Treść opublikowana przez MilUl
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj !
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj !
-
Sprzegło bierze na samym koncu 1.9 avf 6b
Dzieki, jaki jest nr. Tarczy ?
-
Sprzegło bierze na samym koncu 1.9 avf 6b
Witam, mam problemy ze sprzegłem, sprzegło bierze dosłownie na samym końcu, denerwujace to jest szczegolnie kiedy trzeba ruszać, bo troszke szybsze puszczenie powoduje zgaszenie samochodu. Musze ruszać delikatnie z gazem,dalsze biegi tez czuc takie zerwanie. Sprzegło do wymiany czy jak ? Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć !
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
8D0711026B jeśli masz luzy, z 5 strony zobaczysz na obrazku o co chodzi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj i powodzenia !
-
Zaslepka tunelu pod recznym b7 soul
Wiem, ale chodzi mi o nr czesci z b7, bo ta z b6 ma inny odcien 8E0863276C6PS - czy ta jest do b7 Soul ?
-
Zaslepka tunelu pod recznym b7 soul
Witam, potrzebuje zaslepki pod reczny soul, w b6 jest nr. 8E0 863 276 B tylko, ze jest inny odcien a w b7 ? Pozrawiam
-
kratka nawiewu przod na nogi nr. części
Dzięki, dokładnie o to chodziło
-
obudowa stacyjki nr. części
Faktycznie xD , źle spojrzałem , sorry i jeszcze raz dzięki !
-
obudowa stacyjki nr. części
Z ostatniego zdjecia 5 tylko pod tempomat, część gorna i dolna
-
obudowa stacyjki nr. części
Witam, jaki jest nr. Obudowy stacyjki ?
-
ropoznanie popielniczki 1- 2 din
2din
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i powodzenia
-
ropoznanie popielniczki 1- 2 din
Dzięki Panowie za pomoc. Pozdrawiam
-
ropoznanie popielniczki 1- 2 din
Witam, po czym rozpoznac przednia popielniczke czy to 1din czy 2din ze zdjecia ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i powodzenia
-
kratka nawiewu przod na nogi nr. części
Witam, potrzebuje nr. Czesci dolnych przednich kratek plastikowych na nogi, lewa, prawa. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Poczytaj posty wyzej i na pewno znajdziesz odpowiedz
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Czop kulisty 8E0711118, cena mała a po tylu latach na pewno sie też wytarł delikatnie, u mnie czuć jeszcze maciupenki luzik gora-dół,mozliwe, że to właśnie ten czop kulisty:).
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Źle spojrzałem, kamil-vag czy ten element Okragły co jest w jabłku jest wymienny ?
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Zauważyłem też właśnie to , ale kupić teraz dwa łożyska to koszt 300zł to już trochę do przesady . Wymienie jeszcze ta kulke z zestawu naprawczego, zobaczymy co tam się dzieje. Pozdrawiam
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Witam, jestem po wymiane osadzenia jabłka z gumkami, problemy były już gdy był luz góra-dół, wczoraj lewarek wpadał mi normalnie w dół jeszcze głębiej, więc wziąłem się za wymianę.Po zdemontowaniu okazało się, że nie ma jednego całego ząbka, jabłko było na trzech opaskach :], dolna część była maksymalnie wytarta i co najlepsze ;], był pod jabłkiem okrągły drucik :]. Niemiec też potrafi , poniżej zdjęcia, teraz biegi chodzą jak należy, brak luzu także polecam wymianę aby zobaczyć co tam mamy . Teraz zastanawiam się na wymianą zestawu naprawczego na drążku, po wymianie odczuliście coś ? Pozdrawiam
-
b6 wymiana tunelu na b7
Ale na tyle, że ktoś wsiadajac do samochodu od razu to zobaczy ? Bo jak tak to pozostaje mi szukanie tunu od b6, podobno roczniki 2004 miały już z poprawioną powłoką