Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akro023

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akro023

  1. Cześć, mam na imię Jacek jestem z Rybnika. Od niecałego miesiąca jestem posiadaczem swojej wymarzonej pierwszej audicy a4 b6 Postanowiłem zahaczyć tutaj na forum bo na pewno sie przyda pomoc w przeróżnych tematach Ze swojej audi w podstawowym wyposażeniu chciałbym coś stworzyć ciekawszego w przyszłości, ale jak na razie to kasy za dużo na to nie ma Myśle ze dorosnę z wami tak ze stworzymy cos ciekawego, a szczególnie z tymi co sa z okolic Rybnika i nie tylko Pozdrawiam gorąco
  2. a nie lepiej kupowac od razu zestaw z jednej firmy, niz martwic sie czy tarcze podpasuja do klockow innej firmy ?
  3. http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-klocki-przod-audi-a4-b5-b6-b7-i6089015904.html http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-klocki-tyl-audi-a4-b6-b7-245mm-i6165988440.html taki zestaw Zimmerman czy moze zestaw Ferodo : http://allegro.pl/tarcze-klocki-ferodo-p-t-audi-a4-b6-b7-288-245mm-i6309904322.html albo jeszcze taki? http://allegro.pl/tarcze-brembo-klocki-ferodo-p-t-audi-a4-b6-b7-288-i6319885060.html opłaca sie dorzucać ta stowke wiecej ? http://allegro.pl/ate-tarcze-klocki-przod-tyl-audi-a4-b6-b7-i6209382531.html Im wiecej otworów na tarczy tym lepiej? Zauwazylem ze jedne maja ich troche mniej od drugich czy jeszcze jakis inny zestaw ktos poleci ?
  4. a jakiej firmy polecacie ze średniej albo tej wyższej pułki tarcze i klocki ?
  5. Witam Jako ze moje tarcze zbliżają sie do zużytych z klockami, chce je wymienić. Tylko tu pytanie jakie dokładnie. A4 B6 2.0 VIN : WAUZZZ8EZ1A065251 . Jakiej firmy polecacie i jakie rozmiary moge tam wpakowac zeby ladnie to z felgami wygladalo. W lato jezdzi na felgach 17, w zimie na 15 Licze na sprawna pomoc
  6. akro023 opublikował(a) temat w 2.0
    Witam. Dziś chciałem zobaczyć poziom oleju w silniku audi a4 b6 2.0 najpierw normalnie wyciągam, czyszczę i wsadzam z powrotem następnie pociągam za bagnet a on wychodzi z jakieś 10cm a reszta jest już zablokowana. Próbowałem go obracać w różnych pozycjach używając sily jednak on wychodzi tylko trochę. Nie mam pojęcia co zrobić z tym ponieważ spotkałem się z tym pierwszy raz, a nie chce żeby cos wyłamać, bo czytałem ze ponoć można złamać bagnet i nabawić się problemow :/ Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.