Treść opublikowana przez kamelbd
-
Piszczenie czujników parkowania
Powiadasz że rozwiazales problem? Chodź szczerze średnio.mi się chce rozbierać zderzak znowu. Ale pewnie odezwę się Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
-
Piszczenie czujników parkowania
Witam. Ostatnio zmienialem czujniki na zamienniki i dzieją się cuda. Raz działają a raz piszczą ciaglym dźwiękiem. Czy to może być wina lakierowania pod kolor Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
-
Parktronic ustawienia odegłości
Witam, przyłączam się do pytania Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
-
Stuki przy uruchomieniu klimy
Co do mnie, okazało się że to sprzęgło od alternatora tak hałasowało. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
-
Sprzęgło i dwumasa jakie?
Witam może ktoś mi podpowie. Pewien czas już mi hałasuje pod maską niby sprzęgło. Znajomy powiedział że łożyska w skrzyni biegow. Czy już szykować się na spore koszta? Auto a4 b6 1.9tdi 130km 6biegowa skrzynia Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Witam. Od paru dni coś mi swierczy (jak świerszcz) przy skręceniu gdy rozpoczynam jazdę czyli na 1 gdy koła jeszcze dają opór bo się lekko kręcą. Co tu podejrzewać? Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
-
Stuki przy uruchomieniu klimy
Tak klima chodzi Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
-
Stuki przy uruchomieniu klimy
Witam, coś się dzieje w aucie po uruchomieniu klimatyzacji słychać jakieś stuki. Na filmiku słychać coś jak by z okolic paska alternatora Ktoś coś podejrzewa ? Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
-
Tylni błotnik, wgniotła :(
Autko zrobione, według mnie jak najbardziej elegancko Wysłane z mojego Pixel przy użyciu Tapatalka
-
Tylni błotnik, wgniotła :(
Byłem i właśnie auto jest w robieniu. Niestety malować trzeba bo te przetarcia to brak farby do podkładu . I dokładnie 300zl mi powiedział. Jeśli chodzi o tych co podales jeden odpisał że za mocne uszkodzenie by np wyciągnąć wgniote Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
-
Tylni błotnik, wgniotła :(
Witam koledzy. Wiem że będzie boleć kwota no ale muszę wiedzieć [emoji14] Żona dziś wróciła z takim autem, oczywiście z płaczem że ja zabije. A ja luz, no co stało się to stało. Poszedłem zobaczyć a tam taki cyrk. Jestem przy lekkim zawale no ale nie pokazuje tego jej. A taka perełka była nigdzie nic nie bita jaki koszt naprostowania ? Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Hmm może kazał zewzględu na to że nie wiadomo jaki wcześniej był lany albo na przebieg. Obecny 246 tys Czy teraz nie zaszkodzi silnikowi taka zmiana ? (Pytam bo się nie znam ) Dziękuję za odpowiedź Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jak już w temacie 5w30. W tamtym roku po zakupie auta standardowo wymiana oleju i filtrów. Z racji tego że nie wiadomo jaki był lany i kiedy ostatnio mechanik powiedział bym kupił 5w30 - padło na castrola. Moje auto jest bez DPF i może nie potrzebnie taki kupiłem a lepiej będzie dla auta 5w40. Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
-
Problem z przeładowywaniem turbiny
Mam jeszcze pytanko. Obecnie jestem umówiony na sobotę czyszczenie turbiny. Jak bylem u tego mechanika to chciał sprawdzić zawór n75 podmieniając z swoim dobrym. Wyciągnął mój i chciał wstawić swój lecz okazało się że ma od starszych wersji i d*pa. Wsadził mój na miejsce. Od tej pory auto miało przez chwilę kopa, dziś szalałem itd czadowalem spokojnie od 3-4 tys i nie uruchomił się tryb awaryjny. Dopiero po zgaszeniu auta, i później kolejnym odpaleniu przy wracaniu gdy cisnolem odcięło moc. Czy dalej stawiać na turbo czy myśleć nad n75 Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
-
Podnośnik szyb
Proszę o podpowiedź co jest nie tak co chaczy Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dlaczego , co rok z tego co mi wiadomo [emoji14] wiadomo że najlepiej to co parę dni by był jak najświeższy [emoji14] Czy ktoś mi powie czy taki olej się nada, chodzi o firmę itd bo dość fajna cena Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Siemka, rok temu w maju wymieniałem olej miałem jakieś 238 tys teraz mam 247 tys. Co ile powinno się wymienić. Już czas ? Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
-
Podnośnik szyb
No jakoś niby taki lepszy co mnie kosztował 200zl Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
-
Podnośnik szyb
Tylko że ja dopiero co wymieniałem Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
-
Podnośnik szyb
Mam pytanko do tego samego. Jeszcze nie ruszałem szyby bo nie było kiedy. Czy uda się zobaczyć jak ściągnę boczek i wygłuszenie ? Będzie widać mechanizm i co jest grane ? Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Witam mam pytanko. Mam oto radio i Bluetooth oryginalny. Czy jak zmienił bym na inne radio to Bluetooth nie będzie już działał ? Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
-
Problem z przeładowywaniem turbiny
Hehe przyjmuje taką wiadomość Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
-
Problem z przeładowywaniem turbiny
Witam mam pytanko co do turbiny. Przeładowuje mi ją wchodzi w tryb awaryjny. Mechanik powiedział że do czyszczenia bo jest już zasyfiona. Moje pytanie ile po takim czyszczeniu będzie śmigać, żeby nie było że za miesiąc znowu to samo [emoji14] wywalic z 400zl to czyszczenie to nie mało Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
-
Podnośnik szyb
Hmm dziwna sprawa. Auto stało u teścia i mówił że później spróbował jeszcze raz i jakoś szybą poszła w górę. Więc może jednak nie podnośnik ? Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
-
Podnośnik szyb
Tesciu mówił że coś za chrobotalo i tyle . Więc obstawiam 99.9% że zerwana linka. Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka