-
Radoslaw Niewola obserwuje zawartość Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Witam?chciałabym zaczerpnąć informacji czy ktoś Śląsk lub opolskie podejmie się montażu bose a4 b7 avant. Czytając wątek dla mnie zbyt skomplikowane
-
Truckerzy
- Truckerzy
Różnie to bywa teraz stałem 3dni nie chcieli załadować z powodu złej plandeki dostarczono odpowiednią i powrót z Włoch Wysłane z mojego ASUS_T00Q przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 1 minute later Wysłane z mojego ASUS_T00Q przy użyciu Tapatalka- Truckerzy
Akurat to panowie od załadunku:]moim zadaniem było robić zdjęcia szerokości pozdrawiam! Wysłane z mojego ASUS_T00Q przy użyciu Tapatalka Mamik cały na poduszkach Wysłane z mojego ASUS_T00Q przy użyciu Tapatalka- Truckerzy
Powrót na drogi;]]] Wysłane z mojego ASUS_T00Q przy użyciu Tapatalka- Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
Małymi krokami do celu [emoji4] Wysłane z mojego ASUS_T00Q przy użyciu Tapatalka- Nowicjusz - wątek powitalny
?- Potrzeba wskazówka!polecany cleaner po korekcie na dobry wet look?
Dzięki za pomoc!cleaner wiadomo jest takim dodatkiem do wisienki na torcie który dodaje uroku;)- Potrzeba wskazówka!polecany cleaner po korekcie na dobry wet look?
Jestem amatorem i Mam kłopot jaki zastosować cleaner na biały lakier ? kolega zlecił wykonanie korekty lakieru +powłoka kwarcowa ciężko wybrać ?ponieważ będzie to pierwszy biały lakier (audi) Do tej pory używałem cleaner z carchem i robił dobry efekt Ale na ciemnych lub czarnych . Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka- Środek do czyszczenia felg
U mnie od początku sonax extreme sadze ze efekt jest bardzo dobry jak za ta cenę Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka- Truckerzy
Witam wszystkich truck maniakow :)dopiero dzis zobaczylem folder"truckerzy"aktualnie jestem bez prawka przekroczenie predkosci teren zabudowany i 3 miechy w d....!:(szerokosci- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dziękuję za błyskawiczną pomoc☺będę musiał pomyśleć żeby wsadzić 288 na tył trochę słabo hamuje zestaw który posiadam Jeśli dobrze Wyczytałem 8GR to jest symbol moich hamulców z książki serwisowej A tak ogólnie to wszystkie dane są poprawne na moim profilu- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam☺czy ktoś może mi pomoc odgadnąć jakie mam hamulce w moim audi? Z góry dziękuję! Vin WAUZZZ8EZ1A068988- Nowicjusz - wątek powitalny
Radny opolskie? - Truckerzy