Treść opublikowana przez Patrykjagoda
-
Zmiana, ładowanie i kodowanie akumulatora w A4 B8
Tyle ze akumulator bosch s5 to ciut inna niby technologia niz zwykly ale mysle ze kodowanie na zwykly aku 80ah bedzie mialem poprzedni 74ah to samo kodowanie i sporo czasu wytrzymal w sumie 8lat. Ale ostatnio juz nie szlo go doladowac. Odpalal za kazdym razem ale wiecznie niedoladowany. Dzieki
-
Zmiana, ładowanie i kodowanie akumulatora w A4 B8
Zakodowalem pod zwykly ale 80ah. Nie bylo jak 77 potem bylo 74ah
-
Zawor zwrotny pompy hamulcowej w A4 B8 3.2FSI
Witam. Mam czasem problem ze pedal hamulca jest twardszy i slabiej hamuje a czasem normalnie. Towarzyszy temu tez slabsza moc i lekkie szarpniecia przy dodaniu gazu. Mocno sie zastanawiam nad zaworkiem zwrotnym. Cale podciśnienie sie na tym opiera. 3.2fsi silnik. W związku z tym zapytanie czy idzie kupic jakis zamienny zaworek zwrotny? Bo oryginalny przewod to ponad 200zl a szkoda tyle kasy za głupi zaworek reszta przewodu jest ok.
-
Wibracje podczas hamowania w A4 B8
Witam. Tez z tym walcze. Wymienione zawieszenie przod piasty lozyska sworznie tuleje wahaczy banan 75mm przeguby hamulce 2 zestawy i bije przy hamowaniu. Nie zawsze ale bije
-
Zmiana, ładowanie i kodowanie akumulatora w A4 B8
BOSCH S5 008 zwykly tzn nie agm. Mialem 74ah tez bosch ale nigdy nie zmienilem kodowania a teraz juz slaby i zmienilem na ten
-
Zmiana, ładowanie i kodowanie akumulatora w A4 B8
Witam. Jakie wybrac kodowanie do akumulatora Bosch s5 008 77ah?
-
Pas przedni i wentylatory w A4 B8 2.0TDI
Ponoc mozna zmienic ale musisz miec modul wentylatora na dwa i zmienic kodowanie w silniku.
-
Zmiana układu chłodzenia w Audi A4 B8 3.2 FSI
Widzialem w kodowaniu mozna bez problemu zmienic.
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Ja do kodowania polecam interfejs kecodi. Za 50euro wykupilem kodowanie do a4 b8 concert ads i smiga az milo. Wczesniej z poradnikow nieszlo zakodowac. Niby dzialalo a wariowalo. Teraz git. Prostota interfejsu powala. Wpinasz obd2 laczysz sie z tel i to co wykupiles kodujesz jednym kliknieciem.
-
A4 b8 wymiana wentylatora
Watpie ze pas jest inny. Obudowa napewno do zmiany na wersję 2 wentylatory i moduł. Robota to nic dam rade ale czy trzeba cos w instalacji dołożyć i kodowanie
-
A4 b8 wymiana wentylatora
Nie wporzadku ale jezdze po Francji a tam korki ciagle i tak przy okazji ze juz slychac stary wentylator myslalem czy cos nie ulepszyc:) fakt taki ze kupowalem grubszy rdzen chłodnice to tez duzo robi. Byly dwa rodzaje dostepne nissens i wzialem z grubszym rdzeniem.
-
A4 b8 wymiana wentylatora
Witam. Posiadam a4 b8 w wersji na jeden duzy wentylator. Z racji ze powoli sluchac juz mocno wentylator mysle nad wymiana. Zastanawia mnie wymiana na wersje z dwoma wentylatorami. Czy wszystko podejdzie p&p jesli kupie obudowe wentylatora z dwoma wiatrakami i sterownikiem? Czy trzeba cos kodowac?
-
Podłączenie subwoofera aktywnego pod tylne głośniki
I jak dowiedziales sie ktore to przewody? Tez nie mam oem wzmacniacza i nie ma zadnej wiazki pod kanapa zwiazana z glosnikami a najsensowniej jest dac przewody od glosnikow z drzwi tyl
-
Zamienniki dla głośników podszybia - jakie oprócz B&O?
FaitalPRO 3FE22 pasują tylko ściąć dwa uchwyty
-
Wygłuszenie tylnej półki audi a4 b8
Zastanawiam się czy pioneer ts-sw2502s4 może być smialo zamontowany w polke bez obudowy. Nic nie pisze czy to free air
-
Podsumowanie wibracje 140km/h
Często problemem wibracji jest to że nasze a4 b8 ma w katalogu 66.6mm pierscien centrujacy a tak naprawdę 66.1 idzie wcisnac. Ja na nie oryginalne felgi z pierścieniem 66.6 zakładam z dwa obroty taśmy elektrycznej i już nie bije. Ale ogólnie czule to zawieszenie
-
Telepanie kierownicy przy hamowaniu
Cześć. Tak samo walczę z tymi wibracjami przy hamowaniu. Zestawy już dwa 320mm teraz 356mm to samo. Zastanawiam się czy to prawda że homologacja opon A0 do audi musi być. Ewentualnie coś w zawieszeniu? Ja zrobiłem test na podniesionych kołach rękami za kola w jedną raz w drugą stronę i co się stało? Poczułem wibracje. Takie zatelepanie. Dodam nowa maglownica ale lekki luz na krzyzakach drazka wzdłużnego miedzy maglownica a kierownica. Jak wymienię i nie pomoże wezmę się za wspomaganie. Porządne odpowietrzenie i uszczelnienie żeby wykluczyć powietrze
-
obciążenie silnika przy skrecie kierownicą
Witam. Mam problem z a4 b8 przedlift wspomaganie hydrauliczne. Jaki kolwiek ruch kierownica powoduje obciążenie na silnik i lekkie buczenie. Myślałem że to pompa wspomagania ale ściągnąłem pasek wieloklinowy i to samo. Czasem chodzi lepiej mniej obciaza czasem sporo. Brak błędów. Może to być czujnik skrętu? Mam drgania układu kierowniczego przy hamowaniu czasem ale tarcze 356mm i 330mm sprawdzane wssystko proste kola też. Czytałem gdzieś że to właśnie czujnik skrętu odpowiedzialny jest za esp i wspomaganie. Potwierdzi to ktoś? Bo jestem za granicą i musiałbym wysłać swoj zestaw do regeneracji
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Mam tarcze a klocki prawie nowe właśnie z a4 b8 300mm. Jakieś blaszki mam na zaciskach więc śmiało mówisz zakładać mogę od 300mm a4 b8 do a6 c7 330mm?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Zaciski z a6 c7 356mm dwa tłoczki i tył 330mm z a6 c7 zrobi duża różnice pomiędzy 320mm i 300mm? Zakupiłem zestaw właśnie ale czy mogę klocki dać z swoich 300mm do zacisków z a6 c7? Bo mam prawie nowe. I co z osłonami tarcz. Tył wiem pasuje do 330mm a co z przodem? Muszę zmienić na te od a6 c7 356mm czy podejda i dobrze zakryja te z 320mm?
-
po wypadku brak wspomagania
Ja też miałem strzala i od tej pory wspomaganie chodzi dziwnie. Mam servotronic. Pompa przewod maglownica płyny wymienione i dalej raz lekko raz ciężej nawet przy małej prędkości. Dodanie gazu nic nie daje niezależne od obrotów ale od widzi mi się. Jako minus to cały czas jakby pompa chodzi głośniej słychać głównie pompe.
-
Wtryski fsi diagnostyka
-
Wtryski fsi diagnostyka
Cześć. Mam problem z porannymi szarpaniami i chyba lekko przelewa mi paliwo. Silnik 3.2fsi cala. Czy w vcds można jakoś sprawdzić wtryski? Dodam że mam opcje jedynie sprawdzić advanced measure valve To zdjęcie stanu na pracującym
-
Problem z obniżeniem lusterka podczas cofania w Audi A4 B8
Lusterko w jaki sposób wraca bo zakodowalem działa jak się ustawi lusterko pasażera ale nie miałem okazji w garazu ruszyć do przodu i po włączeniu luzu nie wraca jedynie jak pokrętłem dam na inne lusterko albo środek i jak wyłącze zaplon
-
3.2fsi cala odma
Czekam na odme ale nikt nie dał znać czy u nich też korek zasysa czy lekko dmuchać ma bo na internecie jest pół takich pol takich opinii ale ja zaryzykuje i wymienię. Jeśli masz 3.2fsi sprawdź proszę co u ciebie się dzieje gdy odrecisz