Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MilUl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MilUl

  1. Sorry umknęło, diesel.
  2. Panowie jaki nr. Licznika kolor do audi b6 2003r.03 1.9 avf ? NR. Vin: WAUZZZ8E03A322229 NIE mam autka przy sobie.
  3. Jaki jest nr. Zestawu naprawczego na tył 288, same gumki
  4. Nie, tylna dokładka jest od 1.8 ori :), ale można przyciąć i założyć dyfuzor od b7
  5. Podziękował Majster !
  6. Panowie czy to jest numer zestawu naprawczego do zaciskow 320 D4-394?
  7. A moze posiadasz 320/288 ?
  8. Jakbyś potrzebował boczkow tylnych pod elektryke to pisz, bo mam :).
  9. MilUl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, zakupiłem siodła w pełnej elektryce, są z Anglika , posiadają też pamięć, tylko fotel kierowcy( anglik) jest z innej strony a jak z pamięcią? No i druga sprawa to posiadam ryglowanie dzwi z Anglika, podejdzie P&P do pasażera(europa)?
  10. MilUl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy boczki z Anglika da radę przerobić na Europę? Wystarczy zmiana rączek ?
  11. MilUl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dużo z tym roboty ?
  12. MilUl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie szybkie pytanie, czy zamontuje siedzenia z sedana do kombi ? Tylna kanapa jest dzielona w Sedanie i jeszcze jak wygląda montaż rolety jak podpasi?
  13. Została zakupiona dokładka sline Dokładka i lotka zostały oddane do malowania, teraz tylko skompletować kratki i pakiet zewnętrzny sline zostanie ukończony : ). Co do tylnej dokładki to esce zobaczę, pójdzie w czarny połysk albo w kolor auta.
  14. Dziś wymiana oleju i filtru czyli jak zawsze po przekroczeniu 10000 , przebieg 291600 czyli przeltał już ze mną 35000 :). Panowie jaki kolor ? Czarny połysk, mat a może coś innego ciemnego ? Dokłada jeszcze nie wyprofilowana, przycięte zaczepy i wisi na kominach :].
  15. Od użytkownika Rafal1988Lodz polecam ! Bardzo dobrze wykonane.
  16. O to chodzi, że już mam z b7 sline, zobaczymy jak to będzie. Na co klejiłes?
  17. Panowie duża jest różnica po wycięciu tłumików ostatnich i wstawieniu przelotu ? Dp+ przelot środkowy już jest i przy obciążeniu jest troszkę głośmiej, ale zastanawiam się nad całym przelotem.
  18. I jaki kolor wybrałeś? Bo mam ten sam kolor auta i stoję przed wyborem koloru dyfuzor z b7
  19. Wszystko p&p, włącznik z passata b6 z obwódką, niewielki koszt a cieszy oko
  20. Mam zamiar dorzucić jeszcze dyfuzor z b7 sline, zastanawiam się tylko nad kolorem, czarny połysk czy srebny ? Kolor auta to już raczej odpada, bo za mocno się zleje. Zdjęcie zaporzyczone
  21. Witam po przerwie :), autko stało 4 miesiące w garażu( nie było mi potrzebne po za PL), było przepalane co jakiś czas aby się nie zastało :]. wpadło w grudniu kilka nowych gratów -Moc zwięszkona do 182hp/375nm (wykres w 1 poście) -Nowy włącznik chrom z obwódka od passata (zdjęcie w 1 poście) -spryskiwacze mgiełkowe a Tutaj świąteczne graty :] -Lotka czeka na kolor -ori gałka biegów od a3 pikowana - mieszek z czerwoną nicią i rączka ręcznego Zdjęcia niebawem :]
  22. MilUl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jakie oświetlenie Led tablicy rejestracyjnej polecacie? Te za pięć dyszek z allegro wytrzymują 5 Miechów .
  23. Też zabieram się za silniczek , bo zaczyna coś wariowac, tylko chce mieć już wszystko co jest potrzebne. Simeringi 6x16x5 a oringi ?
  24. Co potrzebuję do swiateł długich jako drl na 30 %? Mam drl zamontowany z czujnikiem zmierzchu, paski ledowe koło halogenow, zmieniam teraz zwykłą dokładkę na sline, więc potrzebna ta zmiana. Wystarczy sam moduł na 30 % ?
  25. Musisz ogarnąć panel menu/navi koło zapalniczki , podłączyć 8 kabelków i heja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.