Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mugolina

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mugolina

  1. No ja też teraz lecialem trasę na Niemcy, prędkość tak jak pisałem 140-160 gdzieś na tempomacie większość drogi i spalanie około 15 ? chyba że jedna stacja więcej nabije gazu a druga mniej ale wątpię w to. zresztą w często tankuje na tych samych stacjach i spalanie za wysokie. Za 3 tyg podskocze do gazownika żeby ustawił i chyba świece wrzucę nowe. Bo filtry powietrza i przepływka nowa.
  2. Za 3 tygodnie będę w Pl to skoczę wyregulowac i zrobię jeszcze raz te same logi i wrzucę je tutaj coś jeszcze warto zrobić ? Ogólnie żeby sprawdzić takie najważniejsze rzeczy ? Chyba już wszystkie logi zrobiłem najważniejsze czy coś jeszcze można sprawdzić ?
  3. Zrobione http://vaglogi.pl/log-002_033_LxEY9D.html
  4. Logi już zrobione na lpg http://vaglogi.pl/log-002_033_LxEY9D.html
  5. No ja teraz jechałem 630 km, prędkość 140-150 km/h na tempomacie. Spalanie gazu koło 15 litrów czyli dużo za dużo bo powinno być +-10 litrów. Jutro wrzucę logi po południu i zobaczymy co dalej.
  6. W poniedziałek będę miał z kim zrobić logi to wrzucę te 2+33 na gazie coś jeszcze zlogowac ? Od razu bym zrobił wszystkie Jeszcze myślę nad wymiana świec ale raczej to niepotrzebny koszt. Bo już nie mam pomysłu co wymienić. Tak ogólnie logi prócz turbo jak wyglądają na pb ?
  7. Żeby nie było, że kłamie.. Komputer pokazuje mi małe wartości, to są wartości pb więc może na pb jest ok a coś z lpg nie tak. Choćbym nie wiem jak jechał to poniżej 13 zejść nie mogę a tak jak już wspominałem b6 jak nieraz sprawdzałem to i potrafiła 9 spalić ale normalna jazda 10-10.5 a tutaj kręci się koło 15 czyli tak jakbym jeździł praktycznie na pb jeśli chodzi o koszty.
  8. Myślałem, że może będzie to ten termostat ale po wymianie spalanie nie spadło, wskazówka już jest ok ale spalanie bez zmian. Przepływka nowa, nowy filtr powietrza z knecht. Nie mam już pomysłu co może być, na tempomacie prędkość 140-150km/h średnie spalanie około 15 litrów, a tak jak teraz zero postojów.
  9. Jak sprawdzić mapę gazu ? Wstawiłem logi do oceny to zerknijcie. Wcześniej jeździłem b6 i spalanie lpg było znacznie mniejsze a jeździłem te same trasy. Jedyna rzecz o której zapomniałem to tam miałem 16 opony a tutaj 18 ale nie wierzę w to żeby to powodowalo 5 litrów więcej w spalaniu.
  10. Tutaj w tym temacie masz moje logi wszystkie na pb
  11. Termostat jest nowy bo nie trzymał dobrze i teraz zmienialem. Szczelność sprawdzana kompresorem.
  12. Tak też robiłem logi jak piszesz Jedynie się przyznam jechałem na dmuchawie ale bez klimy bo zapomniałem wyłączyć.
  13. Jak w temacie, posiadam a4 b7 1.8t bfb które mi pali na trasie przy normalnej jeździe tzn 140-150 Km po 15 litrów gazu. Wiem że to i tak nie jest dużo ale jednak powinno być mniej. Wcześniej jeździłem b6 identyczny silnik i też te same trasy i spalanie było koło 10 litrów. Po coś ten gaz jest włożony żeby bylo trochę oszczędniej a w tym przypadku wychodzi na to samo wracając do tematu czy mogę zrobić jakieś logi ? Jak tak to jakie żeby sprawdzić czy instalacji lpg jest dobrze ustawiona ? Tzn czy mieszanka nie jest zbyt uboga np. dodam że na benzynie nie sprawdzałem, jedynie na komputerze na trasie spalanie pokazuje tak 7.5 litra a spala raz jeszcze tyle gazu
  14. mugolina odpowiedział(a) na mugolina temat w Audi A4 B7
    Tak, szło docisnąć. Śrubę trójkę musiał mi zgubić bo prawa lampę normalnie dokrecilem na drugie 3. A lewa nie mogłem sięgnąć czyli jej tam nie ma ? nie mam jak ściągnąć zderzaka bo w Niemczech już jestem. Na razie podlozylem uszczelkę z dwóch stron i skrecilem na 1 i 2 a wrócę do Polski to ściągnę zderzak ale podobno później nie idzie go ustawić dobrze ? zobaczymy co ta uszczelka da, bo światło drgalo na razie jest ok ale czy nie wyleci.
  15. mugolina odpowiedział(a) na mugolina temat w Audi A4 B7
    Jak się dostać do śrubki nr 3 ? Tzn mechanik chyba ja wykręcil cała i zginęła. Bo wkładam klucz i nic.. Co trzeba rozebrać i jak się dostać ?
  16. Nie mam pojęcia jak to wyregulowac ? patrze w Google i też nie mogę nic znaleźć.. Może mógłbyś podpowiedzieć ? Czyli może turbo nie jest w takim tragicznym stanie tylko potrzeba regulacji ?
  17. Zrobione http://vaglogi.pl/log-115_118_W802V.html
  18. mugolina opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam, ostatnio mechanik wymieniał mi zarniki bo akurat mi się spaliły. Mówił że odkrecil lampy bo myślał że będzie je szło wysunąć. Teraz patrzę na auto i widzę że jedna lampa wystaje poza rant błotnika czego wcześniejnie było. Jak to usunąć ? Domyślam się że odkręcić lampę i to skorygować. Może ktoś napisać co dokaldnie odkręcić ? ciężko będzie to teraz dobrze ustawić ?
  19. Jutro wrzucę logi n75 to ten zawór co idzie tam koło przepływki ? Tzn tam bliżej osłony paska rozrządu ? Możecie podrzucić jakieś foto ?
  20. Ok, odepne n75 i znowu ktore kanały zlogowac ?
  21. Strach z takim turbo jeździć ? Bo teraz w Polsce będę za 2 miesiace i nie mam możliwości jak sprawdzic co tam się dzieje.
  22. Czyli raczej turbo siada ? to jest pilna sprawa ? W Polsce teraz dopiero będę za 2 miesiace a nie chciałbym żeby się rozsypalo. Przepływ ? Nowka przeplywka wstawiona z boscha. To co jeszcze mogę zrobić by był lepszy ? Turbo wizualnie ale muszę je wykręcić czy co miałeś na myśli ? N75 to tam koło przepływki też jest ?
  23. Czyli raczej turbo siada ? to jest pilna sprawa ? W Polsce teraz dopiero będę za 2 miesiace a nie chciałbym żeby się rozsypalo. Przepływ ? Nowka przeplywka wstawiona z boscha. To co jeszcze mogę zrobić by był lepszy ? Turbo wizualnie ale muszę je wykręcić czy co miałeś na myśli ? N75 to tam koło przepływki też jest ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.