Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamelbd

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamelbd

  1. kamelbd opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Na jesień strzeliła mi linka w drzwiach od strony kierowcy. Czy to możliwe że znowu tak szybko strzeliła(ponownie)? Używalem średnio na jeża bo była zima. Jak by nie patrzeć aż tak mało za podnośnik nie dałem bo aż 200zl. Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
  2. Chodzi mi o felgi, opony mam swoje
  3. Witam ponownie, co powiecie na takie coś do mnie https://www.olx.pl/oferta/opony-z-felgami-pirelli-sottozero-winter-210-205-60r16-92h-2012r-CID5-IDiC4Pd.html Czy później wloze na takie felgi opony 205/55 (bo takie mam zimowki bez felg)
  4. Nie wiem jeszcze co to oznacza ale dobrze że nie kupiłem bo by nie pasowały
  5. Witam, muszę sobie kupić felgi do Audi a4 b6, czy takie podejdą? Co powiecie na cenę 300zl, bo tyle chce za same felgi https://www.olx.pl/oferta/kola-zimowe-felgi-205-55r16-5x112-et50-6-5jx16h2-vw-audi-seat-CID5-IDi9XSP.html
  6. Witam, znalazłeś fakturę?
  7. Jeśli chodzi o sztangę turbiny to jest ok. Może zawór n75 albo czujnik ciśnienia ładowania turbiny? Szukam nadal przyczyny Wężyki wymienione, nadal coś odcina moc
  8. Może to wina malowania co do działania. Jak by nie patrzeć nakładając pokrywę osłania delikatnie czujnik Czy ktoś potwierdza też kijowe działanie zamienników
  9. Jestem za by kupić, tylko nie ma srebrnego by pod kolor auta dac
  10. Posiada ktoś nie oryginalne czujniki, zamienniki? Jak się sprawują? Jak wygladaja czarne czujniki do srebrnego zderzaka?
  11. Wiem i na drugim zdjęciu jest wężyk od tej gruszki(ten co trzymam ręką)
  12. Na tym nie doszukalem się na chwilę obecną nic chodź do dolnej części nie dotarłem. Przetarcie jest na takim wężu Chodzi o jeden z tych dwóch takich w oplocie Chodź widzę że ten od Turbo ma jakieś przetopienie
  13. Pytanie kolejne( nie jestem mechanikiem więc ciężej łapie pojęcia itd) mam tam przy turbinie różne wężyki , ciężko tam dojść ale rękę weszła. Jeden taki z oplotem(wygląd jak skóra węża) jest przy dole dość sporo obtarty(paznokciem czuje wgłębienie spore), może być winowajcą? Wydaje mi się że kieruje sie gdzieś do silnika pod pokrywę
  14. Witam, wczoraj wracając z za miasta zauważyłem że auto straciło moc. Po podłączeniu pod vag pokazało błąd "1 Fault Found: 17965- Charge Pressure Control: Positive Deviation P1557 - 35-00 - -" skasowalem go i dziś zrobiłem przejażdżkę. Auto szło super aż tu nagle ten tryb awaryjny i odcięcie, nie więcej niż 3 tys obrotów(auto staje się mułem) Co obstawiać, wezyk, zawór czy turbina :/
  15. Co do mnie, faktycznie termostat. Wymieniony i jest teraz cacy. Dzięki za porady Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
  16. Pytanie pisałem dość dawno. Co do nawi to już mam polski język, oraz język "systemowy" zmieniony na angielski. Jedynie walczę z nagraniem map Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
  17. Ja nie wiem lepiej, ja staram się zdobywać wiedzę, i poprawiać swoje błędy [emoji14] Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
  18. Tak szybko 6 bieg? Ja to moze mam wtedy 5 dopiero Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
  19. Witam, mam audiczke z 6 biegowa skrzynia, jadac autostrada Kiedy powinno sie wrzucic 6 bieg? Jest jakas zasada ogolna co do diesla, wczesniej mialem benzyne? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
  20. kamelbd odpowiedział(a) na Celes temat w Audi A4 B6/B7
    Acha ok. Jakos udalo mi sie naprawic przeczyscilem prowadnice itd Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
  21. kamelbd odpowiedział(a) na Celes temat w Audi A4 B6/B7
    W jaki sposób mi blokuje a innym nie ? Może by tam w środek lekko jakimś wd 40 psiknąl ? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
  22. kamelbd odpowiedział(a) na Celes temat w Audi A4 B6/B7
    To tak robię lecz nie chce elegancko wyjść. Udało mi się walecznie wysunąć lecz po wciśnięciu to samo. Nie reaguje na naciśnięcie Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka Uchwyt wyciągnięty i co tam go może blokować ? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
  23. kamelbd odpowiedział(a) na Celes temat w Audi A4 B6/B7
    Jestem w trakcie rozbierania, jak wyciągnąć go Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
  24. Ok, więc coś się ubzduralo. Dzięki za informacje, myślę że temat do wywalenia by nie zaśmiecać Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
  25. Witam, przed wczoraj robiłem rozrząd więc był aku odłączony. Po podłączeniu i zapaleniu przeciwmgłowych powinna chyba na liczniku pojawić się ikona wskazująca zapalenie tych świateł a tak się nie dzieje. Co się popsuło ? No chyba że nie było jej a mi się coś ubzduralo. Zegary z kolorowym fisem Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.