Treść opublikowana przez dudek6
-
Wentylator
Ja mam tak samo ale nie zawsze jak się zatrzymasz już pod domem poczekasz minutę niech pochodzi na wolnych obrotach i wtedy nie będzie chodzisz może to jest po to żeby turbine zchlodzilo niewiem u mnie też tak jest a na kompie nie ma żadnych bledow Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
- Bagnet
-
Audiczka A4 b8 1.8tfsi
To może wkoncu ja się pochwalę swoją bestyjka A4 1.8tfsi sline 160 km 2008 rok bieda edition ale powoli uzbrajamy.Autko mam rok i całkiem dobrze się sprawuje W Planach: Chips Porządna felga oczywiście 20 cali Kierownica ścięta u dołu Elektryczne lusterka Ledowe lampy do tyłu Detaling Układ wydechowy na dwie strony Dzisiaj na pokład wpadł tempomat i Black piano jeszcze poszukuję ramki polo zegarow Black piano ale w Anglii ciężki temat. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 2 minutes later Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Dzisiaj wkoncu założyłem tempomat ale mam mały problem nie mogę na stałe załączyć świateł drogowych tak jak by zero reakcji było.tak żeby komuś mrugać to mogę ale na stałe nie idzie kierunki tempomat działa Pomocy Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 37 minutes later Już ogarnięte dzięki wielkie Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną, namiary na warsztat
Jakie koszta niewiem zadzwoń do chlopaka napewno ci pomoże Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 1 minute later Jakie koszta nie wiem zadzwoń zapytaj napewno doradzi pomoże. Napewno taniej wyjdzie niż remont skrzyni Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 1 minute later Napewno taniej niż naprawa automatu Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną, namiary na warsztat
Kubauto na mlynarskiej ogarnie bez problemu Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Swap na quattro
Zadzwoń do kubauto znajdują się on na mlynarskiej robił przekładki z automatu na manual spytaj to może ogarnie przekładke na quattro Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Tak to jest jak zoltodziob bierze się za mody [emoji23] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Wrclaguna moje ostatnie pytanie znalazłem manetki z taśmą o takim samym numerze jak moja czy te manetki będą pasowały http://m.ebay.de/itm/Original-Audi-A4-8K-GRA-MFA-8K0953568F-8K0953502BD-LimousineTempomat-Lenkstock-/262860300703?nav=SEARCH i czy jak zostawię tą taśmę o tym samym numerze czy będę musiał robić adaptację kąta skrętu? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Hehe Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
No przeczytałem mój obsługuje coś fis Multifunkcje i tempomat bez acc Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Zawor n75
I tam są jakieś normy w jakich powinien się mieścić? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Kostal z końcówką F Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Zawor n75
A jak ten test zrobić mógłbyś powiedzieć? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Zawor n75
Panowie mam pytanie jak vcds sprawdzić działanie zaworu n75 czy działa poprawnie i czy Wogole istnieje taka opcja Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Obsługuje bo mam Multifunkcje chodzi tylko o tempomat a manetki kupić lepiej z taśmą czy bez co byś doradzil bo wiem że na taśmę trzeba strasznie uwazac Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Przeczytałem wszystko od a do z Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Teraz już wszystko wiem taśmę mam z końcówką F i teraz moje pytanie czy te manetki podejda i czy przekładać swoją taśmę czy zostawić tą http://allegro.pl/manetki-audi-a4-b8-sedan-tempomat-a5-s4-tasma-air-i6715821221.html#thumb/1 Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Czytałem ale chyba nieogarniam tego za bardzo bo nie rozumiem z tymi kablami tak to wszystko ogarnę ale chodzi mi tylko o te kable mógł być jakoś tak bardzo prosto to wyjasnic Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
To normalne ja też tak mam.a zarazem mam pytanie zamierzam założyć tempomat mam Multifunkcje i takie moje pytanie czy nowa manetka z tempomatem pasuje plug and Play czy trzeba coś z kablami grzebać? Bo nie wiem czy sam podolam Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Wykres z hamowni
Witam byłem nie dawno na hamowni i panowie powiedzieli ze turbo przeladowuje w samochodzie wszystko fabryczne czy możecie się wypowiedzieć i pomoc co może być nie tak Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
- Pomocy
-
Felgi 20 cali do b8 pytanie?
Witam. Mam takie pytanie do was forumowicze, jakie felgi 20 cali wejdą do b8 jakie et i ile cali szerokie bo mam jedne na oku ale niewiem czy nie będą obcierac 9jx20 et45 57.1 Najlepiej jak pod moim postem byście jakie wchodzą bez dystansow z własnego doswiadczenia Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Błąd klap kolektora dolotowego
Ja miałem ten sam problem wyłączyłem klapy całkowicie i problem z glowy Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka