Treść opublikowana przez mugolina
-
A4 b7 1.8t bfb wysokie spalanie
No ja też teraz lecialem trasę na Niemcy, prędkość tak jak pisałem 140-160 gdzieś na tempomacie większość drogi i spalanie około 15 ? chyba że jedna stacja więcej nabije gazu a druga mniej ale wątpię w to. zresztą w często tankuje na tych samych stacjach i spalanie za wysokie. Za 3 tyg podskocze do gazownika żeby ustawił i chyba świece wrzucę nowe. Bo filtry powietrza i przepływka nowa.
-
A4 b7 1.8t bfb wysokie spalanie
Za 3 tygodnie będę w Pl to skoczę wyregulowac i zrobię jeszcze raz te same logi i wrzucę je tutaj coś jeszcze warto zrobić ? Ogólnie żeby sprawdzić takie najważniejsze rzeczy ? Chyba już wszystkie logi zrobiłem najważniejsze czy coś jeszcze można sprawdzić ?
-
A4 b7 1.8t bfb wysokie spalanie
Zrobione http://vaglogi.pl/log-002_033_LxEY9D.html
-
A4 b7 1.8t bfb wysokie spalanie
Logi już zrobione na lpg http://vaglogi.pl/log-002_033_LxEY9D.html
-
A4 b7 1.8t bfb wysokie spalanie
No ja teraz jechałem 630 km, prędkość 140-150 km/h na tempomacie. Spalanie gazu koło 15 litrów czyli dużo za dużo bo powinno być +-10 litrów. Jutro wrzucę logi po południu i zobaczymy co dalej.
-
A4 b7 1.8t bfb wysokie spalanie
W poniedziałek będę miał z kim zrobić logi to wrzucę te 2+33 na gazie coś jeszcze zlogowac ? Od razu bym zrobił wszystkie Jeszcze myślę nad wymiana świec ale raczej to niepotrzebny koszt. Bo już nie mam pomysłu co wymienić. Tak ogólnie logi prócz turbo jak wyglądają na pb ?
-
A4 b7 1.8t bfb wysokie spalanie
Żeby nie było, że kłamie.. Komputer pokazuje mi małe wartości, to są wartości pb więc może na pb jest ok a coś z lpg nie tak. Choćbym nie wiem jak jechał to poniżej 13 zejść nie mogę a tak jak już wspominałem b6 jak nieraz sprawdzałem to i potrafiła 9 spalić ale normalna jazda 10-10.5 a tutaj kręci się koło 15 czyli tak jakbym jeździł praktycznie na pb jeśli chodzi o koszty.
-
A4 b7 1.8t bfb wysokie spalanie
Myślałem, że może będzie to ten termostat ale po wymianie spalanie nie spadło, wskazówka już jest ok ale spalanie bez zmian. Przepływka nowa, nowy filtr powietrza z knecht. Nie mam już pomysłu co może być, na tempomacie prędkość 140-150km/h średnie spalanie około 15 litrów, a tak jak teraz zero postojów.
-
A4 b7 1.8t bfb wysokie spalanie
Jak sprawdzić mapę gazu ? Wstawiłem logi do oceny to zerknijcie. Wcześniej jeździłem b6 i spalanie lpg było znacznie mniejsze a jeździłem te same trasy. Jedyna rzecz o której zapomniałem to tam miałem 16 opony a tutaj 18 ale nie wierzę w to żeby to powodowalo 5 litrów więcej w spalaniu.
-
A4 b7 1.8t bfb wysokie spalanie
Tutaj w tym temacie masz moje logi wszystkie na pb
-
A4 B7 1.8t bfb logi do oceny
Na pb
-
A4 b7 1.8t bfb wysokie spalanie
Termostat jest nowy bo nie trzymał dobrze i teraz zmienialem. Szczelność sprawdzana kompresorem.
-
A4 B7 1.8t bfb logi do oceny
Tak też robiłem logi jak piszesz Jedynie się przyznam jechałem na dmuchawie ale bez klimy bo zapomniałem wyłączyć.
-
A4 b7 1.8t bfb wysokie spalanie
Jak w temacie, posiadam a4 b7 1.8t bfb które mi pali na trasie przy normalnej jeździe tzn 140-150 Km po 15 litrów gazu. Wiem że to i tak nie jest dużo ale jednak powinno być mniej. Wcześniej jeździłem b6 identyczny silnik i też te same trasy i spalanie było koło 10 litrów. Po coś ten gaz jest włożony żeby bylo trochę oszczędniej a w tym przypadku wychodzi na to samo wracając do tematu czy mogę zrobić jakieś logi ? Jak tak to jakie żeby sprawdzić czy instalacji lpg jest dobrze ustawiona ? Tzn czy mieszanka nie jest zbyt uboga np. dodam że na benzynie nie sprawdzałem, jedynie na komputerze na trasie spalanie pokazuje tak 7.5 litra a spala raz jeszcze tyle gazu
-
A4 b7 spasowanie lamp
Tak, szło docisnąć. Śrubę trójkę musiał mi zgubić bo prawa lampę normalnie dokrecilem na drugie 3. A lewa nie mogłem sięgnąć czyli jej tam nie ma ? nie mam jak ściągnąć zderzaka bo w Niemczech już jestem. Na razie podlozylem uszczelkę z dwóch stron i skrecilem na 1 i 2 a wrócę do Polski to ściągnę zderzak ale podobno później nie idzie go ustawić dobrze ? zobaczymy co ta uszczelka da, bo światło drgalo na razie jest ok ale czy nie wyleci.
-
A4 b7 spasowanie lamp
Jak się dostać do śrubki nr 3 ? Tzn mechanik chyba ja wykręcil cała i zginęła. Bo wkładam klucz i nic.. Co trzeba rozebrać i jak się dostać ?
-
A4 B7 1.8t bfb logi do oceny
Nie mam pojęcia jak to wyregulowac ? patrze w Google i też nie mogę nic znaleźć.. Może mógłbyś podpowiedzieć ? Czyli może turbo nie jest w takim tragicznym stanie tylko potrzeba regulacji ?
-
A4 B7 1.8t bfb logi do oceny
Zrobione http://vaglogi.pl/log-115_118_W802V.html
-
A4 b7 spasowanie lamp
Witam, ostatnio mechanik wymieniał mi zarniki bo akurat mi się spaliły. Mówił że odkrecil lampy bo myślał że będzie je szło wysunąć. Teraz patrzę na auto i widzę że jedna lampa wystaje poza rant błotnika czego wcześniejnie było. Jak to usunąć ? Domyślam się że odkręcić lampę i to skorygować. Może ktoś napisać co dokaldnie odkręcić ? ciężko będzie to teraz dobrze ustawić ?
-
a4 b6 1.8t logi
- A4 B7 1.8t bfb logi do oceny
Jutro wrzucę logi n75 to ten zawór co idzie tam koło przepływki ? Tzn tam bliżej osłony paska rozrządu ? Możecie podrzucić jakieś foto ?- A4 B7 1.8t bfb logi do oceny
Ok, odepne n75 i znowu ktore kanały zlogowac ?- A4 B7 1.8t bfb logi do oceny
Strach z takim turbo jeździć ? Bo teraz w Polsce będę za 2 miesiace i nie mam możliwości jak sprawdzic co tam się dzieje.- A4 B7 1.8t bfb logi do oceny
Czyli raczej turbo siada ? to jest pilna sprawa ? W Polsce teraz dopiero będę za 2 miesiace a nie chciałbym żeby się rozsypalo. Przepływ ? Nowka przeplywka wstawiona z boscha. To co jeszcze mogę zrobić by był lepszy ? Turbo wizualnie ale muszę je wykręcić czy co miałeś na myśli ? N75 to tam koło przepływki też jest ?- A4 B7 1.8t bfb logi do oceny
Czyli raczej turbo siada ? to jest pilna sprawa ? W Polsce teraz dopiero będę za 2 miesiace a nie chciałbym żeby się rozsypalo. Przepływ ? Nowka przeplywka wstawiona z boscha. To co jeszcze mogę zrobić by był lepszy ? Turbo wizualnie ale muszę je wykręcić czy co miałeś na myśli ? N75 to tam koło przepływki też jest ? - A4 B7 1.8t bfb logi do oceny