Treść opublikowana przez akro023
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a cóż to za Pan Robert
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dzieki wielkie bede mial na uwadze myślałem ze ceny sa rozrzutne, no ale skoro tak to okej
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
rzeczywiście. ciężko bylo sie kapnąć
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello gdzie w miare szybko i dobrej cenie wrzuca mi opony na felgi z wyważeniem ? ktos cos ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
zajrzyj do mojego tematu o jarzmach
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wandej popatrz na pw w sprawie zestawu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no wlasnie ciezko, bo ja sam mialem caly zajety tydzien niestety, wesele potem wyjazd w gory ale moze jak by tak zaplanowac spoty z wiekszym wyprzedzeniem zeby kazdy sie zaplanowal w miare, bo na ostatnia chwile to niestety roznie bywa i kazdemu nie pasuje, chociaz i tak moze byc mala frekwencja jak malo ludzi o tym wie
-
Polecane opony letnie
Powiedzcie mi czy kupując opony letnie przez internet w czasie zimowym widac wielka roznice w cenach opon? Opłaca sie czekac ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kurde a ja chcialem sie przejechac na chwile na tego spota ale bede mial ciezko sie urwac w tym terminie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja żadnego terminu jeszcze nie podawałem, tylko o godzinie pisalem ogolnie ze miedzy 18 a 19 najlepiej bo wtedy mniej wiecej mozna sie wyrwac gdzies
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no i kurde jednak do mlodych swiat nalezy zeby cos ruszyc do przodu najlepiej cos wlasnie 18-19, tylko nie wiem czy bede umial sie wyrwac bo bede na poprawinach z wesela od brata
-
Polecane opony letnie
Falken ZE 914 ktos poleca te opony ? cena przyzwoita opinie tez, szkoda ze tylko troche glosna http://www.oponeo.pl/dane-opony/falken-ze-914-205-50-r17-93-w-xl#107418238
-
Polecane opony letnie
a oprocz dunlopow maja jeszcze jakies opony homologacje audi ?
-
Polecane opony letnie
ok czaje, a doradzi ktos z oponami ?
-
Polecane opony letnie
jakie oponki mi doradzicie ? Goodyear Efficientgrip Performance 205/50 R17 93 W XL czy Dunlop SP Sport Bluresponse 205/50 R17 93 W XL które będą miały lepszy bieżnik i mniej hałasu ? a i jeszcze jedno co oznacza ten rozmiar xl ? a moze polecicie cos jeszcze lepszego w tej cenie ?
-
Poszukuje felg 17' od rs4 7-ramienne
no wlasnie tez tak myslalem :/ a te z aukcji nie ori moze ktos ma doświadczenie z tymi felgami ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to może trzeba to jakoś wszystko zgarnąć w jedna kupe i zrobic cos fajnego z tego emeryty czy nie, pokazac swoje autko miedzy innymi to mysle ze fajna sprawa moze ktos wstrząśnie tym i jakos zadziala ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Witam jak tam zdrowko ? Jak tam sa organizowane spoty na Rybniku czy to wygasło, jako to jest z Wami ?
-
Poszukuje felg 17' od rs4 7-ramienne
Od jakiegoś czasu szukam do mojej B6 felg od rs4 17cali 7 ramienne tylko ze ciezko znalesc takowe. Ma ktos na sprzedaż albo moze dac jakies informacje gdzie by takowe mozna by kupic? znalazlem tylko takie na 17': http://allegro.pl/nowe-felgi-345-pasujace-audi-a4-a5-a6-rs4-new-17-i5698301921.html pomoże ktos w wyborze?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
wiedzialem ze moge na Was liczyc
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
takie moje dwa zestawy: tarcze i klocki ferrodo czy moze tarcze zimmermann a klocki ferrodo przod 288 tyl 245 co wybierac ostatecznie ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
no cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
no cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
no cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
no cześć