Treść opublikowana przez akro023
-
Jaki Wosk na zimę ?
ile kosztuje i jak by wyglądał cały taki zestaw do zabezpieczenia lakieru ly7w >? wcześniej stosowałem k2 ultra wax ale nie wiem czy to dobry wosk?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak bedzie kuchnia jak salon to na pewno
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak może pogoda dopisze to tez bym sie zjawil
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
może mlody tez wpadnie jak czas pozwoli
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a co sie nie zmienia ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a co Wy to tylko chcecie zmieniac- jakie żarniki do ksenon ds2
a poza tym ze sa droższe to mozna cos zaliczyc do plusow? http://allegro.pl/nowosc-philips-d2s-longer-life-85122-7-lat-gw-i5863762831.html co o tym myślicie ?- jakie żarniki do ksenon ds2
Witam Wczoraj przeszedł mi jeden z ksenonów i niestety trzeba będzie kupić komplet takowych Jakiej firmy polecacie najlepiej jakieś philipsy czy sa może jakieś zamienniki ? d2s mam bo sprawdzałem ale dokładnie nie wiem jaka mam teraz barwę , podejrzewam ze chyba 4300k- ale nie jestem pewien może ktoś doradzi ?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a ja myslalem ze wiek idzie wprost proporcjonalnie do gory z tym co pod macha- Zmiana Felg z 16 na 17
ja na lato kupilem opony 17' na profilu 50 i jak na razie jestem zadowolony, poza szumieniem w jednej oponie, ktore nie wiem dokladnie czym jest spowodowane- Zniżki z ojca na moje auto jak?
dokładnie tak jak wyżej a do tego jak idziesz załatwiać do urzędu sam to zaopatrz sie w taki wniosek ze współwłaściciel drugi wyraża zgode abyś podpisał za niego dokumenty w urzędzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kolega djim z Orzesza jaki drogi jest ten zabieg? +-- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kurde a chciałem wystawić oponki zimowe- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wiecie kiedy dostaje sie magiczne klikniecie i można dodawać tematy w dziale sprzedam ? bo widnieje mi taki niesforny napis: Nie możesz napisać tematu- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no własnie tez sie pytałem i ponoć jak to wymieniać to cena jeszcze w gore wędruje- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
u tego Pana ok 400zl za cały komplet, wiec albo za wysoko albo normalnie, ale skoro można to zrobić do 200zl ?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
znalazlem cos na Rydułtowy ul.Mickiewicza ponoc 160zl wszystkie zaciski jarzma oslony piaskowanie i malowanie wiec chyba nie jest zle- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
PAM System ul. Gronowa 9, 44-251 Rybnik 601 886 933 dzwoniłem już tam i ponoć nie zajmują sie takimi sprawami ogólnie to ciężko coś znaleźć w pobliżu, wiec chyba pozostanie wysłać to komuś albo samemu sie z tym pomęczyć- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pany wiecie moze gdzie na Rybniku wypiaskuja mi takie pierdoly jak zaciski jarzma itp i jako sie cenia za to? bo nie wiem czy znajdę wystarczająco duzo czasu aby sie samemu tym zajac jakos- Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
Nowy felunek zawitał 17x7 opona 205/50- Wymiana hamulców przednich na 312mm
pytanie z ciekawości tarcza i jarzmo pod 312, a zacisk pod 288 wejdzie 15' stalowe przy 34et?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wy to macie libacje - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście