Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamelbd

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamelbd

  1. Ok wciskajac return i info nic sie nie dzieje Nawet nagralem na cd obraz i nic Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka Nagralem innym programem wlozylem do odtwarzacza. Wcisnalem klawisz nawigacji mialem opcje download. Klik i po 15 min mialem sukces. Tylko ze dalej mam niemiecki :/ Wchodzac wersje softu mam Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
  2. No tak [emoji14] to gummajster Jakis partacz proponowal tez 65 Kupie cos dobrego w kwocie hmm tak 800zl? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
  3. To moja naklejka z auta Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
  4. Czyli Musze kupic takie same jak mam obecnie, 205/55/16 Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
  5. Witam obecnie mam b6 na felach 16 Cali i oponach 205/55 zimowki. Musze kupic letnie, i nie wiem ktore beda lepsze 205/55/ czy 205/65 ? Odczuje jakas roznice? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
  6. Vag niby pokazuje bledy dwoch srodkowych. Jakis latwy sposob na dostanie sie do nich bez sciagania zderzaka Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
  7. Witam, coś mi czujniki nie działają. Po odpaleniu i wrzuceniu wstecznego biegu jest pipniecie a potem ciągły sygnał przez parę sekund. Raczej uwalony jakiś czujnik? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
  8. Witam, chciałbym sobie spolszczyc menu w lcd pomiędzy zegarami. Co na starcie muszę sprawdzić, jakaś wersje oprogramowania czy coś teges? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
  9. Witam posiadam po wcześniejszym aucie Seat Ibiza wzmacniacz plus sub(zamknięta skrzynia) czy nada się ona do audi,czy będzie za słaba. nie pamiętam ile ma sub dokładnie ale albo 275/550 albo 300/600 watts Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
  10. kamelbd odpowiedział(a) na Celes temat w Audi A4 B6/B7
    Ja mam pytanie co do uchwytu. Po wciśnięciu nic się nie dzieje, zaciął się. Jak do tego się dobrać? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
  11. W sumie mi nie potrzebne. Odkryłem że mam w aucie bt oryginalnie i super działa Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
  12. A jaka to jest kombinacja klawiszy??? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
  13. kamelbd odpowiedział(a) na Goofy temat w Audi A4 B6/B7
    Podlączę się pod pytanie, czy jest jakaś przejściówka wkładka by zamiast telefonu nokia wsadzić smartfona? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
  14. Dobra to co na sam początek przydało by się sprawdzić, wersje oprogramowania czy jakoś tak. I jak to sprawdzić Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
  15. Witam. Jak wyglada sprawa spolszczenia menu w ekraniku pomiedzy zegarami? Wczoraj kupiłem Audi a4 i mam obecnie po niemiecku plus nawi po niemiecku Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.