-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Potrzebuje pomocy w skasowaniu błędów w mojej a4b7 mój skaner nie daje rady Mógłby mi ktoś z Krakowa z nowej huty pomóc lub okolic wieliczki lub Niepołomic I takie pytanie we wtorki są jeszcze spoty w galeri
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
jakbyś był z okolic Krakowa to bym ci pomógł szkoda że jesteś ze stolicy
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
batman
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
nie przejmuj się ktoś z jakiegoś powodu zmostkował przewody od poduszek i tyle skoro nie masz błedu na desce to wszystko gra. do poduszek idą w zależności od wersji dwa lub 3 przewody 2 kolorowe takie jakie tam masz i 3 brązowy masa która albo idzie z czerwonej kostki i w tedy jest to gruby kabel albo idzie z kostki er bega i w tedy jest to cienki kabel i tyle u ciebie widać te 2 kable niebieski i czarny one idą do poduszki fotela i jest tam nawet ten cienki brązowy który ktoś odciął ale on jest teraz niepotrzebny bo masz masę z tej czerwonej kostki
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Jak by ktoś chciał zakładać grzane fotele to mogę pomóc w całej operacji
-
serwis skrzyń automatycznych
dzieki
-
serwis skrzyń automatycznych
Witam słyszałem że ktoś z forum zajmuje się skrzyniami automatycznymi może mi ktoś podać namiary na tą osobę
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
No i się muszę pochwalić grzanie foteli działa zamontowałem w moim B7 grzane fotele i bez kupowania wiązki założyłem podpiąłem i działają . Pozdrawiam
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
No to pięknie czyli koszt nieopłacalny ale dzięki za poradę
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
panowie mógłby mnie ktoś sprawdzić chce założyć grzane fotele w moim B7 , u mnie jest tylko żółta wtyczka a w fotelach które kupiłem są oprócz żółtej jeszcze 2 zielona i czerwona , i z tego co czytałem w tym temacie i o ile dobrze zrozumiałem to mam z tej czerwonej wtyczki kable brązowe podłączyć do masy z zielonej wtyczki z 1 kierowcy na c5 , z 1 pasażera na c6 klimatronika 2 i 3 pasażera i kierowcy do masy z 4 kierowcy na f1 , z 4 pasażera na f2 i z f3 na bezpiecznik 44 w skrzynce i jeszcze jedno pytanie bo jestem laikiem w tej materii czy trzeba po podpięciu nowego klimatronika coś robić przez kompa Na koniec pytanie czy ktoś by nie miał pinów i kostek do tej przeróbki
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
tz mógłbyś coś więcej napisać na mój temat czy się da z czego i czy się w ogóle opłaca
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Witam mam prośbę mógłby mi ktoś podpowiedzieć czy jak mam B7 w automacie z funkcją tiptronika i z łopatkami w silniku 2,0 czy u mnie da się przerobić na Q i co bym musiał wymienić i co wstawić z jakiego modelu . Drugie pytanie czy podzespoły z audi A4 B5 automat podeszły by do mojej B7. Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam mam prośbę jak by mógł ktoś zabrać dzisiaj na spot kompa i mi te światła dzienne uruchomić i ew sprawdzić resztę byłbym wdzięczny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to masz 2 wyjścia poprosić kogoś o pomoc lub przewieść na dachu gąbka na dach pasy i przewozisz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja przewoziłem na przyczepce dłużycy one mają nawet do 6m ja wypozyczyłem na wielickiej taką 3m spokojnie dałem rade Zakopiańska - tam wynajmują takowe na wielickiej też mają warto porównać ceny ew jest gość w Wieliczce ma wypożyczalnie w sumie otwartą 24 h też warto porównać cenę Witam mam pytanko czy będzie spot we wtorek i czy ew może mi ktoś wgrać jakąś nowszą mapę do mojego GPS ja mam z 2006 r . Mam jeszcze drugie pytanie do kogo mógłbym się uśmiechnąć i poprosić o sprawdzenie skrzyni automatycznej w mojej B7
batman146
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta