U mnie przy zakupie 261 000, od czerwca 2015 roku gdy ją zakupiłem, teraz wybiło 284 500 w dniu wczorajszym więc troche jest A jak jest naprawde to nawet najstarsi górale nie wiedzą
Ja też ze swoimi miałem problem bo chyba mi za duże śrubki przysłali niż miały być ale troche pokombinowałem i też jakoś sie trzyma Jak to mówią "Jeśli coś jest głupie ale działa to znaczy że nie jest głupie"
Ja też u siebie wymieniałem z przodu na 130, tyle że trzeba jeszcze do nich właśnie dorzucić dystanse na 4 śrubki bo inaczej nie przykręcisz Swoją drogą pierwsze słysze żeby były mniejsze z przodu, czyli np 100.
Witam wszystkich AudiManiaków! Mam na imię Łukasz, jestem z Adamówki (woj.podkarpackie). Obecnie jestem posiadaczem (już prawie rok) mojej drugiej Audi. Mianowicie Audi A4 B5 AVANT 1.9TDI AVG 110KM Mam nadzieje, że znajde tu dużo ciekawych porad, wskazówek, jak i ja też sam postaram się podzielić moimi. Pozdrawiam!