Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dudek6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dudek6

  1. dudek6 odpowiedział(a) na lunatick temat w Audi A4 B8
    nie wiem gdzie mam wykres ale jak znajde to wrzuce u mnie 269km i 398nm na hybrydzie ihi ale niestety umarłą po 1.5 roku i jestem w trakcie poszukiwania czegos wiekszego:D
  2. powiem tam mam może nie 2.0 ale 1.8 tfsi z hybryda ihi od peruna i po nie calychdwoch latach trubo sie rozpadło rozkrecila sie zimna strona turbiny i lata na boki takze polecal bym k04 tez jestem w trakcie poszukiwan i zastanawiam sie czy nie sciagnac ze stanow cts boss 500:D
  3. dudek6 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Moje pytanie brzmi co trzeba przerobic zeby wsadzic k04 064 do 1.8tfsi czy ktos moze mi pomoc
  4. dudek6 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam mam do wymiany sprzeglo posiadam 1.8tfsi 160km rok produkcji 06/2008 czy orientujecie sie moze jakie tam siedzi sprzeglo wszedzie jak pytalem to mowili ze do tego modelu luk a czy sachs tez bedzie pasowac?
  5. dudek6 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam mam pytanie jakie czesci sa jeszcze potrzebne zeby wsadzic do 1.8tfsi turbo k04-064 s s3 8p?
  6. Felgi mam takie wiec sam niewiem chyba najpierw trzeba wrzucic porzadna 20 i bedzie bez problemu[emoji3] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  7. Znalazlem takie cos u siebie w uk tylko nie wiem czy jest to wlasnie brembo pod 345 tarcze https://m.ebay.co.uk/itm/BRAKE-CALIPER-Audi-Q5-8R-2009-On-O-S-F-Warranty-5196622/162725258425?_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIM.MBE%26ao%3D2%26asc%3D20180306143914%26meid%3De676d796e65848e881e93e41cbef9a87%26pid%3D100935%26rk%3D5%26rkt%3D12%26sd%3D253546131654%26itm%3D162725258425&_trksid=p2056116.c100935.m2460 Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  8. A ja mam pytanko czy zaciski z sq5 380mm wejda w felge 18 i czy tarcza musi byc z sq5? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  9. Mi w tc performance tak wylaczyli kalpy w kolektorze ze caly czas byly zamkniete i samochod mial niby 177km fabrycznie teraz bylem w polsce w Tune-UP okazalo sie ze klape caly czas sa zamkniete samochod wyplul 142 km po wlaczeniu klap seria wyplula 162km a po chipie 203km wiem ze teraz swoj oddzial tune up otworzyl takze w uk w swindon takze moze warto ram udezyc bo tc performance w birmingham to pomylka Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  10. dudek6 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Mam pytanie czy ktos moze wie z jaka sila dokrecic pompe wody ile NM musi byc i ile musi byc Nm do dokrecenia koloektora ssacego? I gdzie w 1.8tfsi jest czujnik poziomu plynu chlodniczego?Z gory dziekuje za pomoc Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  11. Jak mozna tez chcialbym sie dowiedziec co to za turbina i jaki koszt? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  12. dudek6 odpowiedział(a) na Łukasz Chudy temat w 1.8TFSI
    Moim zdaniem jak chcesz pojezdzic tym autem to zrobił bym remont pewniej wyjdzie drozej ale bynajmniej wiesz co masz a kupisz uzuwany silnik i sytuacja moze sie powtorzyc ( uzywany silnik to kot w worku) takie jest moje osobiste zdanie Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  13. dudek6 odpowiedział(a) na Emce001 temat w 1.8TFSI
    W uk jest taki sklep z oem czesciami do audi takie jak w serwisie tylko ceny nizsze jak kiedya pytalem o kolektor to powiedzieli 370 funtow bodajze to chyba taniej niz w polsce sklep nazywa sie tps peterborough j wulaczylem klapki i problem z glowy Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  14. Ja mam silnik CDHB 160km ale w manualu i pali mi srednio w miescie 9-10 a nie mam lekkiej nogi jak jechalem Anglia-Polska-Anglia jeszcze pozwiedzalem troszke na dystansie 4000 tys kilometrow na trasie srednia wyszla 8l srednio jechalem miedzy 150-220km/h czasami i zdarzalo sie ze 80 i 120 no ale suma sumarum 10 trzeba liczyc jak by nie bylo czy to manual czy multitronic[emoji3] a jak chcesz oszczednie jezdzic to pozostaje klekot bez urazu do diesla[emoji3] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  15. dudek6 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam chce wsadzić do siebie przekładnie serwotronik czy tylko przekładnia z literka B posiada ten gadżet? Z góry dziekuje Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  16. dudek6 odpowiedział(a) na Frank91 temat w 1.8TFSI
    Kolego czujnik temperatury cieczy byl przyczyna czy jaki ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  17. dudek6 odpowiedział(a) na ChinQuan temat w Audi A4 B8
    Pisze do ciebie na czacie Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  18. dudek6 odpowiedział(a) na ChinQuan temat w Audi A4 B8
    Powiem ci szczerze ze niewiem ale na twoim miejscu gonil bym do polski i zrobil to w polsce a tryb awaryjny dlaczego ci sie zapala?sprawdzales vcds?nie powinien zebys tylko turbiny nie uwalil albo czegos innego Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  19. dudek6 odpowiedział(a) na ChinQuan temat w Audi A4 B8
    Jestem z okolic peterborough a ty skad moze jakis spocik zrobi sie w anglii generalnie odpusc sobie z nimi takie jest moje zdanie a po za tym co sie dowiadywalem na temat sprzegla do mojego yo sachs performance kosztuje okolo 500-600 funa w polsce to samo prawie wychodzi wiem tez ze w polsce obijaja tarcze kevlarem za ok 300 zl zalezy od wielkosci tarczy gdzies w brzesciu wpisz w google mozna do nich wyslac i odesla obita mam zamiar to zrobic jak bede w polsce bo chyba lozysko oporow3 mowi papapa Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  20. dudek6 odpowiedział(a) na ChinQuan temat w Audi A4 B8
    Odpusilem sobie teraz jade w styczniu do polski to umawiam sie do tune up bo w te warsztaty w anglii to nie wierze Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  21. dudek6 odpowiedział(a) na ChinQuan temat w Audi A4 B8
    No bylem u nich swoim 1.8tfsi na wylaczeniu klap i chcialem mape u nich ale cos mi sie nie podobalo za szybko to wszystko szlo. chyba probowali wgrac mi gotowca i wkoncu zrezygnowalem.okazalo sie na hamowni ze turbo mi przeladowuje i nawet nie potrafili ustalic dlaczego.po wgraniu mapy schamowali samochod i wyszlo raz 210 a raz 265 koni hahahahha. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  22. dudek6 odpowiedział(a) na ChinQuan temat w Audi A4 B8
    Wydaje mi sie czy byles moze tc performance w birmingham? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  23. Kogo polecicie w okolicach kujawsko pomorskiego zastanawiam sie nad brk z inowroclawia albo tune up z gdanska co polecicie? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  24. Witam mam problem z radiem przestało nagle czytać płyty oryginalne wypalanie nie czyta kompletnie nic mieli mieli i wyskakuje ureadable karta sd ten sam objaw na vagu zero błędów w radiu.czy jak chciałbym wymienić radio na innego concerta muszę odwiedzić Aso? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  25. dudek6 odpowiedział(a) na rafalpe temat w Audi A4 B8
    Dokładnie jest tak powyginana żeby kierować jak najlepsze chlodzenie na hamulce Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.