Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MilUl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MilUl

  1. Dzieki, jaki jest nr. Tarczy ?
  2. Witam, mam problemy ze sprzegłem, sprzegło bierze dosłownie na samym końcu, denerwujace to jest szczegolnie kiedy trzeba ruszać, bo troszke szybsze puszczenie powoduje zgaszenie samochodu. Musze ruszać delikatnie z gazem,dalsze biegi tez czuc takie zerwanie. Sprzegło do wymiany czy jak ? Pozdrawiam
  3. 8D0711026B jeśli masz luzy, z 5 strony zobaczysz na obrazku o co chodzi
  4. Witaj i powodzenia !
  5. Wiem, ale chodzi mi o nr czesci z b7, bo ta z b6 ma inny odcien 8E0863276C6PS - czy ta jest do b7 Soul ?
  6. Witam, potrzebuje zaslepki pod reczny soul, w b6 jest nr. 8E0 863 276 B tylko, ze jest inny odcien a w b7 ? Pozrawiam
  7. Dzięki, dokładnie o to chodziło
  8. MilUl odpowiedział(a) na MilUl temat w Audi A4 B6
    Faktycznie xD , źle spojrzałem , sorry i jeszcze raz dzięki !
  9. MilUl odpowiedział(a) na MilUl temat w Audi A4 B6
    Z ostatniego zdjecia 5 tylko pod tempomat, część gorna i dolna
  10. Witam, jaki jest nr. Obudowy stacyjki ?
  11. 2din
  12. Witamy i powodzenia
  13. Dzięki Panowie za pomoc. Pozdrawiam
  14. Witam, po czym rozpoznac przednia popielniczke czy to 1din czy 2din ze zdjecia ?
  15. Witamy i powodzenia
  16. Witam, potrzebuje nr. Czesci dolnych przednich kratek plastikowych na nogi, lewa, prawa. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
  17. Poczytaj posty wyzej i na pewno znajdziesz odpowiedz
  18. Czop kulisty 8E0711118, cena mała a po tylu latach na pewno sie też wytarł delikatnie, u mnie czuć jeszcze maciupenki luzik gora-dół,mozliwe, że to właśnie ten czop kulisty:).
  19. Źle spojrzałem, kamil-vag czy ten element Okragły co jest w jabłku jest wymienny ?
  20. Zauważyłem też właśnie to , ale kupić teraz dwa łożyska to koszt 300zł to już trochę do przesady . Wymienie jeszcze ta kulke z zestawu naprawczego, zobaczymy co tam się dzieje. Pozdrawiam
  21. Witam, jestem po wymiane osadzenia jabłka z gumkami, problemy były już gdy był luz góra-dół, wczoraj lewarek wpadał mi normalnie w dół jeszcze głębiej, więc wziąłem się za wymianę.Po zdemontowaniu okazało się, że nie ma jednego całego ząbka, jabłko było na trzech opaskach :], dolna część była maksymalnie wytarta i co najlepsze ;], był pod jabłkiem okrągły drucik :]. Niemiec też potrafi , poniżej zdjęcia, teraz biegi chodzą jak należy, brak luzu także polecam wymianę aby zobaczyć co tam mamy . Teraz zastanawiam się na wymianą zestawu naprawczego na drążku, po wymianie odczuliście coś ? Pozdrawiam
  22. MilUl odpowiedział(a) na MilUl temat w Audi A4 B6/B7
    Ale na tyle, że ktoś wsiadajac do samochodu od razu to zobaczy ? Bo jak tak to pozostaje mi szukanie tunu od b6, podobno roczniki 2004 miały już z poprawioną powłoką

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.