Treść opublikowana przez Przemysław Jankowski
-
problem z kamerą cofania
Nawet nie wyświetla się ten ekran od pdc ,a ile taka kamerką kosztuje? auto postało troche i kamera zaczeła dzialac ,pozdrawiam.
-
Kontrolka poduszki pow.
Trzeba mieć jak to 2tysie kosztuje chyba ,że masz jakiś inny program tańszy z Allegro polecieć wraz z jabłkiem hmm?
-
Kontrolka poduszki pow.
Witajcie auto mam od msc wczoraj wyjelem aku do ładowania no i dzisiaj jak podpielem to po zrobieniu paru km zaświeciła się kontrolka poduszki pow. I pali się cały czas jak można w łatwy sposób sprawdzić czy auto ma poduszki pow? Bez rozkręcania niczego martwi mnie ,że auto mogło być po dzwonię ,a poprzedni właściciel usunął na kompie błąd.
-
jak otworzyc awaryjnie klape bagaznika ?
aha no dzięki dobrze wiedziec,ze trzeba pytac odrazu o kodowanie
-
jak otworzyc awaryjnie klape bagaznika ?
krystian gawin dzieki za pomoc wszystko gładko poszlo, jeszcze mam jedno pytanie ta blacha pod aku co trzyma zeby sie nie ruszał jak ona powinna siedziec?Czy ma tak siedziec zeby aku był troche w górze? bo nie wiedziałem to w ogole nie mocowałem jej
-
jak otworzyc awaryjnie klape bagaznika ?
jutro zobacze co i jak gdzie ta zaślepka dzięki to jest odpowiedz,a nie
-
jak otworzyc awaryjnie klape bagaznika ?
nie jeszcze aku sie ładuje
-
jak otworzyc awaryjnie klape bagaznika ?
no czytałem i tutaj ludzie pisza ,ze nie trzeba kodowac nic. "Nie. Jak zakładasz inny to kodujesz, ale jak identyczny to nie trzeba. Możesz sobie w kodowaniu zmienić producenta, ale to dla auta znaczenia nie ma. " "Wymień na taki sam, mam na myśli parametry i nic nie koduj. " czyli naładuje ten co mam i normalnie go włoze przez tylne siedzenia ,a jak sie okaze ,ze jest do d*py to zmienie na taki sam co był i z głowy tak to rozumiem @domario takie same furki mamy hehe
-
jak otworzyc awaryjnie klape bagaznika ?
jesli włoze stary aku(naładowany) to bede musiał kodowac cos?
-
jak otworzyc awaryjnie klape bagaznika ?
po co hmm? nie rozumiem w kazdym aucie sie wyciąga aku zeby naładowac(w kazdym ktore miałem) a jak to sie powinno robic w audi hmm? i po co sprawdzic parametry aku ? jestem prostym kowalskim co samochód słuzy do jazdy
-
jak otworzyc awaryjnie klape bagaznika ?
sedan,a jak miałem naładowac aku inaczej :? pod blokiem ? a jak czegos nie wiem to prosze wytłumaczcie to moje pierwsze audi i to od nie dawna
-
jak otworzyc awaryjnie klape bagaznika ?
witam wyciagnełem aku do ładowania i zamknelem klape bagaznika i teraz nie moge go włozyc tylko przez tylne siedzenia pozostaje mi go wlozyc? czy jest jakis sposob aby otworzyc klape? mam 2 piloty wsadzane;/
-
opcja w mmi wcze/sred/pozn
witajcie w opcji oswietlenia mam do wyboru wczesne/srednie/pozne czy cos takiego o co chodzi (w MMI)? z tym byłby ktos laskaw i wytlumaczyl? no i przy okazji w tym samym wątku dodam ,ze przy kazdym odpaleniu autka na fisie wyskakuje taki błąd"headlight range control: headlamp converter active. range reduced." o co chodzi ? na kompie nie ma błędu
-
problem z odpalaniem CCWA
aha no dzięki a jak praca silnika? w normie? nic dziwnego nie słychaC?
-
czy kazde b8 ma podgrzewane lusterka?
@zbig ale po co mi kabelek jak oprogramowania nie mam ;/? jest jakies darmowe oprogramowanie? i jaki kabelek polecacie?
-
czy kazde b8 ma podgrzewane lusterka?
wszystko pięknie ładnie ale trzeba miec vcdsa,a komus postawic to koszta;/ da rade jakos zdobyc ten program za póldarmo?
-
czy kazde b8 ma podgrzewane lusterka?
dziękuje o jezu skomplikowane to robota nie dla mnie a samych podgrzewanych nie można jakos zrobic? nie ma tam poprowadzonej instalacji na sam wklad ?
-
automatyczne ryglowanie drzwi.
witajcie, mam mały problem wiem ,ze auto podczas jazdy powinno się automatycznie ryglowac,ale tak sie nie dzieje hmm co moze byc przyczyna? dodam jeszcze ze lewe drzwi pasażera jak pierwszy raz otworze auto z pilota sie nie otwierają,ale jak zamkne i jeszcze raz otworze to normalnie wszystko działa o co chodzi tu ? rozumiem ,ze zamek zapewne,ale ma to cos wspólnego z automatycznym ryglowaniem?
-
czy kazde b8 ma podgrzewane lusterka?
mógłbys podac linka? nie widze, czy to chodzi o same wkłady te ,albo maty grzewcze? bo tylko to widze.
-
czy kazde b8 ma podgrzewane lusterka?
a mozna to dostawic jakos hmm? bo mam tak jak na 2-gim obrazku bez tej ikony na dole
-
czy kazde b8 ma podgrzewane lusterka?
czy kazde b8 ma podgrzewane lusterka? dzisiaj był zaparowane i całą droge ich nie grzało trzeba włączyc je jakims przyciskiem czy co ?
-
Brak navi i brak radia
Witajcie w mojej b8 jak klikam w navi to pisE navi nie zainstalowana w radiu to samo nie mam tych dysków w bagażniku jakie muszę kupić sam od navi ? Czy jeszcze jest jakiś od radia?
-
problem z kamerą cofania
Witajcie mam problem z kamerą cofania z rana mróz był a wczoraj mylem auto no i dziś odpalam z rana wlavzam wsteczny no i działa,ale słabo widać tak więc przetarlem kamerę no i znowu wsteczny przeskoczyl obraz jakby kanal z telewizji zabrali no i od teraz kamera się nie włącza jest piknięcie, podświetla się ten przycisk,ale nic co może być hmm?
-
problem z odpalaniem CCWA
witajcie znowu czy wasze CCWA chodzą podobnie? zamieszczam 2 filmiki ponizej z pracy silnika i z odpalania. tutaj praca silnika ciepły a tutaj odpalanie dodam ,ze silnik rozgrzany 90. czy silnik normalnie sie zachowuje?
-
problem z odpalaniem CCWA
witajcie Czy u was tez CCWA kreci z 1-2 sek? i dopiero odpala? mi wydaje sie ,ze to długoo na kompie nie ma zadnych błedów one tak mają? auto posiadam od 2-ch tygodni raz odpala szybciej raz wolniej i nie zalezy to od temp otoczenia,z tego co zauwazylem gdy silnik rozgrzany to dłuzej