Mam kod silnika 3.2fsi cala czy już jest poprawiony napinacz i rozrząd? Oraz gdzie i skąd można kupić bagnet oleju do manualnej kontroli poziomu oleju?
A czy jest dostępne do tego silnika miara oleju? Bo jest elektroniczne ale wolę mieć także i ręcznie jak sprawdzić
Oraz drugie pytanie czy silnik ten słychać wtryski? Ma ktoś może odgłos poprawnie chłodzącego silnika?