Treść opublikowana przez kamelbd
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
Ok wciskajac return i info nic sie nie dzieje Nawet nagralem na cd obraz i nic Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka Nagralem innym programem wlozylem do odtwarzacza. Wcisnalem klawisz nawigacji mialem opcje download. Klik i po 15 min mialem sukces. Tylko ze dalej mam niemiecki :/ Wchodzac wersje softu mam Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Opony 205/55/16 czy 205/65/16
No tak [emoji14] to gummajster Jakis partacz proponowal tez 65 Kupie cos dobrego w kwocie hmm tak 800zl? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Opony 205/55/16 czy 205/65/16
To moja naklejka z auta Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Opony 205/55/16 czy 205/65/16
Czyli Musze kupic takie same jak mam obecnie, 205/55/16 Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Opony 205/55/16 czy 205/65/16
Witam obecnie mam b6 na felach 16 Cali i oponach 205/55 zimowki. Musze kupic letnie, i nie wiem ktore beda lepsze 205/55/ czy 205/65 ? Odczuje jakas roznice? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
czujniki parkowania
Vag niby pokazuje bledy dwoch srodkowych. Jakis latwy sposob na dostanie sie do nich bez sciagania zderzaka Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
czujniki parkowania
Witam, coś mi czujniki nie działają. Po odpaleniu i wrzuceniu wstecznego biegu jest pipniecie a potem ciągły sygnał przez parę sekund. Raczej uwalony jakiś czujnik? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Nawigacja w zegarach BNS 4.2 + PL MENU
Witam, chciałbym sobie spolszczyc menu w lcd pomiędzy zegarami. Co na starcie muszę sprawdzić, jakaś wersje oprogramowania czy coś teges? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
montaż tuby i wzmacniacza a4 b6
Witam posiadam po wcześniejszym aucie Seat Ibiza wzmacniacz plus sub(zamknięta skrzynia) czy nada się ona do audi,czy będzie za słaba. nie pamiętam ile ma sub dokładnie ale albo 275/550 albo 300/600 watts Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Przycisk uchwytu kubka
Ja mam pytanie co do uchwytu. Po wciśnięciu nic się nie dzieje, zaciął się. Jak do tego się dobrać? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Pod jaki telefon ten uchwyt?
W sumie mi nie potrzebne. Odkryłem że mam w aucie bt oryginalnie i super działa Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
A jaka to jest kombinacja klawiszy??? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Mocowanie telwfonu
Podlączę się pod pytanie, czy jest jakaś przejściówka wkładka by zamiast telefonu nokia wsadzić smartfona? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
Dobra to co na sam początek przydało by się sprawdzić, wersje oprogramowania czy jakoś tak. I jak to sprawdzić Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
Witam. Jak wyglada sprawa spolszczenia menu w ekraniku pomiedzy zegarami? Wczoraj kupiłem Audi a4 i mam obecnie po niemiecku plus nawi po niemiecku Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka