Treść opublikowana przez kamelbd
-
Podnośnik szyb
Witam. Na jesień strzeliła mi linka w drzwiach od strony kierowcy. Czy to możliwe że znowu tak szybko strzeliła(ponownie)? Używalem średnio na jeża bo była zima. Jak by nie patrzeć aż tak mało za podnośnik nie dałem bo aż 200zl. Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
-
Felgi na zimę do a4 b6
Chodzi mi o felgi, opony mam swoje
-
Felgi na zimę do a4 b6
Witam ponownie, co powiecie na takie coś do mnie https://www.olx.pl/oferta/opony-z-felgami-pirelli-sottozero-winter-210-205-60r16-92h-2012r-CID5-IDiC4Pd.html Czy później wloze na takie felgi opony 205/55 (bo takie mam zimowki bez felg)
-
Felgi na zimę do a4 b6
Nie wiem jeszcze co to oznacza ale dobrze że nie kupiłem bo by nie pasowały
-
Felgi na zimę do a4 b6
Witam, muszę sobie kupić felgi do Audi a4 b6, czy takie podejdą? Co powiecie na cenę 300zl, bo tyle chce za same felgi https://www.olx.pl/oferta/kola-zimowe-felgi-205-55r16-5x112-et50-6-5jx16h2-vw-audi-seat-CID5-IDi9XSP.html
-
czujniki parkowania
Witam, znalazłeś fakturę?
-
Nagle odcięcie mocy 1.9 tdi
Jeśli chodzi o sztangę turbiny to jest ok. Może zawór n75 albo czujnik ciśnienia ładowania turbiny? Szukam nadal przyczyny Wężyki wymienione, nadal coś odcina moc
-
czujniki parkowania
Może to wina malowania co do działania. Jak by nie patrzeć nakładając pokrywę osłania delikatnie czujnik Czy ktoś potwierdza też kijowe działanie zamienników
-
czujniki parkowania
Jestem za by kupić, tylko nie ma srebrnego by pod kolor auta dac
-
czujniki parkowania
Posiada ktoś nie oryginalne czujniki, zamienniki? Jak się sprawują? Jak wygladaja czarne czujniki do srebrnego zderzaka?
-
Nagle odcięcie mocy 1.9 tdi
Wiem i na drugim zdjęciu jest wężyk od tej gruszki(ten co trzymam ręką)
-
Nagle odcięcie mocy 1.9 tdi
Na tym nie doszukalem się na chwilę obecną nic chodź do dolnej części nie dotarłem. Przetarcie jest na takim wężu Chodzi o jeden z tych dwóch takich w oplocie Chodź widzę że ten od Turbo ma jakieś przetopienie
-
Nagle odcięcie mocy 1.9 tdi
Pytanie kolejne( nie jestem mechanikiem więc ciężej łapie pojęcia itd) mam tam przy turbinie różne wężyki , ciężko tam dojść ale rękę weszła. Jeden taki z oplotem(wygląd jak skóra węża) jest przy dole dość sporo obtarty(paznokciem czuje wgłębienie spore), może być winowajcą? Wydaje mi się że kieruje sie gdzieś do silnika pod pokrywę
-
Nagle odcięcie mocy 1.9 tdi
Witam, wczoraj wracając z za miasta zauważyłem że auto straciło moc. Po podłączeniu pod vag pokazało błąd "1 Fault Found: 17965- Charge Pressure Control: Positive Deviation P1557 - 35-00 - -" skasowalem go i dziś zrobiłem przejażdżkę. Auto szło super aż tu nagle ten tryb awaryjny i odcięcie, nie więcej niż 3 tys obrotów(auto staje się mułem) Co obstawiać, wezyk, zawór czy turbina :/
-
Uszkodzony termostat 2.0 TDI ?
Co do mnie, faktycznie termostat. Wymieniony i jest teraz cacy. Dzięki za porady Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Nawigacja w zegarach BNS 4.2 + PL MENU
Pytanie pisałem dość dawno. Co do nawi to już mam polski język, oraz język "systemowy" zmieniony na angielski. Jedynie walczę z nagraniem map Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
A4 b6 6 biegowa skrzynia, Kiedy 6stke?
Ja nie wiem lepiej, ja staram się zdobywać wiedzę, i poprawiać swoje błędy [emoji14] Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
A4 b6 6 biegowa skrzynia, Kiedy 6stke?
Tak szybko 6 bieg? Ja to moze mam wtedy 5 dopiero Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
A4 b6 6 biegowa skrzynia, Kiedy 6stke?
Witam, mam audiczke z 6 biegowa skrzynia, jadac autostrada Kiedy powinno sie wrzucic 6 bieg? Jest jakas zasada ogolna co do diesla, wczesniej mialem benzyne? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Przycisk uchwytu kubka
Acha ok. Jakos udalo mi sie naprawic przeczyscilem prowadnice itd Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Przycisk uchwytu kubka
W jaki sposób mi blokuje a innym nie ? Może by tam w środek lekko jakimś wd 40 psiknąl ? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Przycisk uchwytu kubka
To tak robię lecz nie chce elegancko wyjść. Udało mi się walecznie wysunąć lecz po wciśnięciu to samo. Nie reaguje na naciśnięcie Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka Uchwyt wyciągnięty i co tam go może blokować ? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Przycisk uchwytu kubka
Jestem w trakcie rozbierania, jak wyciągnąć go Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Światła przeciwmgłowe brak ikonki na ekranie
Ok, więc coś się ubzduralo. Dzięki za informacje, myślę że temat do wywalenia by nie zaśmiecać Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Światła przeciwmgłowe brak ikonki na ekranie
Witam, przed wczoraj robiłem rozrząd więc był aku odłączony. Po podłączeniu i zapaleniu przeciwmgłowych powinna chyba na liczniku pojawić się ikona wskazująca zapalenie tych świateł a tak się nie dzieje. Co się popsuło ? No chyba że nie było jej a mi się coś ubzduralo. Zegary z kolorowym fisem Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka