Treść opublikowana przez Patrykjagoda
-
Przewody klimatyzacji schemat a4 b8 3.2fsi
Jak w tytule potrzebuje schemat przewodów klimatyzacji od sprężarki a4 b8 3.2fsi cienkie i grube najlepiej cały schemat z Nr części. koniecznie 3.2fsi
-
Audi A4 B8 3.2fsi quattro sedan by Jago
Już prawie wszystko dobrane z ubezpieczenia:) ale tak jak mówisz nie przejdzie bo dostałem namiary na klienta więc ich już to nie interesuje:) ale pojazd naprawiam i jeszcze doposaze i coś zostanie:) Plus będę się starał o zwrot za spadek wartości pojazdu:) Zawartość dodana 15 minutes later Potrzebuje porady na temat modyfikacji Zastanawiam się pomalować grill przód cały na czarny połysk plus ramki wokół szyb też czarne w połysk do tego tylne szyby przyciemnic Pozytywnie czy lepiej gdy zostanie chrom i doda jakby luksusowego wyglądu
-
Jakie oleje do skrzyni 3.2 fsi manual quattro
Witam Potrzebuje informacji jaki olej i jaka ilość idzie do audi a4 b8 3.2fsi quattro manual Skrzynia biegów manualna Napęd quattro
-
Zaczepy mocowania metalowe kurtyn
Witam zakupiłem podane z porady zaczepy i niestety to nie to. Nie wiem jak i gdzie to dobrać ale to tak jakby blaszka spinka mocowanie kurtyny
-
Zaczepy mocowania metalowe kurtyn
Dzięki tylko że to nie to bo brakuje mi tych blaszek montażowych co wchodzą w dane otwory. chyba że zmienili system teraz żeby były lepsze do demontażu i montażu
-
Zaczepy mocowania metalowe kurtyn
-
Pas przedni wzmocnienie 3.2FSI cala
Wypłacone jest już i będę naprawiał dla siebie więc dobrze solidnie:) nie jest skoszony dach wypadł poprostu szyberdach z zaczepow:)
-
Pas przedni wzmocnienie 3.2FSI cala
Witam wszystkich. Mam pytanie ponieważ po kolizji uszkodziło mi pas przedni z belka wzmocnienie itp. Muszę kupić pas przedni wzmocnienie te metalowo plastikowe i teraz pytanie czy od każdego benzynowego silnika mogę założyć ww pas? Mocowania chlodnicy będą pasować?
-
Zmiana układu chłodzenia w Audi A4 B8 3.2 FSI
Witam Po kolizji mam okazję zmienić układ chłodzenia. Miałem wersję z jednym wentylatorem. Jako że będę używał pojazd w dużych korkach stąd pytanie i porada od was czy mogę założyć kompletny układ chłodzenia na dwa wentylatory? Kupiłbym kompletny Wentylator podwójny z modułem tylko pytanie bo jest kilka rodzajów oznaczeń i który mógłby pasować?
-
Pomoc kolizja nie z mojej winy
Jutro dzwonie najpierw do swojej ubezpieczalni potem do tej sprawcy ustalać warunki. Najgorsze jest to że przyjechałem na święta z za granicy na tydzień i w piątek miałem ruszyć nim za granicę bo mam w poniedziałek pójść już tam do pracy mam legalna pracę i kończy się urlop Dostałem odpowiedź ze szkoda całkowita została uznana i teraz dostanę szczegółowa wycenę przed i po zdarzeniu. Ale to nie wiem kiedy narazie liczą ciekawe ile obniża wartość przed szkodą i wartość wraku. Miałem 55tyś miesiąc przed kolizja ale w umowie wartość zmienna:/ szkoda ze nie kupiłem wartość stała:/ kto mógł wiedzieć że będę miał kolizje Nie jest źle dla mnie narazie. Pytanie kwota brutto która piszą różnica przed a po szkodzie to czyli że tyle napewno przelew będzie i ja nic nie zapłacę podatku czy coś od tzw wzbogacenia? mam kwotę brutto
-
Audi A4 B8 3.2fsi quattro sedan by Jago
Ja obstawiam 40-45:/ wyposażenie nie powala i te elementy co lakierowalem. Jedynie przebieg ratuje niski 94tys Dostałem odpowiedź ze uznano szkodę całkowita i wyceniaja pojazd przed szkodą i po szkodzie i poinformuja jak tylko będą wiedzieć Ciekawe ile wpisza za wrak i wartość przed szkodą. W ac miałem 55tyś ale wartość zmienna:/
-
Audi A4 B8 3.2fsi quattro sedan by Jago
Tak ale dalej z ac szkoda całkowita już przy 70% wartości pojazdu a z OC sprawcy przy 100%. Jedno jest pewne że koszta przekroczą wartość pojazdu byłem w aso VW w Rzeszowie i przy wartości 55tyś nawet nie zmieszczą się. Duży koszt to airbag gdzie jest przymus nowy. W aso ceny kosmiczne. Poduszka kierowcy 3500zł Pozostaje liczyć że nie wiele obniża wartość pojazdu i będzie duża różnica między tzw wrakiem. Jak nie to pojazd będzie musiał pójść na aukcje firmy ubezpieczeniowej i będę musiał sprzedać żeby "odzyskać" pieniądze. Wartość miesiąc temu miałem 55tys ale i tak firma obniży pytanie ile. Takie jest niestety prawo że nie ze swojej winy ma się problemy
-
Audi A4 B8 3.2fsi quattro sedan by Jago
Tu jest pewna szkoda całkowita więc i tak to nic nie da do likwidatora:)
-
Audi A4 B8 3.2fsi quattro sedan by Jago
Obydwoje mieliśmy po ok 40-50kmh. A szczęście ok cali. Teraz tylko nie dać się oszukać bo jak skoszony to już nie naprawi
-
Audi A4 B8 3.2fsi quattro sedan by Jago
Nie mam pojęcia co wyjdzie gdy przyjedzie rzeczoznawca. Napewno będą chcieli mnie oszukać jak najmniej zapłacić i pewnie wpisza szkodę całkowita:/ jutro z rana dzwonie do ubezpieczyciela winnego bo święta i nie szło się dodzwonić umowie się na rzeczoznawce i walka o swoje:/ Najgorsze jest to że mimo że nie moja wina mogę być oszukany
-
Audi A4 B8 3.2fsi quattro sedan by Jago
Wezwalem policję. Oni wszystko zrobili mi zabrali dowód dali pokwitowanie zabrania dowodu i kto jest sprawca czyli tamta babka i jej nr polisy miejsce godzina i data i podpis policjanta
-
Audi A4 B8 3.2fsi quattro sedan by Jago
Tak poszły kurtyny poduchy też Łyse letnie opony na błocie i lodzie i co zrobić. Spokojnie się jeździło i pech Teraz sprawa z odszkodowaniem czeka a w piątek miałem jechać za granicę nim
-
Audi A4 B8 3.2fsi quattro sedan by Jago
- Pomoc kolizja nie z mojej winy
Czyli zgłosić na ubezpieczenie winnego czekać na rzeczoznawce i wycenę i potem jakby coś mało czy coś to wynająć swojego prywatnego? Dostał z boku i obawiam się skoszenia Bo myślałem wziąść prywatnie i porządnie to zrobić.- Pomoc kolizja nie z mojej winy
Teraz nic nie załatwię dopiero we wtorek:/ ale nie wiem czy dobrze rzeczoznawcy od OC winnego brać czy jakoś inaczejzeby nie zanizal- Audi A4 B8 3.2fsi quattro sedan by Jago
Hehe np co? I się najezdzilo kobieta wjechała we mnie i skasowane auto:(:(- Pomoc kolizja nie z mojej winy
Tylko ciekawe do jakiego serwisu mówili:) żeby to nie był u tzw Kowalskiego z młotkiem i szpachla:)- Pomoc kolizja nie z mojej winy
Witam Miałem kolizje dość mocna chyba skosilo pojazd. Mam dwa OC i jedno ac w Link4. Była policja odrazu wina tamtej osoby zabrany dowód i wystawione dwa papiery. Dziś jedynie mogłem zgłosić że miałem kolizje. Teraz jak to zrobić najlepiej. Holowanie wziąłem na fakturę bo proponowali albo samemu coś albo samochód prosto do warsztatu zaprzyjaźnionego z Link4 w Rzeszowie. Co zrobić panowie żeby dobrze było. To nie moja wina- Pomoc vcds
Hej czy jest ktoś z okolic Kolbuszowej kto ogarnia zmianę z auto na tryb dynamic przez program vcds? Bo mam servotronic i chciałbym na stałe mieć dynamic. Nie mam ads- Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
Też myślałem o zarowce albo o zestawie dedykowanym Led z wbudowanym can. Ale jeśli sama wymiana żarówek np tej co z linku będzie bez błędu na vcds to wolę same żarówki Zamówiłem c5w 36mm cob Led canbus zobaczymy jaki efekt będzie:) Później coś we wnętrzu się pomyśli jak będzie to chodziło dobrze - Pomoc kolizja nie z mojej winy