Treść opublikowana przez MikelxD
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Witam, potrzebuje schemat podłączenia oświetlenia drzwi w aucie gdzie nie jest to fabrycznie zamontowane. Pozdro
-
Podświetlenie w drzwiach
Witam, gdy podłączam podświetlenie drzwi między kablami czerwono-zielonym a brązowym (zielone strzałki zdj. 1) podświetlenie świeci Ciągle bez różnicy czy drzwi są otwarte czy nie i czy jest zapłon. Podobnie jest z podłączeniem między brązowym a czerwono-zółtym z drugiej części kostki z mniejszymi pinami (pomarańczowe strzałki zdj.1). Drugie zdjęcie to miejsce z którego wyciągnąłem kostkę z pinami. Pozdro
-
Podświetlenie w drzwiach
Witam, mam problem z podłączeniem oświetlenia w drzwiach, do pomocy użyłem poradnika: Mogę prosić o dokładniejsze wytłumaczenie co się z czym gryzie i gdzie podłączyć to w module w drzwiach. Nie mogę uzyskać efektu otwarcia i zamknięcia drzwi, po moim podłączeniu oświetlenie nieustannie świeci. Wiem że schematy podłączenia mogą wydawać się proste ale nie chcę nic zjarać no i podłączyć to tak jak powinno być. Dzięki za wyrozumiałość i pozdro
-
Ciemna podsufitka.
Witam, czy 400 zł za ciemną podsufitkę do Avanta to dobra cena za kompletną podsufitkę ze słupkami i boczkami drzwi?
-
Co to za felga?
-
Co to za felga?
-
Felgi 18 - da się na tym komfortowo jeździć?
Z 17" na 18" dużej różnicy nie będzie może większa sztywność delikatnie. Większe różnice odczujesz w większych zmianach np. z 16" na 19"
-
Zawieszenie gwintowane a regulacja
A jeżeli dopiero co założyłeś gwint to musi się wszystko ułożyć i mogą być różnice w ilości zwojów
-
Zawieszenie gwintowane a regulacja
A auto masz na równej powierzchni?
-
zawieszenie gwintowane
Zawieszenie raczej powinno być podobne jak nie takie samo.
-
Malowanie, zacisków, jaka farba/spray, czy rozbierać
Przed malowaniem warto byłoby je wypiaskować może co?
-
Wymiana płynu hamulcowego w Audi A4 B8
Od koła które jest najdalej było w autach bez ABS. Z tymi z ABS jest odwrotnie, zaczynasz od koła które jest najbliżej pompy
-
Zmiana żarówek kierunkowskazów w lampach ksenonowych
Tylko pytanie jak to wszystko się ma do homologacji
-
Plamy od Poxipolu na lakierze i zdarty klar.
A może najpierw spróbuj to rozgrzać opalarką i zetrzeć pozostałości kleju. Później odtłuścić i zabezpieczyć.
-
renowacja lamp
A ktoś obeznany w temacie powie czy można po polerce lamp plastikowych prysnąć lakierem bezbarwnym? Nie będzie się łuszczyć lub coś podobnego?
-
Sezonowa konserwacja podwozia
Widać że robota konkretna, zabieg raczej wart ceny.
-
Jaka pasta po oderwaniu emblematów z klapy
i wszystkie przebarwienia zniknęły?
-
Polerka dla początkującego
A do tego wszystkiego jest jakiś finiszer czy te trzy kroki to cały zestaw?
-
Folia 3M na zderzak tylny zamiast chlapaczy
To zależy co komu się podoba. Tylko nie mów że myślisz nad jakimś pseudo karbonem
-
Wosk Koloryzujący na rysy
A może spróbuj polerki, jakaś chemia i spolerować delikatne rysy
-
Felgi 18 - da się na tym komfortowo jeździć?
To zależy z czego się przesiadasz ale na pewno autko będzie lepiej się prezentowało.
-
Składanie lusterek
Od kiedy kupiłem auto jeszcze nie składałem lusterek, wiem że mam tę funkcję np. w zielonym menu była odznaczona funkcja Mirrors i teraz szukam kodów odpowiedzialnych za składane lusterka. Chyba najprostszą opcją będzie poczekać aż zrobi się cieplej i fizycznie sprawdzić sterowniki w drzwiach i ilość pinów w lusterkach. Pozdro
-
Składanie lusterek
Pisałem już że zapłon był włączony Sterownik 42 - Long Coding - Bajt 4 - Bit 6 Comfort Mirror Folding acitve - Ta funkcja jest zaznaczona. Jeszcze jakiś Bit w tym sterowniku musi być zaznaczony?
-
Składanie lusterek
Problem rozwiązany, na uruchomionym silniku połączyło się ze wszystkimi sterownikami. Teraz proszę o info która opcja w sterownikach 42 i 52 jest odpowiedzialna za składanie lusterek
-
Składanie lusterek
Wklejam screeny z podłączenia auta. 1. Test połączenia VCDS'a z autem, jak widać wszystko ok. 2. Autoscan widać że niektóre sterowniki nie są dostepne. 3. Komunikat który wyskakuje po próbie połączenia z komfortem 46.