Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marszal1981

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marszal1981

  1. marszal1981 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witam wszystkich, czy ktoś może polecić dobrego gazownika w Radomiu żeby ogarnął 3.0 V6 dobrze i schludnie?
  2. Witam, kolego super sprawa z tą instrukcją. Mam głupi problem, przeczytałem ją i nadal nie wiem jak zrobić pauzę odtwarzając płytę...
  3. marszal1981 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witam, to pewnie o moją b6 chodzi. Świeży zakup i nowy klubowicz Brak oznaczeń to fakt ale q jest obowiązkowo Pozdrawiam
  4. Gołe 1200 wyjściowa ale nie zamierzam dać więcej niż 1000. Sprzedający ma wulkanizację, więc z gumami się zamierzam dogadać i w komplecie nie więcej niż 1400 myślę, oczywiście z używkami. Nowych mi się nie opłaca bo mało jeżdżę. 225 mogą być za wąskie, też mi się wydaje że 235 tylko 45 czy nie będzie walił bardzo na dołkach? Znowu 50 już gorzej optycznie wygląda
  5. Tych felg jeszcze nie zakupiłem bo nie mam pewności że będzie wszystko pasować ale jak już to te opony chyba raczej 235 bo ta felga dość szeroka jest. Wstrzymuję się aż ktoś dobrze znający temat mi doradzi Szkoda byłoby kupić niepasujące felgi
  6. Szanowni forumowicze, jestem zielony w temacie felg jak trawa na stadionie w Leicester. B6 dopiero nabyłem i chcę założyć coś ładnego na lato bo stoi na standardowych alu. Wpadło mi w oko takie coś ale kompletnie nie mam pojęcia czy te parametry będą dobre, są prawdopodobnie z q5 i mają takie oznaczenie 8Jx17 ET35 Audi ronal Nie chcę żeby coś tarło albo się źle skręcało itd. a w razie co jakie opony na taką felgę będą odpowiednie jeśli idzie o rozmiar? Z góry dziękuję za fachową opinię
  7. Witam wszystkich bardzo serdecznie, posiadam audi a4 b6 2001 3,0 Pb quatro, tiptronic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.