Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykjagoda

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykjagoda

  1. Hej jaki zestaw Led albo samych żarówek byłby dobry do a4 b8 sedan do podświetlenia Rejestracji? Bo zwykle generują zbyt żółte światło:)
  2. Jednak na autostradzie dalej coś przenosi czasem nie czasem tak Jadąc stała prędkością jest najgorzej. Chodź czasem zanika. Spróbuję wywazyc dynamicznie i na samochodzie koła To jest takie dziwne bo nie czuć tak aż na kierownicy jedynie bardzo na okolicach nóg siedzeniu zwłaszcza pasażera A więc jestem po wywazeniu dynamicznym i na samochodzie i jest lepiej. Ale ale dalej są wibracje. Z tym że nie ma na kierownicy tylko na fotelach ogólnie na karoserie przenosi Mam ponoć lekkie luzy na przegubach ale lekkie chyba mają być prawda? I lekko spekane górne wahacze. Może to wpływać na to? Nic nie stuka. Ale czemu nic na kierownicy nie czuć? Do 110 jest idealnie Jednak wina były opony. Zmieniony komplet opon na nowe i już nic nie bije.... Wyszła nie potrzebna zmiana wahaczy może coś też dało ale nie tyle co zmiana opon. Wyważenie normalne i nie ma bicia a wcześniejszy komplet opon na dynamicznym i na samochodzie i dalej było. Więc warto opony ok
  3. Myślę że opony Bridgestone potenza re97as nie będą aż takie złe bo to nie są typowo wielosezonowe opony... Oznaczenie w USA to 400 czyli wolno ścierająca się guma i A temperatura i A coś tam nie pamiętam czyli wporzadku. Zastanawiam się czy warto przyciemnic szyby tylne i dać grill przód na czarny albo Carbon oraz ramki wokół szyb na Carbon
  4. Patrykjagoda odpowiedział(a) na Patrykjagoda temat w 3.2FSI
    Ogólnie warto co jakiś czas wymienić koszt ok 120zl plus robota a spokój na długo:)
  5. Patrykjagoda odpowiedział(a) na Patrykjagoda temat w 3.2FSI
    Hej dzięki wielkie ale już się udało wymienić:) filtr po 100tys dość dobry:)
  6. Odrazu przeginka taki przymus i tyle na tor się nie wybieram:) główny powód trasa Polska Francja przymus w grudniu opony a brak placu i opcji na takie i takie koła
  7. A czy to jest normalne że ja nie mam testu poziomowania a xenon działa bez błędu i reaguje na pochylenia i ustawia w dobre miejsce
  8. Więc wezmę 225/45r18 wielosezonowe Bridgestone:) wolałbym osobno letnie zimowe ale nie ma wyjścia:/ Jakie obejmy idą na wydech bo mam już słabe i widać że puszczają spaliny już Patrzyłem ostatnio w dolot i jest tam trochę syfu ale narazie jeszcze przejdzie:) Mam taki nowy plan oczyszczania zaworów Zamontować system lubryfikacji. Zestaw montażowy co idzie do lpg w celu ochrony zaworów przed lpg. Zamiast tego środka jakiś inny do czyszczenia dolotu podawać Opony Bridgestone 225/45R18 95W wielosezonowe na felgach i na samochodzie:) W między czasie wymiana filtra paliwa i świec zapłonowych oraz płynu hamulcowego Ale przy okazji patrzę i Niby poziomowanie xenon działa bo reaguje na pochylenia ale nie mam tego testu zaraz po uruchomieniu czy to normalne?
  9. Patrykjagoda opublikował(a) temat w 3.2FSI
    Witam czy wie ktoś może jak wymienić filtr paliwa w a4 b8 benzyna? Z tego co mówią filtr jest w zbiorniku paliwa. Zamówiłem oryginalny z plastikowa obudowa. Dużo roboty wymienić?
  10. 3.2fsi też ma klapy zaworów? Myślał ktoś może zamontować system podobny jak do lubryfikacji lpg? Tylko zamiast tego środka dodać coś innego czyszczącego dolot
  11. Masz może foto jak to wygląda u ciebie? Dobrze chroni felge opona?
  12. A jak na 8cali feldze czy innej? Miałem w planie grill i ramki szyb na czarno ewentualnie Carbon i szyby przyciemnic:)
  13. Wnętrze seria jasna:) A może 235/40r18? Dużo tańsza opona tylko trochę niska:/
  14. Oby się spisywał i silniczek dobrze chodził Spoiler szyby już polakierowane na kolor i założone:) Fotki z montażu blendy i rekina:) oraz polerka po lakierowaniu Aktualnie parę zmian:) Spojler gumowy z przodu Zastanawiam się nad oponami wielosezonowymi bo będę jeździł trasy i za granicę i dwa komplety nie da rady kół mieć. Felga 8cali czy dać 225/45r18 czy może 235/45r18 czy 245/40r18?
  15. Setup udany. Kupiłem wahacze z lifta z 2014r 75mm gwint m14 ale tylko z nakretkami bez tulei. I to wystarczy:) Wybilem swoje palnikiem podgrzać i wybić i do tokarza który bez problemu stoczył stożek pod m14 oczywiście przymiarki czyli wahacz też potrzebował i stary do porównania jak siedział żeby odwzorowanie zrobić Po montażu niestety zbieżność od nowa ale za to już wibracji nie przenosi na karoserie:):):)
  16. Panowie jaki ma być poziom oleju w skrzyni manual 3.2FSI oznaczenie kll. Oraz jaki olej i ile wejdzie do tej skrzyni?
  17. I tu i tu nie jest wymienny. Jedynie przeróbka z tuleja
  18. Te sworznie są wymienne ale obok wahacza banana z tego co pamiętam a ten wahacz nie ma opcji wymiany samego sworznia jedynie cały wahacz
  19. Damy radę zrobi się jutro wahacze będą u mnie i zacznie się modyfikacje:) oby drgania ustaly:)
  20. Będę musiał spróbować bo nie udało mi się dostać zestawu z tuleja.
  21. A czy jest możliwość przytoczyć swoje tuleje na m14? Bo niestety od tego co mam kupić nie da rady wybić tych tulej
  22. Patrykjagoda odpowiedział(a) na Patrykjagoda temat w Audi A4 B8
    Okazało się że kluczyk miał trochę brudu i chyba przez to kontrolka się zaswiecila od teraz spokój:) pomogło
  23. Hej pękła mi rura wody jak na obrazku Czy podejdzie od dawnych 3.2FSI z a6 itp?
  24. nie bedzie potrzeby Oby:) teraz mam tak od 115-120 do 160 potem zanikają wibracje. Oby udało się dorwać szybko wahacze z lifta:) Panowie czy ten nr 8k0407695h jest 75mm i m14? Szybkie pytanie jak wybić tuleje z zwrotnicy bo mam od kogo kupić ale nie umie tego zrobić
  25. Myślałem że audi jeszcze b8 jest wykonana porządnie a tym czasem drobne rzeczy powodują problemy... Też walczę z biciem. Do 115kmh idealnie płynie sobie bo zawieszenie 1ba miękkie. Ale powyżej tragedia. Czekam na wahacze 75mm do tego wyważenie dynamiczne i na samochodzie. Zobaczymy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.