Treść opublikowana przez dudek6
-
Jaki olej do 1.8 TFSI w Audi A4 B8?
Ja do swojej benzynki leje shell helix 0w30 takiego używają w anglii w serwisie bo byłem pytac Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Bagnet
Panowie chciałbym kupić bagnet do pomiaru oleju bo nie ufam jakoś komputerowi znalazłem tylko jeden artykuł na ten temat i jest tam bagnet o takich numerach 06J115611E czy to właśnie ten?I moje pytanie brzmi czy można z nim jeździć bo z tego co widziałem to jedni piszą że tak a inni nie z góry dziekuje Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
1.8 tfsi 160 km
Witam mam pytanie chciałbym swoją audiczke trochę podciągnąć w osiągach co musiał bym zrobić żeby osiągnąć 300km interesuje mnie minimum 250. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z klimatyzacja
Gorąca masakra a tym bardziej czarne auto Masakra Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z klimatyzacja
Witam dzisiaj niestety przestała działać klimatyzacja wogole wentylator się nie załącza klima nabita wszystko było ok wyłączyłem samochód poszedłem do sklepu odpaliłem samochód włączyłem Klime i nic nie chłodzi wogole.Jak samochód wyłącze to wentylator działa ale jak załączam Klimek to wentylator stoi Pomocy Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Podwójny wydech
Witam mam takie pytanko[emoji2] moja audi to sline posiadam wydech tylko z jednej strony i chciałbym założyć podwójny z jednej i drugiej strony.moje pytanie jest takie czy dyfuzor sline na podwójny wydech pasuje p&p i co jeszcze trzeba zmieniać prześledzić tematy ale nic nie ma o zderzaku sline Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Centralny zamek
Witam mam taki problem nie mogę otworzyć drzwi za pomocą pilota ale kluczykiem otwierają się normalnie sprawdzałem dwa piloty za każdym razem jest to samo Drzwi się nieotwieraja pomocy Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Vcds
Kolego wyślij na pw jakieś namiary na siebie odezwę się 5 maja będę w Polsce to byśmy się umowili Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Tempomat
Drodzy koledzy czy ktoś z kujawsko pomorskiego podjąć by się montażu tempomatu? Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Pierwsze moje Audi, pierwsze moje A4
Czy kolega jest z peterborough? Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Vcds
Witam jestem nowy i mam takie pytanko czy ktoś w.kujawsko pomorski posiada kabelek bo potrzebował bym uruchomić test zegarów bo strasznie mi się podoba taki gadzecik bo w maju będę w Polsce i fajnie by było jak chociaż jedna.rzecz bym sobie ogarnal Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem Krzysiek właśnie dołączyłem do klubu jestem posiadaczem audi a4 b8 1.8 tfsi 160km pozdraeiam Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka