Treść opublikowana przez MilUl
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Witam ja jestem po zabiegu, wyczyszczony egr, dolot i zaślepione. Chciałbym się dowiedzieć czy też macie luzną rure od dolotu ? Rura od dolotu pociła się, więc wymieniłem uszczelki dwie 3C0145117F, ale luz dalej jest. Oczywiście zaślepienie egr na + jak dla mnie. Pozdrawiam
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Dobra zaślepki zamówione, wężyk od egr zaślepiony śrubą, zobaczę czy nie będzie błędu. Po zdjęciu chce też ogarnąć kanały dolotowe w głowicy i tu pytanie jak je wyczyścić ? Pędzelkiem czy szmatka, nie chce żeby ten brud wpadł do środka. Jakiej średnicy jest ten wężyk w oplocie do gruszki co zamyka klape gaszącą ? Bo za dobrze on też nie wygląda, wymienię to od razu też. Pozdrawiam
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Dzięki Kamil, tak zrobię, czy blaszki do zaślepienia z aso nr. 038131925A Spokojnie wystarczą czy dać coś grubszego ? Oczywiście jedna przy wydechowym, druga pod egr. Nie chce zaglądać tam drugi raz, że przepali mi blaszki, zrobić raz a porządnie.
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Witam :), również przymierzam się do czyszczenia i zaślepienia egr'u, u mnie leje się z tych dwóch górnych dziurek i od spodu rurki co idze do kolektora wydechowego. Tak wygląda teraz plecionka :/ Po zdjęciu rury od Egr i próbie gaszenia widać, że nie domyka do końca ( pewnie zasyfione ). Po demontażu i czyszczeniu chce zamontować wszystkie uszczelki z pierwszego postu, po zaślepieniu egr'u mogę śmiało zaślepić te małe dziurki na gorzę gdzie leje nimi teraz olej ? Czy po tym zabiegu mam też zaślepić wężyk który dochodzi do egr'u od góry ? Auto z lutego 2003r. , wyczytałem, że bład wyskakuję od 06.2003r. jak to z tym jest ? Programowe wyłączenie u mnie 200zł.
-
[B6 AVF] Bierze olej
Witam, po wymianie przechałem 4500km i oleju jest na minimum, fakt, że przegoniłem go dobrze na autostradzie, ale aż tyle ? Przed poprzednią wymianą zrobiłem 8000 i też minimum. Przebieg 270 tys. Na zimnym dymi na biało, po rogrzaniu dymienie ustępuje.
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
No dobra to jeżeli mam zapalniczke z przodu obracana a chce mieć z tyłu to muszę wymienic szufladke/uchwyt zapalniczki na inną ? Jaki jest nr. Tego uchwytu?
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
Panowie jak odwracacie gniazdo zapalniczki ? Po odwróceniu nie ma do czego przykręcić i nie pasuje xP
-
osłona górna silnika - nr. śruby z podkładka metalową
sruba mocująca osłonę silnika
-
osłona górna silnika - nr. śruby z podkładka metalową
Witam, jaki jest nr. śruby z podkładka metalowa do przykrecenia osłony górnej silnika - ta od strony egru? Pozdrawiam
-
guzik hamulca ręcznego a4 b6
Witam czy wszystkie hamulce ręczne z b7 mają już wymienne przycisk ręcznego, czy od któregoś roku ? Bo mam b6 i jest nie wymienny. Chce kupić z b7 ręczny, ale właśnie nie wiem czy wszystkie już mają wymienne czy nie. Pozdrawiam
-
"Tyrkotanie"/Cykanie podczas przyspieszania AFN (Video)
to jest cykanie, nie syczenie, ale sprawdzę
-
"Tyrkotanie"/Cykanie podczas przyspieszania AFN (Video)
Daro324 rozwiazałes problem z tym cykaniem ? Bo mam to samo
-
Montaż LED zamiast postojówek
Witam, poleci ktoś dobre postojówki h6W albo kogoś kto się tym zajmuje porządną robotą żarówek led, kupiłem soczewkowe h6W http://allegro.pl/zarowka-h6w-led-6-smd-5630-cree-xenon-look-zimna-i6025654392.html - 30zł szt. wytrzymały 4 miesiące i mrugają teraz :/
-
[TDI PD] Świece żarowe - zasada działania, diagnoza.
Witam, ja po wymianie już swiec, stare swiece były Beru 305, kiedyś z taki numerem wychodziły czy jak ? Pozdrawiam
-
Sprzegło bierze na samym koncu 1.9 avf 6b
Najpierw zobaczymy co tam w srodku jest, jak coś to odezwe się do Ciebie
-
[TDI PD] Świece żarowe - zasada działania, diagnoza.
No właśnie chce wziąść beru, ale na pewno będę miał to na uwadze
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Potrzebuje Motul specific 5W40+ filtr oleju Macie styczniowa promocje na to xD? Pozdrawiam
-
Sprzegło bierze na samym koncu 1.9 avf 6b
Łozysko też wymienię
-
1NK dekory
Chyba lepiej dac sobie z tym spokój, bo szybko możne je załatwic i czekać az wpadnie coś ładnego
-
[TDI PD] Świece żarowe - zasada działania, diagnoza.
Dzięki Kamil Pzdr.
-
[TDI PD] Świece żarowe - zasada działania, diagnoza.
Witam, mnie też dopadły swiece Moj vin to WAUZZZ8E03A322229 czyli opcja N10579201/N10579202 zamienniki: BERU GN046 - 12V BOSCH 0 250 202 023 - 11V DENSO DG-109 - 11V NGK 6943 - 11V Ktore zamienniki polecacie? Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj !
-
Sprzegło bierze na samym koncu 1.9 avf 6b
Dwumasa jest okey, także tarcza, docisk, dzięki za pomoc. Pozdrawiam
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Panowie jak jest z tymi zamiennikami po 69zł ? Opłaca sie chociaż dla samej gałki ? Jak jest z jej zywotnościa ? Bo jeśli mam ja wyrzucić po kilku miesiącach to lepiej chyba kupić ori używkę ...
-
1NK dekory
Witam, walczył ktoś już z małymi ryskami na dekorach alu ? Sa pasty do aluminium, ale nie chce spolerować na jakis połysk, oczywiście usuwanie rysek wzdłuż zwoji.Co polecacie ? Pozdrawiam