Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krystian Kołodziej

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Aku wymień klemy oczyść masę i profilaktycznie sprawdź tą lampe bo magicy od malowania czasem robią dziwne rzeczy :-) Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
  2. Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka To są kierunki w halogenach takie same tylko mają wtyczke odpowiednią Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
  3. Możliwe jakieś zwarcie przeczyść masę od aku zobacz do tych żarówek które niby wywala masz gdzieś skoki napięcia ale w ciemno trudno określić co się dzieje.. Wilgoć w aucie? Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
  4. Jak masz kase to wszystko się da nie? :-) zegarki + vag + elektroziom i będzie hulać kiedyś ziomek robił taki zabieg w volvo s40 i na wstecznym zegarek świrował ale szczepółów nie znam.. Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
  5. Witam jeśli temat gdzieś siedzi na forum to wrzućcie link bo nie znalazłem... Chodzi mi o wrzucenie w a4 b6 ledów w przeciwmgłowe kupiłem ledy ale wywala błąd tak samo tylne kierunki też ledy dałem i następny error.. Wiem że można zastosować oporniki na tych ledach i oszukać troche system xD tylko jakie ? Widziałem takie cuda na aliexpress ale czy to zadziała ? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie ? Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
  6. Kluczykiem się nie dało bo blokada w zamku była nie tam gdzie powinna i zamek prawo lewo latał a co by mi dało że wkładkę bym zniszczył ? Jak bym zamka nie otworzył? Początkowo objaw był taki że cięgno zamka wypadło ale po otwarciu klapy zauważyłem że to zamek miał problem... Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
  7. Narazie to jestem zadowolony że się udało to otworzyć.. ;-) Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
  8. To co widać na zdjęciu to już otwarta klapa z wyciętym kawałkiem blendy... Żadnego sznurka czy cóś nie było otwarłem zamek przez ten otwór śrubokrętem i naprawiłem go bo przeskoczyła w nim blokada zamek działa już z kluczyka a blendę poskładałem i przykręciłem tak że jak zamkne baga to nie ma śladu teraz w wolnym czasie muszę zrobić z tym siłownikiem i tą magiczną blaszką która nie daje mu pełnej siły do otwarcia zamka Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka Znalazłem etke i celowałem w śrubę mocującą tą blende i wkońcu się udało :-) Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
  9. Dzięki za radę dziś idę do pracy więc nie podziałam zbyt wiele ale jutro z rana podbije do ziomka na kompa :-) może się uda wątpie troche ale robienie dziur to zostawie jak już naprawde nie będzie innej opcji... Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka Jedyna opcja dostać się poprzez blendę niestety jest jakis plan żeby jak najmniej popsuć? Byłem w aso i innej opcji niestety nie ma... Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka Witam ponawiam pytanie macie jakiś schemat tylnego zamka w bagu albo cos pomocnego mi w trakcie demontażu tylnej blendy z podświetleniem rejstracji? Albo jak wgl ją zdemontować by nie zniszczyć klapy? Dobrać się najpierw do klamki? Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
  10. Witam mam problem z zacinającym się czujnikiem jak daje na P to nie zawsze świeci się lampka na skrzyni ta z że trzeba wcisnąć hamulec dopiero po kilkukrotnym naciskaniu czasem puszcza.. Za tym idą tylne lampy które się świecą i tempomat który nie działa jak ten czujnik jest przycięty... Mam audi kilka mc i nie zabardzo wiem jak podejść do tematu Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka Koszt 115zł z wymianą w aso w sosnowcu 30min roboty zamykam temat Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
  11. Próbowałem tak jak na 1 foto obok subwofera pręta wsuwać w zamek ale to jest jak granie w lotto... Może da się jakos od spodu auta dziubnąć w ten zamek? Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
  12. Witam wszystkich mam problem taki że padł mi siłownik od bagażnika i teraz tak niby widziałem na YT jak to zrobić że siłownik rozebrać blaszke wymienić czy coś tam takie czary ale jak otworzyć baga??? Samochód sedan i nie wiem jak jest w innych modelach ale mam skórzaną tapicere i nie da się opuścić tylnego oparcia... Jak to jest mocowane od strony bagażnika? nie wiem dłubie grzebie i mam serdecznie dosyć jedyne co mi zostało w głowie to pruć skóre albo ciąć bagażnik... z kluczyka nie da się otworzyć zamek goni prawo lewo i nic nie daje a klamka działa że jak nie dotykam 5min to jest odgłos siłownika i z każdym następnym razem jest słabiej bardzo możliwe że były już takie problemy na forum i jest jakiś link ale szukałem i nie widziałem nic co by dało mi satysfakcję... Proszę o pomoc lub jeśli ktoś wie co można zrobić to wrzucić jakiś link bo ja już odpadam a mechanik mi mówi że trzeba zniszczyć oparcia i rozwalić... Pozdrawiam http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/_1YwkxQpz8mrXJOZlKBfItem_vYnGk http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/S7If9SJQcQk8WlP9hXPza~FjCWuxaq http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/gKzWPPtNBMbncIQZeCns5nNzbca675 http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/IXGksMWXk7GwvvVEK7R3RtRQWVIYJY http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/pWnfMXJqIFqxaFfrc4pDvZeQej7em5
  13. Witam jestem nowym forumowiczem nabyłem audiczkę ok 7mc temu jestem bardzo zadowolony a nie ukrywam jest około 9tym lub 10tym moim autem Pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.