Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magda Damian Lewandowscy

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Super dziękuje za podpowiedzi niedługo biorę się do roboty pozdrawiam
  2. Witam serdecznie, nie mogłem znaleźć na forum tego tematu wiec założyłem nowy mam problem taki jak w temacie brak podświetlenia wskaźników temperatury silnika i paliwa, ktoś na forum dużo wcześniej napisał gdzieś w pod komentarzach ze odpowiedzialna jest za to 1 żarówka 1.2 , tylko że.. no właśnie która bo po odkręceniu licznika widoczne są żarówki od kierunków ale od temperatury i paliwa nie widzę czy ktoś z mógłby mi pomóc co jest odpowiedzialne za to i wrzucić zdjęcie? chce jutro zdemontować licznik nigdy tego nie robiłem ale zawsze musi być ten pierwszy raz a odnośnie tematu na zdjęciu niżej nie jest to moje zdjęcie tylko przykładowe FUEL METER i TEMP METER jest na 3 śrubach na krzyżak a gdzie jest ta żarówka odpowiedzialna za ich podświetlenie? a i przy prędkościomierzu na 6 i 7 obrotów słabiej podświetla niż pozostałe Jest to zdjęcie z neta nie moje ! przykład http://www.directupload.net/file/d/4375/g2k2m7bt_jpg.htm Pozdrawiam Jeden z użytkowników forum audi wrzucił schemat rozmieszczenia żarówek licznika fajna sprawa naprawdę i dobra robota ale od temperatury silnika i paliwa nie ma nic oto schemat: http://www.directupload.net/file/d/4375/9eu2imu8_jpg.htm
  3. Witam chce zakupić audi takie jak w temacie czy możecie mi powiedzieć albo doradzić odnośnie skrzyni automatycznej? szczerze nigdy nie miałem samochodu z taka skrzynia zawsze manual nie znam sie kompletnie na skrzyniach automatycznych czy sa one awaryjne w tym modelu?czy to zwykły automat czy tiptronic? i jak poznać ze wszystko jest w porządku ma nie szarpać tyle wiem. Dziękuję z góry za pomoc oto link do zdjęcia środka i widocznej skrzyni http://www.directupload.net/file/d/4343/bwheitoh_jpg.htm
  4. Witam serdecznie wszystkich fanatyków Audi , zalogowałem się ponieważ miałem juz audi sprzedałem żona uprała sie na inne auto no i niestety ale... po zaledwie 5 miesiącach stwierdziłem że audi to audi.. chcemy z żoną kupić i mam takie pytanko czy możecie jakoś sprawdzić po vinie a może ktos jest z tych okolic zeby pomoc w zakupie mamy po ten samochod prawi 500km a wiecie jak to jest z wystawianiem samochodow przez internet zdjecia lux a w realu rozczarowanie, nie wiem czy to ten temat czy moze powinienem gdzie indziej napisać podam linka do auta: a to VIN : wauzzz8dzta216778 http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-ID6yllTF.html#8e5b74a4fd Z góry dziękuje za pomoc jeszcze raz witam i pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.