Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykjagoda

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykjagoda

  1. Jak zimno i zaraz po odpaleniu lepiej chodzi i wychodzi na to że to brak smarowania na osi przy skrzyni czyli na sucho praca układu sprzęgła niestety
  2. Patrykjagoda opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam. Mam problem ze wskazaniami ilości paliwa jak i pozostałych km do przejechania. Wszystko było ok do czasu jak zostalo mi 60km dystansu. Po zatankowaniu ilosc paliwa nie podniosła się i liczba km zmniejszyla się do 40. Zatankwalem 50l i dalej wskazówka i km zostały na miejscu wiec Zalalem pod korek aż się wylalo. Dalej nic ale jeżdżąc Teraz wskazówka opadła i dystans 20km. Zero błędów
  3. A duża różnica jak zlozysz tylne siedzenia? Bo zastanawiam się taki zestaw lewy boczek i glosnik Pioneer TS-SW2502S4 zasilany 200w rms lub ten sam glosnik jakoś w polke dopasować minus bo ma otwór montażowy aż 248mm a seryjnie jest 220mm ale za to jest bardzo płytki i nie ograniczalby miejsca przy powiększeniu otworu i montażu dystansu mdf 2 lub 3cm wyszło by coś jak fabryczny sub i przede wszystkim bas swobodnie szedł by do wnętrza
  4. Dźwięk dobrze dobiega do kabiny? Potrzeba dużej mocy? Chodzi mi o to że chce słyszeć bas w środku bardzo tłumi to bagażnik?
  5. Montowal ktoś już może skrzynie w sedanie firmy basser dedykowana w lewe nadkole? Jak z basem przechodzeniem do kabiny. Otwory w półce zostałyby puste starczy by bas doszedł do kierowcy?
  6. A źródło wziąłes skąd gdzie jest wiązka żeby podpiąć się pod kable glosnikowe tyl. Ma ktoś fotkę w sedanie gdzie blisko bagażnika znajdę wiazke głosnikow?
  7. Codziennie nie sprawdzalem ale chyba mam zawsze
  8. Też mam że nie sprawdzę jak zimny. Dlatego polecam bagnet serwisowy do sprawdzania i upewniania się czy wszystko ok.
  9. Chetnie też dowiem się co to może być bo mam podobnie. Po nocy chwilę telepie silnikiem ale gdy coś pochodzi lepiej i zanika jak zejdzie z ssania. Ale silnik 3.2fsi. Raz zalalem środek archoil pmax i cały zbiornik chodziło elegancko więc podejrzenia są na wtryski niestety silnik z bezpośrednim może mieć to wpływ nagary itp czyszczenie zaworów nie wyczysci komory
  10. Mi spalanie oleju wyszło z max do minimum przy 14tys km
  11. Wymieniłem przewód wspomagania i plyn i w sumie dużo lepiej.
  12. Witam chciałem zamontować tempomat czy wystarczy kupić przełączniki i ewentualnie taśmę i zrobić kodowanie i tyle? Chodzi mi czy piny wtyki będą pasować wszystko bez lutowania czy zmian w układzie rozmieszczeniu pinow
  13. Witam. Myślę dołożyć nie oryginalny subwoofer i myślę nad opcja glosnik Pioneer TS-SW2502S4 w półkę do tego półkę usztywnie matami itd wzmacniacz 200w rms albo ten sam glosnik z zabudowę przy lewym nadkolu. Który będzie zestaw lepiej grał w kabinie? Zależy mi na tym żeby tylko w środku poprawić niskie tony nie z km słyszalny
  14. Czesc też mam problem z wspomaganiem. Nie zawsze ale zdaza się na postoju drgania kierownica oraz przy jeździe też jakby zabkuje i pływa czasami. Gdy jest cieplej bardziej to czuć
  15. Bo mam wersję concert bez subwoofera i właśnie myślę czy montować sub w półkę czy może płaski subwoofer pod fotel np alpine pwe-s8. Nie chce bardzo dudnic ale jednak żeby te niskie tony były np coś ala w Q7 bose
  16. I jak to teraz gra? Seryjny subwoofer w półce z wygluszeniem daje zadowalający bas?
  17. Witam mam a4 b8 3.2fsi quattro manual i mam problem ze sprzęgłem chyba. Tzn problem polega na tym że pedal sprzęgła skrzypi. Dziś miałem sytuację że nawet nie mogłem dobrze wysprzeglic ponieważ pedal nie odbijal płynnie. Ruszyłem agresywniej parę razy i chwilę miałem wrażenie jakby trochę wpadł w podłogę ale działał lekko i nie skrzypil tak. Teraz dalej skrzypi i odczuwalne jest to na pedale moment skrzypienia. Słyszalne bardziej na zewnątrz niż w kabinie... Druga sprawa ze bywa ciężko o płynna jazdę... Bywa że gdy rusze słyszę taki moment jakby odbicie sprzęgła czy coś zaraz po ruszeniu jakby czujnik czy coś...
  18. Hej czy muszę aktywować vcds oświetlenie nóg przód? Bo jednak z racji tego że progi mają funkcje powitania i co jakiś czas od nowa się powtarza to postanowiłem podłączyć wszystkie 4 podświetlane progi pod MCE przód. Dzięki temu jak otworze jedne drzwi to wszystkie jednakowo będą świecić swoim powitaniem. Stąd pytanie czy trzeba aktywować to vcds czy sam od siebie idzie już tak napięcie w tej wtyczce
  19. Lampki w beczkach mi nie potrzebne są zestawy do montażu ale tego akurat nie potrzebuje. Właśnie planuje pod MCE ale jeśli mój moduł nie obsłuży to podłącze pod każde drzwi osobno właśnie pod każdy moduł zamiast lampek to przeciągne kable do listew i załącze vcdsem to wszystko. Myślę że są wolne piny w kostce od drzwi do karoserii i tam tylko jeden plus dołożyć a masa z karoserii i git każde drzwi zalacza osobno listwe dzięki już rozumiem
  20. Wtedy gdy otworze jedne drzwi wszystkie się zaswieca a dobrze byłoby gdyby otwieram przód kierowcy to sam przód kierowcy świeci itp tył lewy to tył lewy gdyż progi mają funkcje welcome fajny efekt startu oraz nie potrzebnie wtedy świecą 4 progi gdy jedne drzwi otwarte
  21. Ja kupiłem właśnie z Ali moving Led i chce do a4 b8 założyć ale żeby przy otwieraniu dopiero działało:) ktoś coś? Wersja bez qq1 i bez lampek w beczkach więc jak najlepiej podłączyć?
  22. Tylko te listwy Led moving będą montowane w progi zamiast fabrycznych. Wtedy skorzystać z opcji modułów drzwi włączyć na vcds podświetlenia każdych drzwi i git. Tylko musiałbym rozebrać każdy boczek Oraz dostęp do wtyk łączących drzwi z karoseria i tam puścić dodatkowy plus łączący listwy Led montowane na progu do modułu drzwi każdy z osobna
  23. Cześć kupiłem do a4 b8 podświetlane progi moving Led. Chciałbym zamontować to tak żeby uruchamiane były tylko przy otwieraniu drzwi i żeby każdy włączal się osobno jak otworze przednie lewe to tylko te itd ale niestety nie mam nawet podświetlenia boczkow drzwi i nie mam pojęcia skąd podciągnąć przewody. Czy zna ktoś może które przewody z kostek drzwi odpowiadają za stały plus po otwarciu drzwi i gasną po zamknięciu? Potrzebuję schemat wtyczek 4 drzwi i wtedy masa z karoserii a plusy pociągnąłbym od właśnie wtyczek zaletą blisko byłby z kablami też
  24. Patrykjagoda odpowiedział(a) na Patrykjagoda temat w 3.2FSI
    Jednak to normalna praca tego silnika a przyczyną szarpania przy przyspieszaniu był nagar na wtrysku nr jeden sporadyczne błędy właśnie mialem po skasowaniu wracaly raz na miesiąc więc postanowiłem użyć środka archoil pmax coś takiego i teraz przyspiesza równo zero błędów dużo lepsza praca ale widać po końcówkach wydechu że nagar się rozpuszcza niestety wina fsi nagaru na wtryskach dolocie itp
  25. Jeśli już liczy się skuteczność głośnika nie jego jakieś wymiary. Skoro seryjny concert ciągnie 200mm to i lepszej firmy 200mm też ale wiadomo nie wykorzysta jego potencjału. Max moc rms nie ma nic do uciagniecia tylko skuteczność. kup powerbass 20cm skuteczność 86 czy 88db a focal np 92db:) na to się patrzy dlatego ja kupuje ap8 ma 93 nie pamiętam 94db:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.