Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magda Damian Lewandowscy

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Magda Damian Lewandowscy

  1. Super dziękuje za podpowiedzi niedługo biorę się do roboty pozdrawiam
  2. Witam serdecznie, nie mogłem znaleźć na forum tego tematu wiec założyłem nowy mam problem taki jak w temacie brak podświetlenia wskaźników temperatury silnika i paliwa, ktoś na forum dużo wcześniej napisał gdzieś w pod komentarzach ze odpowiedzialna jest za to 1 żarówka 1.2 , tylko że.. no właśnie która bo po odkręceniu licznika widoczne są żarówki od kierunków ale od temperatury i paliwa nie widzę czy ktoś z mógłby mi pomóc co jest odpowiedzialne za to i wrzucić zdjęcie? chce jutro zdemontować licznik nigdy tego nie robiłem ale zawsze musi być ten pierwszy raz a odnośnie tematu na zdjęciu niżej nie jest to moje zdjęcie tylko przykładowe FUEL METER i TEMP METER jest na 3 śrubach na krzyżak a gdzie jest ta żarówka odpowiedzialna za ich podświetlenie? a i przy prędkościomierzu na 6 i 7 obrotów słabiej podświetla niż pozostałe Jest to zdjęcie z neta nie moje ! przykład http://www.directupload.net/file/d/4375/g2k2m7bt_jpg.htm Pozdrawiam Jeden z użytkowników forum audi wrzucił schemat rozmieszczenia żarówek licznika fajna sprawa naprawdę i dobra robota ale od temperatury silnika i paliwa nie ma nic oto schemat: http://www.directupload.net/file/d/4375/9eu2imu8_jpg.htm
  3. Witam chce zakupić audi takie jak w temacie czy możecie mi powiedzieć albo doradzić odnośnie skrzyni automatycznej? szczerze nigdy nie miałem samochodu z taka skrzynia zawsze manual nie znam sie kompletnie na skrzyniach automatycznych czy sa one awaryjne w tym modelu?czy to zwykły automat czy tiptronic? i jak poznać ze wszystko jest w porządku ma nie szarpać tyle wiem. Dziękuję z góry za pomoc oto link do zdjęcia środka i widocznej skrzyni http://www.directupload.net/file/d/4343/bwheitoh_jpg.htm
  4. Witam serdecznie wszystkich fanatyków Audi , zalogowałem się ponieważ miałem juz audi sprzedałem żona uprała sie na inne auto no i niestety ale... po zaledwie 5 miesiącach stwierdziłem że audi to audi.. chcemy z żoną kupić i mam takie pytanko czy możecie jakoś sprawdzić po vinie a może ktos jest z tych okolic zeby pomoc w zakupie mamy po ten samochod prawi 500km a wiecie jak to jest z wystawianiem samochodow przez internet zdjecia lux a w realu rozczarowanie, nie wiem czy to ten temat czy moze powinienem gdzie indziej napisać podam linka do auta: a to VIN : wauzzz8dzta216778 http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-ID6yllTF.html#8e5b74a4fd Z góry dziękuje za pomoc jeszcze raz witam i pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.