwi w aucie gdzie nie jest to fabrycznie zamontowane. Pozdro
  2. MikelxD odpowiedział(a) na MikelxD temat w Audi A4 B8
    Witam, gdy podłączam podświetlenie drzwi między kablami czerwono-zielonym a brązowym (zielone strzałki zdj. 1) podświetlenie świeci Ciągle bez różnicy czy drzwi są otwarte czy nie i czy jest zapłon. Podobnie jest z podłączeniem między brązowym a czerwono-zółtym z drugiej części kostki z mniejszymi pinami (pomarańczowe strzałki zdj.1). Drugie zdjęcie to miejsce z którego wyciągnąłem kostkę z pinami. Pozdro
  3. MikelxD opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, mam problem z podłączeniem oświetlenia w drzwiach, do pomocy użyłem poradnika: Mogę prosić o dokładniejsze wytłumaczenie co się z czym gryzie i gdzie podłączyć to w module w drzwiach. Nie mogę uzyskać efektu otwarcia i zamknięcia drzwi, po moim podłączeniu oświetlenie nieustannie świeci. Wiem że schematy podłączenia mogą wydawać się proste ale nie chcę nic zjarać no i podłączyć to tak jak powinno być. Dzięki za wyrozumiałość i pozdro
  4. MikelxD opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, czy 400 zł za ciemną podsufitkę do Avanta to dobra cena za kompletną podsufitkę ze słupkami i boczkami drzwi?
  5. Co to za fela?
  6. A te fele jak się nazywają?
  7. Z 17" na 18" dużej różnicy nie będzie może większa sztywność delikatnie. Większe różnice odczujesz w większych zmianach np. z 16" na 19"
  8. A jeżeli dopiero co założyłeś gwint to musi się wszystko ułożyć i mogą być różnice w ilości zwojów
  9. A auto masz na równej powierzchni?
  10. MikelxD odpowiedział(a) na zaku9999 temat w Audi A4 B8
    Zawieszenie raczej powinno być podobne jak nie takie samo.
  11. Przed malowaniem warto byłoby je wypiaskować może co?
  12. Od koła które jest najdalej było w autach bez ABS. Z tymi z ABS jest odwrotnie, zaczynasz od koła które jest najbliżej pompy
  13. Tylko pytanie jak to wszystko się ma do homologacji
  14. A może najpierw spróbuj to rozgrzać opalarką i zetrzeć pozostałości kleju. Później odtłuścić i zabezpieczyć.
  15. A ktoś obeznany w temacie powie czy można po polerce lamp plastikowych prysnąć lakierem bezbarwnym? Nie będzie się łuszczyć lub coś podobnego?
  16. Widać że robota konkretna, zabieg raczej wart ceny.
  17. i wszystkie przebarwienia zniknęły?
  18. A do tego wszystkiego jest jakiś finiszer czy te trzy kroki to cały zestaw?
  19. To zależy co komu się podoba. Tylko nie mów że myślisz nad jakimś pseudo karbonem
  20. MikelxD odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Mycie, Pielęgnacja i Detailing
    A może spróbuj polerki, jakaś chemia i spolerować delikatne rysy
  21. To zależy z czego się przesiadasz ale na pewno autko będzie lepiej się prezentowało.
  22. MikelxD odpowiedział(a) na MikelxD temat w Audi A4 B8
    Od kiedy kupiłem auto jeszcze nie składałem lusterek, wiem że mam tę funkcję np. w zielonym menu była odznaczona funkcja Mirrors i teraz szukam kodów odpowiedzialnych za składane lusterka. Chyba najprostszą opcją będzie poczekać aż zrobi się cieplej i fizycznie sprawdzić sterowniki w drzwiach i ilość pinów w lusterkach. Pozdro
  23. MikelxD odpowiedział(a) na MikelxD temat w Audi A4 B8
    Pisałem już że zapłon był włączony Sterownik 42 - Long Coding - Bajt 4 - Bit 6 Comfort Mirror Folding acitve - Ta funkcja jest zaznaczona. Jeszcze jakiś Bit w tym sterowniku musi być zaznaczony?
  24. MikelxD odpowiedział(a) na MikelxD temat w Audi A4 B8
    Problem rozwiązany, na uruchomionym silniku połączyło się ze wszystkimi sterownikami. Teraz proszę o info która opcja w sterownikach 42 i 52 jest odpowiedzialna za składanie lusterek
  25. MikelxD odpowiedział(a) na MikelxD temat w Audi A4 B8
    Wklejam screeny z podłączenia auta. 1. Test połączenia VCDS'a z autem, jak widać wszystko ok. 2. Autoscan widać że niektóre sterowniki nie są dostepne. 3. Komunikat który wyskakuje po próbie połączenia z komfortem 46.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.