-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Czy ktoś znalazł potencjometry lub zamienniki do silniczków?
-
Multitronic po wrzuceniu R na rozgrzanym silniku szarpie.
Mam podobny problem, czy znalazłeś rozwiązanie tego problemu? Pozdrawiam
-
Pedał hamulca twardnieje pomocy
Mam podobny problem, pedal robi się twardy i hamulce lekko trzymają, czy macie jakąś poradę w czym tkwi problem?
-
Drgania przy przyspieszaniu oraz na postoju w trybie D - multitronic
Czy ktoś znalazł rozwiązanie problemu? U mnie skrzynia swierzo po kompletnym remoncie oprócz przegubów i dalej czuć wibracje na D lub R podczas postoju
-
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Mam do Ciebie około 400km, a czy możesz polecieć jakiś dobry serwis, albo kogoś kto się zajmuje regeneracją tych skrzyń?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Witam, czy orientujecie się w jaki koszt byłby kompletnej regeneracji skrzyni multitronik? Mam taki problem, że skrzynka poszarpuje przy ruszaniu jeżeli mocniej się doda gazu i też przy prędkości około 5-10 km słychać hałasy ze skrzyni jakby delikatne grochotanie. Wibracje pojawiają sie też przy prędkościach około 80 do 100 km i potem różnie. Na pulpicie nic się nie wyświetla tzn. Mrugające ikony biegów nic takiego nie występuje. Bieg wsteczny również dobrze działa. Jest to skrzynia 6 biegowa plus wsteczny. Samochód kupiłem od brata i troche na tej skrzyni w tym stanie jezdził więc podejrzewam, że w grę wchodzi kompletna regeneracja. Czy możecie polecić jakiś dobry serwis? Bart-S co sądzisz o tych objawach? Pozdrawiam
Radixson
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta